Ennek a témakörnek tartalma 443 hozzászólás, 53 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of boti20 boti20 2 hete, 6 napja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 351-400 / 444
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2015.08.09. , 14:35 - válasz Ispa hozzászólására #133841

Használd egészséggel. 😀

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2015.08.09. , 17:52 - válasz zsiga68 hozzászólására #133907

Szia!

Az a baj, hogy a TopMap nem fedi le a teljes területet (Spanyolországtól Norvégiáig), ahol a navit használom.
    Fent van a térképcserélő, így talán a szűkebb régióban teszek vele egy próbát…

Kösz, szia!

2015.08.09. , 18:25 - válasz Nolasol hozzászólására #133914

Azt gondoltam hogy az általad jól ismert útvonal magyarországot jelenti.Persze egy térképcserélővel meg lehet próbálni más térképet is és akkor kiderül a turpisság.

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2015.08.14. , 11:48 - válasz zsiga68 hozzászólására #136153

Igen, persze, fent van a térképcserélő és a Here/Navteq mellett a TopMap és a TomTom aktuális anyagai is, de…
    A TopMap – ahogy írtam – sajna nem alkalmas teljes európai tervezésre (az általam ismert útvonalak valóban kissé tágabb értelműek, Skandinávia és a spanyol-francia területekre is vonatkoznak). A TomTom -ot próbáltam, de elképesztő a színvilága 🙂 és kifejezetten zavaró a megjelenése. Ettől függetlenül ki fogom próbálni ebből a szempontból is, vagyis hogy rávisz-e azzal is az előre láthatóan-számíthatóan hosszabb útvonal-verzióra vagy sem…
    Mindenesetre számomra furcsa a jelenség, hiszen az újratervezéskor maga az IGO is kiírja, hogy sokkal rövidebb és sokkal gyorsabb az a szakasz, amire rákényszerítettem ahhoz képest, amit előtte tervezett és javasolt… Ilyenre korábban nem volt példa, csak az elmúlt kb. fél évben tapasztalom, túl sűrűn sajnos…
    Mindenesetre köszi ismét minden eddigi segítségedet! 🙂

2015.11.13. , 14:20 #145667

Üdv Mindegykinek!
    Adva vagyon egy Becker Ready 50 (jó régi térképekkel) ….
    Lehetsége ezen eszköz térkép frissítés, a keretrendszer lecsrélése nélkül (a tulaj nem igazán szeretne váltani már, ezt is 1 év alatt tanulta meg)
    Mindennemű segítséget köszönök ….

2015.11.13. , 14:34 #145669

Sziasztok.
    Csak abban az esetben lehetséges térképet cserélni ha ehhez a verzióhoz van okosított exe is ..

Köszönöm.

2015.11.13. , 14:47 #145670

Miképpen kell keresnem?
    Becker Ready 50 hack, vagy mod exe?
    vagy esetleg csere erre? : Nav N Go iGO 8.5.3.146641 Becker

2015.12.14. , 14:02 #148227
    Profile photo of Dau
    Dau
    Felhasználó

Sziasztok!

A remek leírásaitoknak köszönhetően sikerült iGO-t varázsolnom egy régi Becker 7926-os GPS-re. Minden rendben működik, kivéve a TMC-t. A használati útmutató azt írja, hogy van benne, antennám is van hozzá, de az iGO sehogy sem akarja megtalálni a TMC vevőt. Mi lehetne a megoldás?

2015.12.18. , 06:55 - válasz Dau hozzászólására #148543

Szia!
    Elképzelhető, hogy nem teljes az “iGO” csomagod és a sys.txt sem tartalmazza a szükségeseket
    – a dll fájlok megléte
    – a content/tmc mappa és tartalmának megléte
    – a sys.txt-ben a port, vevő azonosítók megléte
    Ha az “iGO” verziószámát megírod, összeállítom a hozzávalókat.
    Üdv.: vaczak

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2015.12.18. , 10:13 #148560
    Profile photo of Dau
    Dau
    Felhasználó

Szia vaczak!
    Az iGO verziószáma: 8.3.4.142975
    Köszi a segítséget!

2015.12.18. , 10:24 - válasz Dau hozzászólására #148561

Szia!
    Ok, haladjunk sorjában és Kezdjük azzal, hogy a csatolmányba tégy egy másolatot a sys.txt fájlból, megnézem mi hiányzik.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2015.12.18. , 14:44 - válasz vaczak9283 hozzászólására #148573
    Profile photo of Dau
    Dau
    Felhasználó

Az igazság az, hogy most nem használok sys.txt-t, mert úgy vettem észre, hogy nincs hatással a program működésére. Bármilyen beállítást írtam bele a TMC-re vonatkozóan soha sem sikerült működésre bírnom. De ha jól emlékszem utoljára csak ennyivolt benne:
    [tmc]
    port=”COM,1″
    baud=38400
    source=”gns”

A programban van gpstmc.dll, gpstmc.pil és tmcgps.dll fájl is. A content mappában van tmc mappa amiben van egy Hungary_83_TrafficNav_1.0_100302.tmc és egy Hungary-TrafficNav.tmc nevű fájl. A license mappában pedig van egy Becker_Traffic_Assist_Europe_(TMC,_DEM,_DATA-priv,_3DL,_3DC,_HSP,_FTR,_MAP,_Obz,_POI,_FDA,_Prilog,_FPA,_PH) nevű fájlom is.

2015.12.18. , 18:31 - válasz Dau hozzászólására #148595

A sys jó dolog, mert számos “rejtett” praktikát ki lehet “csikarni” a készülékből,-összerakom a szükségeseket, kipróbálod, szerintem működni fog, ha valóban van benne és működőképes a vevő.

2015.12.18. , 19:37 - válasz vaczak9283 hozzászólására #148601
    Profile photo of Dau
    Dau
    Felhasználó

Köszönöm a fáradozásodat, de így sem működik. Azt írja, hogy nincs TMC jel. Automatán sem keres és manuálisan sem tudom állítani a frekvenciát, hiába nyomkodom a nyilakat.
    (mindent úgy csináltam, ahogy írtad)

2015.12.18. , 20:42 - válasz Dau hozzászólására #148627

Azt nem tudom miként próbáltad, de az biztos, hogy a TMC port, az autó USB zsinórzat, vagy a készülék saját antennája biztosítja a jelvételt, ha ezek közül valamelyik nem megfelelő helyen, irányban van, akkor igen ezt a hibaüzenetet adja.

2015.12.19. , 10:59 - válasz vaczak9283 hozzászólására #148676
    Profile photo of Dau
    Dau
    Felhasználó

Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, de nem akarja elindítani a programot se SD kártyáról, se belső memóriából. Folyton errort ír.

2015.12.19. , 12:44 - válasz Dau hozzászólására #148686

Kicsit lehetnél elővigyázatosabb, azt nem javasoltam, hogy belsőről is próbáld! Belsőn vannak, lehetnek fájl-azonos dolgok és bajt okozhat, úgyhogy óvatosan a kreativitással.
    Maradjunk a kártyánál és szigorúan a kártyánál (mint írtam a három fájl a kártya gyökerében legyen) az mnavdce.exe és mnavdce.scp fájlokat nevezd át:
    NNGStart.exe
    NNGStart.scp
    Átnevezés után RESET-el indítsd

2015.12.20. , 16:55 - válasz vaczak9283 hozzászólására #148771
    Profile photo of Dau
    Dau
    Felhasználó

Köszönöm az eddigi segítségedet, de hosszas keresgélés után rájöttem, hogy miért nem működik a TMC. Ezt a készüléket kétféleképpen gyártották:
    Becker TA 7926 (ez van nekem) és
    Becker TA 7926 with TMC
    Tehát ami nincs az nem is fog működni. 🙂

2015.12.20. , 18:22 - válasz Dau hozzászólására #148783

Szia!
    Éppen ezért küldtem a szoftvert, hogy ezt kiderítse számodra… a lényeg, hogy megtaláltad az okot.

2015.12.20. , 22:24 #148808

Sziasztok!
    Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre az oldalra, látom sok embernek meg oldottátok már a problémáját . remélem rajtam is tudtok segíteni.Van egy Becker z 107.Régebben próbáltam megoldani,hogy induljon külső sd kártyáról ami sikerült is /egy másik fórumon gipsztigris leírása alapján/.Később valamit nagyon elnyomkodtam mert már nem indul se kártyáról se a belsőről.Jelenleg bekapcsolás után a Becker logóig tölt be és ennyi. Kérem segítsetek köszönöm!!!

2015.12.20. , 23:01 - válasz arany67 hozzászólására #148810

Szia!
    Nehéz kitalálni mi kavarhatott be neki, talán ha visszaidéznéd, hogy merre bókjásztál a belső területen és mit állítottál, esetleg mit írtál át valamit valamelyik fájlban, az bizony sokat segíthetne.
    Próbáltad már RESET-el újraindítani kártya nélkül, és esetleg kártyával?
    Ha PC-vel összekapcsolod, mi történik?
    U.i.:
    A szervizmenüt el tudod érni? Én erre a praktikára emlékszem: a RESET nyomva tartása mellett bekapcsolod, ekkor beköszönt a menü, innen elvileg tovább tudsz lépni, ha korábban bent matattál, akkor azt vissza tudod állítani..

2015.12.21. , 17:07 #148879

Szia vaczak!
    A kibontott két fájlt ( iGO8.exe és iGO8.scp ) felmásolnám az átnevezett iGO8.exe mellé az iGO8 könyvtárba. Ezzel elérném azt, hogy a gép, nem a belső memóriában lévő eredeti iGO8-at indítaná, hanem a kártyán keresne egy Igo8/Igo8.exe állományt.Tehát, kártyára fel egy iGO8-at, a mappa név és az exe név fontos, mert ezt az útvonalat indítja az újonnan berakott exe.
    call “\Storage Card\Igo8\Igo8.exe”
    A kártyára feltett iGO8-ba az eredeti sys.txt-jét bemásolnám és ha mindent jól csinálnék, akkor indulni kellene az új iGO-na
    Ez alapján oldottam meg anno.A szerviz menüt sajnos nem tudom elérni , ha pc-vel összekapcsolom 
    az Igo-nak a software jön be. 

2015.12.21. , 19:38 #148885

Jó az elgondolás és veszélytelen, végezd el és teszteld, két dolog történhet:
    – nem töltődik be, de jelezni fogja az okát
    – betöltődik és működik rendesen.

A “nem töltődik be” négy okra vezethető vissza:
    – a tört exe fájl nem tömörített
    – a data.zip ben nincs meg a Becker_Z107.ini fájl
    – a sys-ben a device szekcióban nincs megadva a kártya neve
    – a sys-ből nem lett kiiktatva a folders szekció
    Ha a fenti módszer is eredménytelen, akkor:
    – nem az iGO8 mappát kell manipulálni, hanem az NNGStart mappát (előtte mentés)
    – a batchrun csomag fájljainak átnevezése: NNGStart.exe NNGStart.scp (call “\Storage Card\Igo8\Igo8.exe”)

A szervizmenü előcsalásakor nem kell a PC-vel összekapcsolni, mert USB -kén fog betöltődni.

2015.12.22. , 19:13 #149022

Hello vaczak!
    Nem tudom megmondani mi által ,de annyi előre lépés történt,hogy ha bekapcsolom a gépet insert sd kard felirat jelenik meg.Ha kártyát teszek bele akkor is ez történik.,  A szerviz menüt továbbra sem tudom elérni akár mit teszek.Esetleg nem tudnánk újra romolni a gépet a Te segítségeddel ha nem túl nagy kérés?Lenne még egy kérésem,de azt megfelelő topikban teszem fel.Köszi ,hogy foglalkozol a gondommal!

2015.12.22. , 19:39 - válasz arany67 hozzászólására #149026

Szia!
    Szerintem nem kell azt bántani, mindössze annyi a baja, hogy nem ismeri fel a kártyát, ennek két oka lehet:
    – a jelenlegi nem kompatibilis a készülékkel
    – kompatibilis, de nem a megfelelő a fájlrendszere és/vagy nem a megfelelő rendszeren lett formázva
    Az SD kompatibilitását a készülék leírásából tudhatod meg (vagy a Google)
    Formázni WinXp rendszeren, vagy SDformatter alkalmazással FAT32-re

2015.12.22. , 20:44 #149042

Szia!
    Szerintem ez a kártya jó lehet hozzá mert régebben ezzel működött!
    Esetleg nem tudnál küldeni egy képet egy eredeti Becker Z107 softrol tudjam összehasonlítani az enyémmel.
    Az enyémet próbáltam betenni SP-be,de valamiérz nem megy.

2015.12.22. , 21:37 - válasz arany67 hozzászólására #149049

Itt találsz pár potenciális segítő társat: http://dirtywindows.hu/discussion/search/?bbp_search=z107 – kérd meg valamelyiküket, vagy akár mindegyiküket és szerintem elküldik neked a mentést.

2015.12.23. , 22:07 #149177

Helló!
    Keresek potenciális segítőt Becker z107 rom ügyben! Szeretném újra romolni a készüléket,mert jelenleg tégla.
    Esetleg ha van valakinek megoldása kérem segítsen ! Nagyon köszönöm! 😳

2015.12.24. , 09:36 #149222

Sziasztok!
    Boldog, Békés Ünnepeket Kívánok!

2016.01.19. , 13:27 #157482

Sziasztok!

Nekem csak friss térképek kellenének a Becker Z200 (BE7977) hez. Vagy van hozzá valami IGO variáns ami kezeli a TMC-t és a Bluetooth-ot-? Nemsokára megyek külföldre és szükségem van valamilyen megoldásra. A választ előre is köszönöm. Jelenleg minden erdeti rajta. Csak nagyon régiek a térképei. 2011-es.

2016.01.19. , 14:38 - válasz Walaki hozzászólására #157499

Szia!
    A kérdés első feléhez: Ha a készülék vásárlásakor nem kaptál instrukciót a térkép frissítéséhez, akkor egyedül a Google tud segíteni, nyisd le és mindjárt az elején van három lap amelyik elmeséli a lehetőségeket.

Amire utalsz a második részében az már warez és a DW ilyesmivel már nem foglalkozik, de a Google ebben is segíthet, nyisd le és valszeg hat lap is segítségedre lehet a történetben.

2016.02.13. , 13:08 #159324

Sziasztok 🙂
    Adott egy Becker BE Z213-as készülék, sajnos 2009-es térképpel.
    Szeretnék egy kis technikai segítséget kérni, hogy milyen igo-t és térképet érdemes sd kártyára tenni,
    és a kártyát hogyan tudja működtetni a készülék (telepítés,beállítás).
    Segítséget előre is köszönöm 🙂

ui: konkrétan nem találtam ehhez a készülékhez sehol leírást vagy fórumot azért bátorkodtam ide írni
    a kérdés-kérésemet  😀

2016.02.13. , 13:33 - válasz bakker hozzászólására #159326

Szia!
    Nézd csak, itt van állításod ellentmondása: https://www.google.hu/search?q=Becker+BE+Z213&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=jB-_VqfFNOnP6AS_qYn4Cg
    Az eredeti, iGO alapú szoftver? Ha igen, annak mi a pontos verziószáma?
    Ez a lehetőség iránymutatója a megoldásnak: https://www.google.hu/search?q=IGO+%2BMAPY+DO+becker+z213+-+K%C3%A1+for+YOU&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=kiG_VpnDLui26AT2pYPABA
    Ha nem boldogulsz szólj és segítek, de óvatosan, mert warez és az Tilos a DW-n is!

2016.02.13. , 18:14 #159336

Helló 🙂
    Nekem úgy tűnik hogy eredeti a szoftver verzió, a száma: 8.5.3.172567 (SR2) de ez nekem nem mond semmit 🙁
    Bármilyen frissebb szoftvert felrakhatok, vagy van valamilyen buktató? 

2016.02.13. , 18:49 - válasz bakker hozzászólására #159339

Nagyon is fontos, főleg nekem, hogy segíthessek. 🙂
    A hálón kutakodva, két lehetőséget is találtam, az egyik a meglévő eredeti “felújítása”, amely lehetőséget ad a térképek elfogadására, a másik, amely az SD-n való futtatáshoz készült. Mindkettő a fórum által zárolt, és csak “kerülő” úton lehetne hozzáférni, de egyenlőre az is lehetetlen a fórum védelme miatt, úgyhogy meg kell várni míg a Google indexeli a letöltőoldalukat.
    Annyit tudok tenni, hogy figyelem és amint a gugli megtalálja, jelzem itt neked.

Buktató van bőven, a legveszélyesebb a warez, a másik, hogy itt nálunk is Tilos!!
    U.i.:
    Találtam valamit: https://www.google.hu/search?q=sendfile.su/search/1&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=hY-_Vv-SIoja6AS5xY2oDA
    az első találati lapot behívod, annak a lapnak a jobb felső részén található keresőmezőbe csak ennyit írj: BR43 – töltsd le, bontsd ki ésszerűen fogalmazva jelezd a csomag tartalmát, abból tudni fogom, hogy miként cselekedd meg a dolgokat.

2016.02.14. , 14:02 - válasz vaczak9283 hozzászólására #159417

helló 🙂
    egy license mappa és egy 8.5.12.204002 telepítő található 
    így jó :-/

2016.02.14. , 14:32 - válasz bakker hozzászólására #159424

Szia!
    Köszike, Szerintem szuper lesz.
    Feladat:
    – lépj be a készülékbe és mentsd az adatbázist, utána
    – a készülékben az eredeti exe fájlt nevezd át, utána
    – a csomagban lévő exe-t nevezd az eredeti nevére és másold az átnevezett “mellé”, utána
    – a készülékben az eredeti license mappát nevezd át, utána
    – a csomagban lévő license mappát másold az átnevezett “mellé”, utána
    – a meglévő eredeti térképeket szedd ki és helyére 1db. új térképfájlt (*.fbl) tégy
    A feladat végeztével indítsd újra a készüléket és a navigációt, ha az a csomag nem sérült, akkor egy felújított navigációd lesz, amely már kompatibilis lesz az új térképekkel.

2016.02.14. , 15:55 - válasz vaczak9283 hozzászólására #159434

helló 🙂
    a leírtak alapján csináltam mindent, de nem indul a (global_cfg not fund) hivatkozás fogad 🙁
    Az új license mappában nincs z213, az baj?

2016.02.14. , 17:04 - válasz bakker hozzászólására #159440

Van egyáltalán a te eredetidben global_cfg mappa és azon belül global_cfg.zip fájl? Ha van, akkor keresni kell egy újabb verziót belőle, ha viszont nincs, akkor az a csomag Sajnos nem jó a te készülékedhez. Állítsd vissza az eredetiséget és keresni kell egy másik megoldást.

2016.02.14. , 17:37 - válasz vaczak9283 hozzászólására #159443

Helló 🙂
    Nincs global_cfg, bemásoltam azt ami a térkép mellett volt kicsit döcögve de műxik 😀
    viszont ha tudsz valami stabilabbat akkor kérlek szólj, mert ez egy kicsit “kecskén” működik sajnos.
    Köszönöm az eddigi segítségedet, és várom a további instrukciókat 🙂

2016.02.14. , 19:37 - válasz bakker hozzászólására #159459

Nem jó ötlet! Majdnem bajt okoztál, kis híján megbüntethetett volna, hogy még a készülék sem indul el. Hallgass rám, akkor nem lesz baj. Állítsd vissza az eredetiséget!

2016.02.24. , 23:01 #160000

Üdv Mindenkinek!

Becker Active 43 Transitra tennék külső sd-re IGO-t vagy primot. Küzdök vele egy ideje, megkérdezem, hogy tudtok-e benne segíteni?

Köszönöm előre is.

Üdv,
    Baloo

2016.02.25. , 06:08 #160001

Szia!
    Pont feletted van a posztom, abban az aláírásom és benne az utolsó mondat, el ne kerülje a figyelmed!
    Úgy kell fogalmazni, hogy még véletlenül se legyen warez. Köszönöm.

A javaslathoz is jó lenne tudni az eredeti verziószámát, a készülék bővebb paramétereit, pl. képfelbontás, RAM, CPU értékek.
    A készülék látja a meglévő SD kártyát?
    Ha igen, akkor Tilos formázni! Ha nem látja és formázni akarod, akkor előbb kérdezz rá, mert nem mindegy a mivel és a hogyan.
    A készüléket kapcsold össze a PC-vel és a Full mapparendszert, valamint a navi-program mappáját is nyisd meg és fotózd le (PrintScreen) a képeket ide töltsd: http://dirtywindows.hu/kepfeltolto/ – a kép-linket tedd a posztba
    Erre azért van szükség, hogy látottak alapján lehessen a jó választ megadni a feladathoz.
    Az eredeti programban nyisd meg a sys.txt fájl és a [device] szekció adatait másold a posztba.
    Miután beléptél a készülék belső területére, kellene találnod egy device.xml fájlt, nyisd meg és annak az adatait is másold ki/be a posztba a Spoiler alá (a funkciósorban SP a jele).

2016.06.01. , 17:17 #164374

sziasztok!

vanegy becker z107 készülékem, vásároltam egy 16gb-os micro sd-t, rátettem full mindent (másik win ce6 készülékben megy) ebbe viszont hiába teszem :  insert sd card… ezt írja folyamatosan ha leszedem a flash-ből a másik igo-t, nem hajladó elindítani az sd-t.
    valaki esetleg ?
    köszönöm

2016.06.01. , 18:08 - válasz Tibor Tibor hozzászólására #164376

Ellenőrizd a készülék leírásában milyen típusú kártyát kezel a gép. 16GB microsd-t ezek szerint nem. Inkább SDMMC kártyát szerezz.  De előtte formázd le fat32-re és utoljára így próbáld.

Köszönöm.

2016.06.01. , 21:24 - válasz Tibor Tibor hozzászólására #164378

Sziasztok!
    Két fontos:
    – a kártya típusa SDHC és max. Class 6-os lehet (elvileg viszi a 16GB.)
    – formázni csakis és kizárólag WinXp-n különben nem ismeri fel a készülék
    és a ráadás:
    – Tilos adaptert használni, mert galibát okoz!

2016.06.02. , 17:36 #164398

köszönöm!
    adapterrel formáztam hp format progival fat 32-re…de sajna class10 micro sdhc akkor ez lehet a gond?
    de ha egy régi 2gb-os sd kártyát teszek bele azzal sem kezd semmit 🙁

2016.06.02. , 18:30 - válasz Tibor Tibor hozzászólására #164400

Egyébként senki nem állította hogy ha felmásolsz egy programot a kártyára akkor az csak úgy el is fog indulni.Utána kell nézni mi a feltétele hogy a kártyáról is elinduljon a navigációs program.Egy régi Okosság:

Spoiler:
    A Content Manager és egyebeket nem kéne babrálni, mert könnyen ajtókitámasztó lesz a készülékből.
    Én ezt úgy csinálnám, hogy az eredeti iGO-t hagynám békén, csak az
    iGO8.exe-t nevezném át valamire, mondjuk eredeti.exe-re, majd egy
    batchrun.exe-scp párossal kitenném az iGO8 indítását a kártyára. Ezt úgy
    tudnám megcsinálni, hogy letölteném ezt:
    http://data.hu/get/3372875/Becker_okossag.rar

Majd a kibontott két fájlt ( iGO8.exe és iGO8.scp ) felmásolnám az átnevezett iGO8.exe mellé az iGO8 könyvtárba. Ezzel
    elérném azt, hogy a gép, nem a belső memóriában lévő eredeti iGO8-at
    indítaná, hanem a kártyán keresne egy Igo8/Igo8.exe állományt.

Tehát, kártyára fel egy iGO8-at, a mappa név és az exe név fontos, mert ezt az útvonalat indítja az újonnan berakott exe.

call “\Storage Card\Igo8\Igo8.exe”

A kártyára feltett iGO8-ba az eredeti sys.txt-jét bemásolnám és ha mindent jól csinálnék, akkor indulni kellene az új iGO-nak!

Ez egy biztonságos beavatkozás. 10 készülékből 8 megeszi ezt az eljárást. Régebbi Beckereken sikerrel alkalmaztuk.

Köszönöm.

2016.06.02. , 18:48 #164402

nem tudsz tallózni, semmit sem lehet wince6 van rajt ,de semmit nem látsz belőle
    elméletileg : iGO/Igo.exe de azt fene tudja.. 🙁
    okosság sajna nincs fent :(van egy 8gbos sdhc clas 4 kártyám is de csak hp format progival tudom formázni fat32-re
    de mégsem jó sajna…
    ha az általam választott igo-t feltöltöm a navira simán indul..
    az is elég lenne ha az sdről a térképeket használná gépen meg futna aprg

2016.06.02. , 19:35 - válasz Tibor Tibor hozzászólására #164405

Csinálj egy igo/content/map mappát a kártyán és tedd bele a térképeket.Ha nem menne akkor az igo -t nevezd át addons -ra. Persze a kártyának is megfelelőnek kell lennie.

Köszönöm.

50 bejegyzés megtekintése - 351-400 / 444

Be kell jelentkezned a hozzászóláshoz.