Ennek a témakörnek tartalma 443 hozzászólás, 53 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of boti20 boti20 1 év, 9 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 444
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2014.10.25. , 23:00 #98560

Ok, értem. A Becker alapból figyeli a típust, ezért csak ennyi kell a sys-be:
    [device]
    type=”BECKER_BDC11″
    Viszont ahhoz, hogy megmaradjon a te saját kamionos beállításod, össze kell hangolni a data.zip-ben lévő BECKER_BDC11.ini fájl bejegyzéseivel a küldött sys.txt fájl dolgait. Most nagyon eltérőek.

Egy kicsit melós a dolog, de szívesen bevállalom az összhang “dallamossá” tételét. Kellene még tudnom a Primo-nak a verziószámát, mert bizonyos bejegyzések minden bizonnyal verziófüggőek.

Üdv.: vaczak

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2014.10.26. , 08:19 #98590

Helló vaczak
    NNG iGO Primo 9.6.2.209584
    nanuka Branding P2v.1.2
    Ezeket tudtam kiolvasni a súgójából.

2014.10.26. , 11:23 #98624

Én pl az enyémben nem is találok sys txt filet. Lehetséges ez?

• A hozzászólás módosításra került: 4 éve, 4 hónapja telt el-Profile photo of Mahone2 Mahone2.
    2014.10.26. , 20:48 #98693

@cino63
    Ok, Köszike, kerítek rá időt és is utánanézek… 🙂

@mahone2
    A navigáció tudja a dolgát anélkül is, mert ott a data.zip és abban is van számára megfelelő utasítássorozat. A sys egy rakat kiegészítőt tud elcsalni a szoftverből ezért használjuk szívesen.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2014.10.27. , 12:28 #98757

Szoval ha lenne nekem egy sys file akkor még tudhatna plusz dolgokat? Olyan kérdésem van még, hogy lehet e pl a navigációs ikont cserélni. Androidon van, hogy autótol kezdve bármit kilehet választani. Itt nem találok ilyet de mondjuk a content mappába sincs. Másik kérdésem, hogy a jelenlegi verziom amim van annál létezik esetleg újabb erre a készülékre, vagy esetleg primot rá e lehet rakni?

• A hozzászólás módosításra került: 4 éve, 4 hónapja telt el-Profile photo of Mahone2 Mahone2.
    2014.10.27. , 21:09 #98817

Erről van szó; Becker Ready 43 ??

IGO8 esetében korlátozott, sőt nem is jut szembe per pillanat semmi, ami pluszként megjeleníthető benne a sys bejegyzés segédletével. Viszont egy skin beiktatása már sokat lendíthet a dolgon.

A navigációs ikon alatt mit értsek, a betöltődési képet? Ez módosítható, a data.zip fájlban van és a branding.zip fájlban is lehet.

Ez van most neked: 8.3.2.93112 – a legutolsó fejlesztés 8.3.5.231128 egy kis plusz feladattal felújítható.

Szerintem a Becker-ed elbírja a Primo 1.2, ha igazam van, akkor el kell bírja Plajos Kia P2 összeállítását is.

Tehát rajtad a wwwilág szeme, bütykölhetsz kedvedre.

2014.10.28. , 12:19 #98845

Kezdem érteni a dolgokat. A navigációs ikonnál arra gondoltam, hogy láttam ugy androidon, hogy nem egy nyil jelöl téged ahogy mész, hanem be lehet állítani autot biciklit buszt bármit. De ez annyira nem lényeg csak jópofa. Viszont amit írál, hogy van primo is meg ujabb 8 as azokhoz egy linket ahhonan tölthető tudsz adni? de ami a gépre telepíthető mert nincs sd kártyám benne.

Köszönöm

2014.10.29. , 19:57 #99022

Írtad hogy gatyába rázod a dolgaimat hol jutok hozzá ha kész lesz,ott a fájlcserélőben.Ha kész van jelezd légyszi.
    Köszönöm
    Cino

2014.10.29. , 21:00 #99032

Szia!
    Ilyen szamárságot írtam… 🙂 Amint kész a “dallamos” sys.txt fájl beteszem a csatolmányba. Még egy kis türelmet kérek. Köszönöm.
    U.i.:
    Teszteld kérlek.

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.

2014.10.30. , 17:10 #99141

Köszönöm a sys-t beraktam az sd kártyán az iGO-bade sajnos ugyan az a helyzet a térképcserélő nem működik kilépni sem lép az iGO-ból meg mostmár műholdat sem hoz be eggyet sem.Ha tudnál olyan iGO programot ajánlani amiben van a térképcserélő 480×272-ős felbontásban amibe be tudom rakni a térképeket navteq,teleatlasz, azt megköszönném persze ami működik a BECKER-en.Azt a megosztást beraktam a könyvjelzőim közzé azzal mi a teendő?

2014.10.30. , 18:07 #99147

Sziasztok.
    Melyik verzióra szeretnél térképcserélőt?

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2014.10.30. , 19:14 - válasz cino63 hozzászólására #99153

Sziasztok!

@cino63
    A bütykölt sys-ben semmi sincs a térképcserélésre vonatkoztatva, ennek technikáját Zsiga leírta párszor, csak alkalmazni kell, vagy bevetni Nzoli2 ux-es térképcserélőjét, ez utóbbihoz nem kell semmi a sys-hez.
    A kilépés körüli gondot a helytelenül alkalmazott térképcserélő okozza, mivel a váltás követően újra kell indítania a szoftvert, de nincs jól kalibrálva ezért nem tud hova kilépni sem.

2014.10.30. , 22:08 #99161

A shell.ini-T nem lehet valahogy rávarázsolni mivel nincs benne.Gondolom a belső memóriába kellene leni de nincs.Nem tudom újraindítani sem nem lép ki.Vagy SI felülettel összeállított navi-t ha találnék szerintem már ennyi baja van a nyavajásnak hogy nem indúl újra így nem is tud térképet cserélni.

2014.10.30. , 23:01 #99162

A sok-sok vacakolástól telefirkálta magát hibás dolgokkal ezért akadt ki.
    Takaríts le róla minden olyan cuccot, amit eddig rá tettél, hogy tiszta legyen a készülék. Miután ezt megtetted, RESET-el, vagy a gyári visszaállítással rakd rendbe. Amint tutira felépült, kezd újra, de nem kapkodva, csakis szisztematikusan. Meglásd meghálálja.

2014.10.31. , 09:19 #99209

Üdv
    Mindent letakarítottam róla vissza az eredeti dolgokat tökre jól működik az eredeti BECKER gyári beállítások vissza megy minden szuperül.Navi csere hogy sd-ről indítson.Nincs gond megy rendesen iGO prímo és nem lép ki bezáráskor így pérképcsere nem működik.

2014.10.31. , 11:15 #99234

Sziasztok!

@cino63
    Mint korábban írtam, Nzoli2 ux-es térképcserélője úgy működik, mint szinte semmi más, és itt nem kell a sys-ben semmit sem módosítani, le kell tölteni az alkalmazást (vagy elkérni Zolitól).

A másik sem bonyolult, de ott csak is a módszeresség jegyében lehet/kell a műveleteket elvégezni tűre pontosan és akkor lesz tökéletes, ebben a feladatban Zsiga68 a tuti, mert Ő alkotta meg a lehetőséget.

2014.10.31. , 12:59 #99249

Hogy tudom elkérni Zolitól?Vagy esetleg letölteni.Adni érte valamit cserébe.

2014.10.31. , 13:03 #99250

Egy kis szorgalom bizony nem ártana érte. 😉
    …, nehéz a bányász élet, hásszen itt van:
    http://dirtywindows.hu/discussion/search/?bbp_search=MapChanger_wince.zip

2014.10.31. , 17:04 #99269

Kőszőnőm a sok segítséget ez a térképcserélő sem sikerült mert szürke a beállításoknál és így nem csinál semmit,viszont innen valahonnan leszedtem egy térképcserélőt és ezzel tökéletesen működik a menűben van alúl a térképcserélő és onnan lehet indítani egyből.Mégegyszer kösz mindent.
    Üdv:Benke

2014.10.31. , 19:30 #99282

@cino63
    A segítség viszonzásáról bizonyára hallottál már. Gondolni kell más kérdezőre is,- az “innen valahonnan leszedtem” információval elmehet a sóhivatalba… 😉

2014.11.02. , 08:32 #99461

Üdv
    Bocs hogy nem írtam konkrétan hogy honnan van a térképcserélő hosszas keresgélés után rátaláltam ismét
    zsiga68 térképcserélőjéről van szó.Nekem ez jött be 2014/06/21-07:01 írta.Amit összeállítottál sys-txt ezzel a cserélővel működik tökéletesen újraindítja a BECKERT de nem úgy hogy kilép csak van az a hang hogy cserélte a térképet és kezdő képernyő(jelzem itt az én saját szerkesztésű kamion kép) azt még engedte hogy sys-ben megadjam neki hogy ezt a képet tegye indítónak.Lényeg újra tölt és cseréli a térképet.Nagyon tetszik mert a menüben legelső oldalon mutatja a logóját a térképcsomagnak.Jelzem ez másik iGO egy kimondottan kamionos és ebben nem is volt cserélő de ebben nem működött az Nzoli2 ux-es térképcserélője szürke volt a cserélő és nem csinált semmit.Dióhéjban ennyit nekem ez jött be kipróbálom más iGO-kal is hogy hogy működik a cserélő remélem tudtam segíteni.
    Üdv
    Cino

2014.11.02. , 09:00 #99464

Sziasztok.
    Pont azért kérdeztem Tőled kicsit feljebb hogy melyik verzióra szeretnél térképcserélőt.Csak nem válaszoltál.De látom ügyesen megoldottad 🙂

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2014.11.02. , 15:08 #99497

Sziasztok!

Cino63, köszönöm, hogy teljes legyen a kép, tettem alá két linket, hogy bárki megtalálhassa, ha keresni lesz kedve.
    Zsigának ez úton is nagy köszönet érte.

2014.11.15. , 14:45 #101168

Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni egy Becker active 43 traffic navihoz. Mivel még a gyári navi van rajta ezért nem látja a friss térképeket. Tettem rá egy primót de a manuális menü és a stendbye gomb nem működik. Ehhez kérnék segítséget.
    Köszönöm!
    Üdv:RoDEK

• A hozzászólás módosításra került: 4 éve, 4 hónapja telt el-Profile photo of RoDEK RoDEK.
    • A hozzászólás módosításra került: 4 éve, 4 hónapja telt el-Profile photo of RoDEK RoDEK.
    2014.11.15. , 19:31 - válasz RoDEK hozzászólására #101194

Szia.
    Gondolom megvan az eredeti becker program.Milyen a verziószáma?

Köszönöm.

2014.11.16. , 19:01 #101323

Igen megvan.
    verziószám: 8.5.12.165600

2014.11.16. , 20:57 #101345

Kering a hálón belőle egy tört – így keresd: 8.5.12.204002 SR2-es exe licensekkel, teszteld hátha jó a törés.
    Átnevezed az eredetieket és beteszed az újat az eredeti nevére változtatva.

2014.11.17. , 12:09 #101399

Köszönöm vaczak 😉
    SR1 az exe, de a lényegen nem változtat, műxik és eszi a térképeket .
    Mégegyszer köszi!

Üdv:RoDEK

2014.11.17. , 12:28 #101403

Szia!
    Köszike a visszajelzést! A beszerzést követően csak vírus ellen teszteltem, hogy bajt ne okozzon. Örülök, hogy jót találtam. 🙂

2014.12.12. , 20:30 #104262

Sziasztok!

Itt köszönném meg Vaczaknak a segítségét, és Zsiga68-nak a 9.6.1.284214-es okosságát. Nekem tökéletes a Transit 50-en.

2014.12.12. , 20:33 #104263

Wow, máris beírtam a jegyzetfüzetembe… 🙂 Köszike a visszajelzést!

2014.12.12. , 20:43 #104264

Ugyan, ez a legkevesebb, én köszönöm!:)

2014.12.24. , 15:13 #105702

Sziasztok!
    Kedves fórumtársak, Boldog, Békés Ünnepeket kívánunk nektek! Köszönjük szépen az önzetlen munkátokat, segítségeteket!

2015.01.01. , 11:19 #106730

Sziasztok!
    Kedves fórumtársak, Örömökben, Egészségben Gazdag Új évet kívánok Mindannyiunknak!! 🙂
    imgur-image

2015.01.01. , 11:32 - válasz vaczak9283 hozzászólására #106741

Én is köszönöm Vaczaknak , és Zsiga68-nak a 9.6.1.284214-es okosságát. Transit 50-en muködik is csak van egy probléma. Eredeti állapotban a térképek tobbsége az sd kártyán volt. Most azonban ha a kártyára rakok bármilyen térképet akkor bekapcsoláskor még a kezdoképernyon ujraindul majd megkérdi hogy alapbeállításokkal ujrainduljon e. Bármit választok ujraindul. Ha a kártya üres akkor rendben muködik csak a gépen kevés hely van a térképeknek. Szóval valami megoldás kellene hogy a térképek nagy részét a kártyára rakhassam.
    Elore is köszönöm!

2015.01.01. , 11:38 - válasz ndlcsa hozzászólására #106743

Ne legyen semmi folders bejegyzés a sys.txt-ben.A kártyára tegyél egy igo/content/map mappaszerkezetet és abba a térképeket. Ha nem menne akkor az igo helyett egy addons mappát próbálj..

Köszönöm.

2015.01.01. , 12:07 - válasz zsiga68 hozzászólására #106748

Nincs a sys txt ben ilyen bejegyzés. mappákat létrehoztam de a helyzet ugyan az nem lép tovább ha bent a kártya kivéve ha nincs rajta semmi. Ha üres kártyával indítom ráír egy device nng fájlt.
    Eredetileg a kártyán ezek voltak:
    device nng
    addons ezen belül két mappa content/map/térképek
    content/ map /copy db

a másik licence ez üres

2015.01.01. , 12:41 #106751

Sziasztok!

@ndlcsa, a készülékben mi a neve a szoftver mappájának? Ha arra a mappanévre és az addons-ra sem reagál, akkor próbáld meg, hogy az SD-n content mappa legyen természetesen tartalommal. Ha ez sem segít, akkor muszáj a folders szekciót aktiválni, pl. így:
    [folders]
    app=”ResidentFlash\MobileNavigator”
    content=”SDMMC\MobileNavigator\content”
    dem=”SDMMC\MobileNavigator\dem”
    building=”SDMMC\MobileNavigator\building”
    map=”SDMMC\MobileNavigator\map”
    poi=”SDMMC\MobileNavigator\poi”
    behelyettesítve a te tényleges adataiddal.

2015.01.01. , 13:11 - válasz vaczak9283 hozzászólására #106758

navigator a mappa neve

A leirtakat a sys txt be irjam?

2015.01.01. , 13:23 #106759

Igen, de figyelj a részletekre, mert nagyon fontos a pontos útvonal – nálad a belső tárhely; ResidentFlash és a külső SDMMC…???

2015.01.01. , 13:41 - válasz vaczak9283 hozzászólására #106760

ResidentFlash SDMMC ööö hol tudom megnézni az elnevezésüket? Ez most lehet hülye kérdés de a pc-n nem látok ilyen elnevezést.

A leirtak alapján probálkozom és most azt írja indulásnál content error global cfg not found. A kártyára átmásoltam ezt a fájlt is de ugyen ezt írja.

2015.01.01. , 14:33 #106765

A készülékhez kapott leírásból, a készüléktől le lehet kérdezni, a készülék belső területén található fájlokból lehet kiolvasni. Rákeresek.
    U.i.:
    Ez a fontos:
    A készülékben a szoftver/content mappában ezeknek kell benne lennie:
    lang mappa, scheme mappa, skin mappa, speedcam mappa, voice mappa és a global_cfg mappa tartalmukkal együtt, minden “más” mehet a kártyára. Tehát tedd vissza a helyére a globalt… Az útvonalon kell módosítani.

Ezt a változatot próbáld, de előbb az SD-n hozz létre egy navigator mappát, azon belül a content mappát és ebbe a map, poi, dem, stb. mappákat tartalomal együtt.
    [folders]
    app=”ResidentFlash\navigator\”
    content=”SDMMC\navigator\content”
    dem=”SDMMC\navigator\dem”
    building=”SDMMC\navigator\building”
    map=”SDMMC\navigator\map”
    poi=”SDMMC\navigator\poi”

2015.01.01. , 16:05 - válasz vaczak9283 hozzászólására #106814

global cfg not found hibauzenettel nem indul
    Lassan feladom es vissza rakom a mentést.
    De azért nagyon köszönöm a segítséget!

2015.01.01. , 17:10 #106836

Ne viccel már, hásszen csak azt kell kiderítened, hogy mi hol van a készülékedben.

A folders-ből vedd ki ezt: app=”ResidentFlash\navigator\” – szerintem nem itt van a szoftvered.
    Le tudnád írni, de inkább egy képpel tudnád érzékeltetni, hogy hol is van a navigator mappa.
    U.i.:
    Látod, én sem írtam jól, mert nem kell a per jel a végére, ez így rossz:
    app=”ResidentFlash\navigator\”

Így helyes: app=”ResidentFlash\navigator”
    még szúrd be alá ezt is: has_secondary_root=0

Az egyik Román fórumon erre esküsznek Becker Transit 50 esetén és csak ennyi legyen a folders-ben – Próbáld ki:
    [folders]
    content=\Storage Card\navigator\content
    has_secondary_root=0

2015.01.01. , 18:11 - válasz vaczak9283 hozzászólására #106843

Akkor nekifekszem ujra. A navigator mappa a gép gyökerében van sok más mellett.
    Mellékeltem képeket.

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.
    2015.01.01. , 19:21 #106857

A képek jók, de nem mutatják az elérési útvonalat.

Ha jobbegérrel ráklikkelsz a navigation mappára, majd a lenyílóban a Tulajdonságokra, akkor kiad egy listát, ahol a Hely: résznél kiírja az útvonalat. Erre lenne szükségünk.

2015.01.01. , 19:56 - válasz vaczak9283 hozzászólására #106860

Cserélheto lemeznek látja: hely F ennyi

Ha a sys txt be beírom a javasolt megoldásokat vagy global cfg hibával el se indul vagy nem látja a kártyán lévo terképeket.

2015.01.01. , 21:10 #106874

Sajnos az elérési nevek meghatározásában, mint fentebb is érzékelhetted, nem tudok konkrét tanáccsal szolgálni.

Normál esetben nincs szükség a sys-ben a folders szekcióra, ha a térképek SD-n való elérést szeretnénk, mivel a program automatikusan megkeresi.
    Ehhez leírta Zsiga a megoldást, valszeg ott csúszhattál el. Meg kellene ismételned, azaz kezd a “kályhától”. Az egyik leglényegesebb, hogy a készülék navigator/content mappában csak ezek legyenek:
    Lang mappa, scheme mappa, skin mappa, speedcam mappa, voice mappa és a global_cfg mappa tartalmukkal együtt, minden “más” mehet a kártyára, ott is az előre elkészített navigator/content mappába.

2015.01.02. , 06:22 - válasz vaczak9283 hozzászólására #106902

Nem találhatok térképfájlok hibauzenettel leáll indításnál.
    A kályhátol indultam.

2015.01.02. , 07:38 #106905

Ez jó, a programot megtalálja!

Szerintem most kell neki az útmutató, ezt tedd a sys-be:
    [folders]
    map=”\Storage Card\navigator\content”
    has_secondary_root=0

ha nem lenne jó a kártyaelérés, akkor így módosítsd:
    [folders]
    map=”\SDMMC\navigator\content”
    has_secondary_root=0

ha a navigator mappa helyett addons van a kártyán, akkor úgy módosítsd.
    U.i.:
    Írod, hogy “Eredeti állapotban a térképek tobbsége az sd kártyán volt.” – ha ennek mintájára alakítod az új változatot az nem lenne megoldás?

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 444

Be kell jelentkezned a hozzászóláshoz.