Ennek a témakörnek tartalma 443 hozzászólás, 53 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of boti20 boti20 2 hete, 6 napja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 444
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2013.09.09. , 15:51 #44995

Sziasztok!

Adott a címben szereplő eszköz, aminél az SD kártyán rajta van egy primo. Na most a probléma, hogy sehol nem tudom megadni hogy a menüből a navigációra kattintva az kártyán lévő navi induljon és ne az ami a belső tárhelyen van.

A témával kapcsolatban a lejjebb lévő linket találtam, csak sajnos nem túl érthető nyelven, a google pedig nem túl jól fordítja se magyarra, se angolra.

http://www.puntodeinteres.es/?zona=Foros&arch=ver_tema&pid=35992

2013.09.09. , 21:03 #45027

A problémádra ez a weboldal ad megoldást, keresd az oldalon gipsztigris hozzászólását, ez a 9080-as post, ott minden szépen le van írva, a mellkletben található csomag meg kell a művelethez. Azért tettem fel a mellékletbe, mert bár a linkelt oldalról is elérhető, de a fórum ma már produkált furcsa dolgokat, és így biztosan eléred az okosságot…az általad linkelt oldal is nagyjából ugyanezt csinálja, csak ott a belső, My Flash Disk-en lévő MNav könyvtárat tilja le, nevezi át, ezáltal teszi elérhetetlenné, indíthatatlanná a belső naviprogramot, és így már az sd kártyáról elindítható az iGO8, vagy a Primo…

2013.09.12. , 18:18 #45232

Az eredeti térképhez nincs esetleg frissítés?

Kipróbáltam én is  a gipsztigrisest, de nekem nem talált műholdat.. Megnéztem a sys-t is, de abban csak ennyi van:[device]

type=”BECKER_Z100″

Az is jó lenne ha lenne egy normális igo8, amit fel tudok tenni, mert az oldalon találhatók közül nem talált meg egy linket sem..mármint az első oldalon lévőket néztem.  Nem kell sok extra, ilyen teherautós meg ilyenek..csak h magyar legyen, friss térkép, poik, meg h működjön. 🙂

Köszi!

2013.09.12. , 19:26 #45235

Azért van csak annyi a sys.txt-ben, mert a többi fontos dolog az a data zipben a config/devices könyvtárban lévő becker z100 crocodile.ini-ben van, lásd alább, ebben benne van a beépített gps eszköz gyári port és baud értéke is, elvileg ezt használva működnie kell nálad is a navira telepített fent említett igó-nak.
    A Becker Z100 ini tartalma:

Spoiler:
    ; ==========================================================
    ; DEVICE SPECIFIC CONFIGURATION

info_names=”BECKER Crocodile”

[debug]
    nortc=1

[gps]
    port=1
    baud=57600

devicename_template=”VSP%d:”
    maximise_baud=0

[media]
    volume_method=1

[other.becker]
    tunnel_dim_value=65
    backlight_oncharger=100

[power]
    backlight_manage_values = 1
    backlight_manage_keys = 1
    backlight_max = 8
    backlight_min = 1
    backlight_reverse = 0
    backlight_key_timeout_BA = “BatteryTimeout”
    backlight_key_timeout_AC = “ACTimeout”
    backlight_key_ontap_BA = “BacklightOnTap”
    backlight_key_ontap_AC = “ACBacklightOnTap”
    backlight_key_on_BA = “OnOff”
    backlight_key_on_AC = “ExtOnOff”
    backlight_methods = 39
    backlight_events = 1
    battery_warning_limit=20
    battery_warning_repetition=1
    skip_resume_process=1
    skip_suspend_process=1
    powermgm_state=”0″
    backlight_day=”100″
    backlight_night=”30″

[rawdisplay]
    screen_x=480
    screen_y=272
    highres=0
    class=”landscape”
    driver=”GX”

[sound]
    ;mute_os_key=1
    ;use_method=1
    sound_volume=25
    voice_volume=32
    dynamic_volume_type=3
    dynamic_volume_minspeed=60
    dynamic_volume_maxspeed=160
    dynamic_volume_os_volume_max=250
    os_volume=150

[timezone]
    patch_dst=1

[tmc]
    port=”COM,1″
    baud=38400
    source=”gns”

Ebből következően egy Becker Z 100 navinál az SD kártyáról futtatott iGO8-hoz való minimális sys.txt-je kb. így nézzen ki:

Spoiler:
    [device]
    type=”BECKER_Z100″

[folders]
    has_secondary_root=0

[interface]
    extra_settings=1
    maxzoom2d=6000000
    show_exit=0
    skin=”ui_igo8″
    ;skin=”ui_igo8_da”

[rawdisplay]
    screen_x=480
    screen_y=272
    highres=0
    class=”landscape”
    driver=”GX”
    ;driver=”GDI”

[gps]
    port=1
    baud=57600
    maximise_baud=0
    protocol=”NMEA”
    set_messages=0
    send_init=0
    sent_init_type=0

[debug]
    skip_eula=1

[power]
    power_off_mode=0
    backlight_max=8
    backlight_manage_values=1
    backlight_manage_keys=1
    backlight_min=1
    backlight_reverse=0
    backlight_methods=39
    backlight_events=3
    backlight_slow_api=1
    backlight_sync_with_OS=1
    backlight_day=100
    backlight_night=30
    backlight_key_bright_BA1=”Brightness”
    backlight_key_bright_AC1=”ACBrightness”
    backlight_key_bright_BA2=”BacklightLuminanceLevel”
    backlight_key_bright_AC2=”ACBacklistLuminanceLevel”
    backlight_key_timeout_BA=”BatteryTimeout”
    backlight_key_timeout_AC=”ACTimeout”
    backlight_key_ontap_BA=”BacklightOnTap”
    backlight_key_ontap_AC=”ACBacklightOnTap”
    backlight_key_on_BA=”OnOff”
    backlight_key_on_AC=”ExtOnOff”
    powermgm_state=0

[sound]
    csv_voice_enabled=1

Bár nem szokás a Becker Z100.ini fájlban már előre rögzített adatokat a sys.txt-ben újra megadni, de nem hátrány, főleg akkor nem, ha az alkalmazott iGO8 verzió data.zip-jében esetleg nincs benne a kérdéses ini file!

2013.09.12. , 21:12 #45253

Köszönöm a segítséged, de asszem mára feladom…ennyi idő alatt 5x újra rakom a laptopom…ez meg már felidegel..most ott tartok h nem találja…

Ha lenne hozzá cuccom, újra raknám az egészet….amúgy is olyat csinál bekapcsolásnál, h elfelezi a képernyőt és az alsó részben a gyárinak megfelelő kép jön be, a  felső rész pedig csinál két egyforma,de másmilyen színű gyári képet…nem normális…elegem van.

Reggel mentettem egy a becker honlapon egy beckup ot. Most vissza töltöttem rá és persze h nem ugyan az….

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of gambesz gambesz.
    2013.09.13. , 16:54 #45299

Remélem vki majd tud segíteni, mert amit a becker honlapján csináltam backup, eltünt..a gép meg most annyira képes, h kiírja h insert sd card..

Köszönöm!

2013.09.13. , 17:17 #45305

Még sincs akkor baj csak nem értek hozzá…

Vki össze tudna rakni nekem erre a gépre egy pakkot? Igo8-friss térkép(ha lehet eu.),poik..nem kell túlbonyolítani. 🙂
    Lehet h csak a sys-el van baj…ha a beckerét teszem rá, akkor elindul a program, de nem talál műholdat.. ha kibővítem a sys-t, akkor meg:program application database cannot be found.

Köszi!

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of gambesz gambesz.
    2013.09.13. , 18:47 #45317

Ne kérdezzétek, h h, de sikerült..nem tökéletes, mert néha angolul írja ki h pl. destenation meg ilyenek, de már talált műholdat ahogy bekapcsoltam..
    Keresek bele eu-s térképeket.

Rebecca, köszönöm a segítséget!

2013.09.13. , 20:12 #45330

Próbára ezt tudnám ajánlani.
    A csomagban a map mappában lévő EUS hnr filéket ne másold be a naviba, mert ezek csak akkor működnek, ha a teljes EUS csomagod megvan hozzá, addig csak feleslegesen fogják a helyet, és a memóriát is.

2013.09.13. , 21:46 #45333

Köszönöm szépen rebecca a segítséget! 😉 🙂

2013.09.14. , 00:14 #45354

Köszönöm a válaszokat!
    Hétfőn majd nekileselkedek a dolognak és megírom hogy sikerrel jártam-e! 🙂

2013.09.14. , 15:08 #45383

Én ma teszteltem a cuccot, eleinte 2x eldobta a műholdakat, de utána össze kapta magát és nem volt gond..szóval nagyjából én be is fejeztem tesóm gépét.:D Azt meg majd megszokja ő, h néhol angolul ír ki dolgokat, meg pl. ha a bori voicera nyomom, akkor kifagy, de majd nem nyomja..van rajta mohabá,robot,mókus…motoron sztem úgy sem hallja csak nézi. 😀

Köszönöm még1x a segítséget!

Az oldalról pár gondolat.
    Tetszik, h van segítőkészség, akarat és tevés.

Ami nem tetszik, h picit nehézkesen mozogtam a topikok közt keresgélve..pl. megnyitok egy fórumot és betesz a legelejére…nem a friss dolgokhoz.. Az elején található dolgok már régiek(pl.térkép), annyira nem kell senkinek, illetve próbáltam letölteni, de a linkek már nem működnek. Szóval jobb lenne ha a végére tenne egyből és lapozhatnék visszafele mikor keresem a linkeket. 🙂

Most hirtelen ennyi.
    Mindezektől eltekintve, örülök, h találtam egy ilyen oldalt, eltettem könyvjelzőbe. Sztem vissza vissza nézek tanulni. 🙂

Köszi még1x mindent!

2013.09.17. , 01:24 #45629

Sziasztok!
    Adott a címben szereplő eszköz, aminél az SD kártyán rajta van egy primo. Na most a probléma, hogy sehol nem tudom megadni hogy a menüből a navigációra kattintva az kártyán lévő navi induljon és ne az ami a belső tárhelyen van.

Szia chris-v!
    Egy picinykét én is tudok neked segíteni:
    – a Falsh memón lévő navit nevezd át légy szíves
    – az SD kártyán lévő navinak az legyen a neve (mappa és exe fájl is) mint a Flash-ban (amit átneveztél)
    – A Flash-ban valahol kell találnod egy ilyen kiterjesztésű fájlt *.scp, nyisd meg kérlek és valami ilyesmit kell találnod benne; call “\My Flash Disk\a navi neve\itt pedig az exe fájl neve” (ha nem ilyen van, akkor keresni kell egy másik *.scp fájlt amiben ez szerepel) és a benne lévő bejegyzést módosítsd az alábbiak szerint (csak a My Flash Disk -et kell), tehát: a My Flash Disk helyett Storage Card legyen. A dolog végeztével, ha leválasztod a készüléket, majd újraindítod, már az SD karin fogja keresni és megnyitni a navigációs szoftvert.
    Kellemes időtöltést!
    Üdv.: vaczak

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2013.09.17. , 01:42 #45630

@gambesz
    Szia!
    Kérlek ne elégedj meg a fél munkával, ránk is rossz fényt vet…
    Ha leírod a jelenlegi navi pontos verziószámát, kapsz tőlem egy hozzá passzoló nyelv és hang fájlt, valamint elárulom, mi a módja, hogy ne dobálja el a GPS jelet.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2013.09.17. , 13:10 #45651

Egy Becker Z 100 Crocodile autós és (alapvetően)motoros naviról van-volt szó, képek alább következnek,

Spoiler:

fentebb már belinkeltem a nagy nehezen megtalált Becker Z100 ini tartalmát, és az abból készített sys.txt-t, amit gambesz végül is sikerrel feltett, igaz, az elején kicsit nehezen akarta az igazságot a Crocodile, de később már gond nélkül üzemelt neki. Egyetlen hibája van, a feltett iGO verzió-ban pár helyen, a sebesség, menetidő kijelzés angol, ezért egy hozzávaló nyelvi file kellene neki, a TTS hang felejtős, normál hangokkal üzemel a navi, továbbá megírtam neki, hogy ne tegyen fel komplett EU-s csomagot, mivel ehhez a kissé kevésnek tűnő memória, (2 Gigás belső Flash memória van benne) és a kissé gyenge 400Mhz-es proci miatt ez nem fog menni, kapott egy teszt térképcsomagot, azzal megy neki rendesen, ha jól emlékszem 4 ország térkép volt benne, ennyivel még simán elmegy a gépezet./de ezek a térképek jóval nagyobbak, mint amit gyárilag tettek rá, igaz az 42 országosnak lett hirdetve régen, de az összméret jóval kevesebb volt, még a futtató becker saját naviprogramjával együtt is ráfért 2 Gigára, igaz a készülék micro SD kártyával bővíthető/
    A gps problémára meg ez volt a megoldás, a kivastagított két sor a lényeg!/de már ez is jó, csak az elején dobta el neki, amíg állítgatta egy másik értékkel, most már jó. – legalább is nekem ezt válaszolta…/
    [gps]
    port=1
    baud=57600
    maximise_baud=0

protocol=”NMEA”

A TCM-re meg ez a gyári beállítás:
    [tmc]
    port=”COM,1″
    baud=38400
    source=”gns”

bár gambesz tesója a TCM antennát a hossza miatt -a rettentően hosszú kábellel rendelkező TMC antenna, amelyet a 3,5 mm-es csatlakozó képes a navin befogadni- a motoron a tesó nem használja…

2013.09.17. , 16:27 #45669

8.3.4.117940 igo 8 2009. nov. 3.

Jöhet a pakk, köszi. 🙂

Az elején eldobta 2x, de azután már stabilan ment. Azóta teszteltem, de nem dobta lel.

3 térkép volt, magyar, román, szlovén.

2013.09.17. , 21:17 #45682

Sziasztok!
    Köszönöm Rebecca!
    Az előzőekben olvasott is arról tanúskodott, de a megerősítés mindazt egyértelművé tette.

@gambesz
    A kompatibilis lang és voice csomagot kell beszerezned, az előzőeket mentsd ki, hátha még kell – a csomag tartalmát tedd a helyére, content mappa.

Ahogy Rebecca is írja a sys.txt [gps] szekciójában ez legyen (protocol=”NMEA” nem kell hozzá):
    [gps]
    port=1
    baud=57600
    maximise_baud=0

Miután módosítottad a sys.txt fájlt feltétlen töröld a save mappa tartalmat és teszteld a navit. Ezt követően egy új sava tartalom jön létre, ebben az új save mappában találsz egy system.ini fájlt, nyisd meg légy szíves és oda is másold be a komplett [gps] szekciót. Ez után már nem kell törölnöd semmit, csak használni a feltehetően stabilan működő navidat.

Megjegyzés: Nem szabad elfelejteni, hogy ha bármikor módosítani kell a sys.txt fájlt, akkor törölni kell a save tartalmat, ekkor viszont törlődik a módosított system.ini is, tehát ilyenkor ismét bele kell írni a [gps] szekciót.

2013.09.17. , 21:26 #45685

Cartman posted an update 2013/09/17 17:24
    Szolgálati közlemény
    Csütörtök este 9-től átmenetileg egy kis időre le fog állni az oldal, mert költözünk új szerverre!
    Mindenki készüljön fel lelkileg a megpróbáltatásokra, mert több órát is igénybe fog venni! 😉

Köszönjük!!

2013.09.18. , 20:37 #45763

Köszi a csomit!! Jó lett vele!
    A sys-t a gyárit húztam át…amiben nincs szinte semmi..azzal működik.

2013.09.22. , 11:30 #46034

Végre volt pár szabad pillanatom és megcsináltam a gps-t.
    Mondom mi lett végül is a megoldás 🙂
    vaczak: a te megoldásod nem vezetett sikerre, mivel semmilyen *.scp fájl sem volt amibe bele tudtam volna írni és semmilyen fájl sem volt, amiben bármiféle elérési utat tudtam volna módosítani.
    rebecca: A te általad javasolt fórum hozzászólás, csak fél eredményt hozott, mert az akkor lenne jó, ha alapból is igo lett volna a belső memóba. Viszont a fájlok használhatónak bizonyultak, plusz kaptam egy olyan fájlt is amiben elérési utat tudok módosítani.

Megoldás: Fogtam átneveztem a My Flash Disk\MNAV\MNAVDCE.exe fájlt MNAVDCE1.exe-re, majd a letöltött csomagban lévő ig8.exe-t MNAVDCE.exe-re. Az igo8.scp fájlban megadtam a Storage Card utat az igo-hoz, majd átneveztem MNAVDCE.scp-re.
    Így az sd kártyán lévő igo indúl hibátlanul! 🙂

Köszönöm mindenkinek a segítséget, ötleteket, tippeket! 🙂

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of chris-v chris-v.
    2013.09.22. , 15:38 #46073

Szia!
    Kreativitásod remek megoldással juttatott a célhoz.
    Köszönjük az infót!
    Kimentem és én is készítek egy csomagot, hogy a jövőbeni segítségre szorulónak, már tuti tippel tudjunk szolgálni.
    Köszi mégegyszer, üdv.: vaczak

2013.12.08. , 15:26 #55397

Sziasztok! Adott egy Becker 7977 gps. Nézegettem a belül de scp kiterjesztésű file nincs benne sehol se sys.txt. Mit lehetne tenni vele hogy igo-t indítson sd kártyáról?

Köszi! És Üdv!

2013/12/08-16:43
    Már fut az igo. De a fentebb leírt sys.txt módosítások után sem találja a műholdakat….

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 6 hónapja telt el-Profile photo of vaczak9283 vaczak9283. Indok: A posztok összevonása!
    Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.
    2013.12.08. , 17:50 #55410

@locseimisi
    Szia!
    Próbáld ki légy szíves ezt a változatot:
    [gps]
    portname="COM"
    port="2"
    baud="9600"
    set_messages="1"

[tmc]
    port="COM,1"
    baud=38400
    source="gnsport"

A feladat elvégzése után szükséges a save mappa tartalmának törlése és egy jó műholdrálátási helyen indítsd az igo, primo-t. Kellemes időtöltést.

2013.12.08. , 18:48 - válasz vaczak9283 hozzászólására #55420

Hát először így sem látott műholdat:-)  Majd kitöröltem a sys.txt ből mindent és csak a gps adatok + tmc marad s már megy is.  ( egy z203 as hoz megírt verziót használok)   Már csak az nem tetszik hogy nem hívja meg a mainviev init et ami ugye a háttérvilágítást dobja meg kb 40% al. Megpróbálok szemezgetni a törölt sys ből.   Üdv!   És KÖSZI!!!!

2013.12.08. , 18:57 #55424

Használd hozzá ezt a “gyógyírt”:
    [power]
    backlight_manage_values = 1
    backlight_manage_keys = 1
    backlight_max = 8
    backlight_min = 1
    backlight_reverse = 0
    backlight_key_timeout_BA = "BatteryTimeout"
    backlight_key_timeout_AC = "ACTimeout"
    backlight_key_ontap_BA = "BacklightOnTap"
    backlight_key_ontap_AC = "ACBacklightOnTap"
    backlight_key_on_BA = "OnOff"
    backlight_key_on_AC = "ExtOnOff"
    backlight_methods = 39
    backlight_events = 1
    skip_suspend_process_all=1
    disconnect_gps_on_suspend=0
    powermgm_state="0"
    backlight_day="80"
    backlight_night="30"
    backlight_tunnel_default="30"
    tunnel_backlight_enabled=1

2013.12.21. , 00:10 - válasz chris-v hozzászólására #57370

Köszönettel… tökéletes!!!

2013.12.21. , 12:19 #57408

… mármint mi és mit? 😉

2014.02.05. , 19:27 - válasz gambesz hozzászólására #64206

hello
    megkérdezhetem ezt a problémát hogy oldottad meg? az egyik havernak ez a gondja de nem tudjuk megoldani
    üdv:
    lego

2014.02.05. , 19:28 #64207

Remélem vki majd tud segíteni, mert amit a becker honlapján csináltam backup, eltünt..a gép meg most annyira képes, h kiírja h insert sd card..

Köszönöm!

bocs erről irtam az előző hozzászólásomban, egy becker z100 crocodilrol van szó

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 4 hónapja telt el-Profile photo of lego lego.
    2014.02.05. , 20:30 #64213

Lego, szia, írd le részletesebben légy szíves a hibajelenséget, és azt, hogy feltehetően mi okozhatta, valamint azt, hogy melyik iGO verzió van rajta. Amennyiben valami hibaüzenetet is kiír, azt szó szerint kérem, mert az segít a legtöbbet. Köszönöm.

2014.02.06. , 17:58 #64261

Lego, szia, írd le részletesebben légy szíves a hibajelenséget, és azt, hogy feltehetően mi okozhatta, valamint azt, hogy melyik iGO verzió van rajta. Amennyiben valami hibaüzenetet is kiír, azt szó szerint kérem, mert az segít a legtöbbet. Köszönöm.<br>

szia
    nem az igoval van probléma. a készüléken volt a saját programja, a srác formatálta a memoriát mentés nélkül és az igoját akarta feltenni. formatálás után csak egy fehér képernyő fogadta hogy : insert sd card. se menü se semmi. azota a windows sem ismeri fel a belső memóriát sem az sd kártyát ha teszek bele. de az sd kártyát maga a gép sem ismeri fel. nem tudom értelmes volt-e amit leirtam. tehát szerintem a formatálással valami fontosabb saját filek is törlödtek, ezért kérdeztem a srácot ő hogy oldotta meg mivel a leirása alapján ugyanigy járt

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 4 hónapja telt el-Profile photo of lego lego.
    2014.02.06. , 19:14 #64264

Ok, értem, és teljesen igazad van, valóban hazavágta, már csak egy ROM frissítés segíthet, de ez is feltételes módban, mert a formázás törölhetett fontos szektorokat is melyek a ROM frissítéshez nélkülözhetetlenek.
    Körülnézek ROM ügyben, de kellenek a készülék paraméterei, név, típus, gyártási és ID azonosító, ROM verzió, Fájlverzió (feltéve, ha korábban kimentette).

2014.02.08. , 08:27 - válasz vaczak9283 hozzászólására #64353

Becker z100 crocodil S/N:Z100L0080020092 EC:100

a régi mentések nincsenek meg,ezeket az adatokat találtam a gépen,köszönöm a segitségedet

2014.02.08. , 10:25 #64366

Ok, köszi, ráhajtok a megoldásra, türelmedet kérem a wwwilág nagy… 🙂
    A képfelbontása, 320×240, vagy 480×272 ??
    Ha betudnál jutni a My Flash Disk\MNAV mappába és készíteni róla egy-két képet, az sokat segítene. Köszönöm.

2014.02.09. , 08:38 - válasz vaczak9283 hozzászólására #64441

nem látja a windows a gépet hiába csatlakoztatom kábellal. ezért nem látom a filekat

2014.02.09. , 13:20 #64467

… és “A képfelbontása, 320×240, vagy 480×272 ??” erről elfeledkeztél.

Néz át a leírását, mert be kell majd jutnod a belső memóriába.

2014.02.09. , 15:23 - válasz vaczak9283 hozzászólására #64495

480×272 a felbontása. a belső memoriába hogy tudok bejutni?

2014.02.09. , 15:30 #64497

Ha a készülékhez kapott leírásban nincs benne, akkor ezt a módszert javaslom;
    Itt olvashatsz a lehetőségről a Kivitelezés…: a Spoilerben:
    http://dirtywindows.hu/discussion/topic/cikksorozat-wince-igo-and-primo/#post-43218
    ezt keresd:

Feltételek:
    – PC és a készülék, összakapcsolási lehetősége
    – MS Activesync program, fájlkezelőnek a TotalCommander (TC) és plugin-je (wincefs.wfx); ehhez a beüzemelési leírás itt, DM43 “tollából”

2014.02.13. , 20:50 - válasz vaczak9283 hozzászólására #64996

🙂 van egy ujabb problémám vele az usb kabellel csak tölteni tudom de kapcsolatba nem tudok lépni vele

2014.02.14. , 08:30 #65019

…, de igen, amennyiben alkalmazod mind azt a segédprogramot, mely a javaslatban szerepel és hidd el, nem Te leszel az első akinek ez már sikerült.

2014.02.14. , 18:09 - válasz vaczak9283 hozzászólására #65070

win 7 alatt az istenért sem tudom belőni. a tc kéri a windows mobile device center 6.1-et pedig fel van telepitve. használjak más op rendszert? a leirásban ugyanis xp alatt csinálja a srác

2014.02.15. , 10:25 #65093

Szia!
    Amikor összekapcsolod a készüléket a PC-vel a device centernek elvileg be kellene kapcsolódnia a feladathoz. Ha ez nem történik meg akkor próbáld a manuálisan indítani, hogy felismerje – csak ebben az esetben tud kommunikálni a készülékkel és a TC-vel. Próbáld meg azt, hogy először bekapcsolod a device centert és csak ezt követően csatlakoztatod a készüléket. Tudom, hogy ez nem vigasztal, de itt a fórumon is sokaknak win7-win8 van és működik a cucc rajta.
    Ha minden kötél szakad, akkor valamelyik XP-s havert kell megkérned, hogy segítségedre legyen.

2014.02.15. , 17:57 - válasz vaczak9283 hozzászólására #65147

mostmár tényleg nem akarok teljesen tudatlannak látszani de hogy tudom manuálisan elindítani? a C:/windows/windowsmobile mappában nincs futtathato file csak driver

2014.02.15. , 19:37 #65167

Üdv mindenkinek!

Becker Z112-re szertnék újabb szoftvert rakni a mostani 2009-es.
    Ha lenne valakinek újabb, nagyon megköszönném mert az enyém már nem nagyon akar működni.
    Csak a rendszer, térképek nem kellenek.

Előre is köszi!

Üdv: Gábor

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 4 hónapja telt el-Profile photo of Gábor Gábor.
    2014.02.15. , 23:24 #65177

Szia Gábor!
    Halupka társunk jóvoltából elérhető egy becker revo1 9.6.8.265850 2012 480×272
    Ez megfelelne?
    üdv.: vaczak

2014.02.15. , 23:27 #65178

Szia Lego!
    Ne tedd ezt velünk, kérlek, az installálást követően kiteszi az ikonját a tálcára, egy-két klikk és már száguld is… 🙂
    Ha nincs ott, akkor installáld újra úgy, hogy először összecsatizod a PC-t a készülékkel.

2014.02.16. , 05:31 #65190

Szia vaczak!

Ez tökéletes lenne!
    Köszönöm és örök hálám.

Üdv.: Gábor

2014.02.16. , 10:24 #65219

Ok, délután leszek és megoldjuk.

2014.02.16. , 11:10 #65224

Rendben, előre is köszi!
    Itt leszek.
    Üdv.: Gábor

2014.02.17. , 20:21 #65518

sziasztok Becker gps csak sd kártyáról működik? ha nem hogyan tudok elindítani és telepíteni kártya nélkül? üdv csundis

• A hozzászólás módosításra került: 3 éve, 4 hónapja telt el-Profile photo of csundis csundis.
50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 444

Be kell jelentkezned a hozzászóláshoz.