Ennek a témakörnek tartalma 6,533 hozzászólás, 720 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of vaczak9283 vaczak9283 1 év, 1 hónap telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 6,451-6,500 / 6,534
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2015.12.31. , 10:53 - válasz vaczak9283 hozzászólására #149894

Szia.

A gyári rogram egy Igo8 volt, ezt cseréltem le a belső memórián egy primo 1.2-re.
    Olvasgatva a fórumot, láttam, hogy korábban írtad már a memóriakártyára való áthelyezést trükkjét, amit sikerült is megcsinálnom. A baj ott kezdődött, hogy a kariról nem engedte elindulni a dimka vagy akármelyik skinnel a programot, mindig error ablak jött fel, amit nem sikerült leolvasni, mert azonnal újraindult a készülék. Most ott tartok, hogy a gépen szenvedek az indítással, de hasonló üzenettel lép ki indulás után. Valami biztosan működő program kellene, mivel ez nem annyira erős gép, mint egy Wayteq. Tudsz esetleg valami ötlettel, esetleg megoldással szolgálni?

2015.12.31. , 12:29 - válasz Pines hozzászólására #149895

Egy kicsit összekutyultad a dolgokat, nézd csak mit írtam: “figyelve a helyes útvonalra“, nos erre nem figyeltél, valamint a helyes mapparendszer kialakításra sem (belsőn ne legyen map mappa). Nálad az SD-n is így kell legyen: iGO Primo 8.5.9.142948/content
    /map – ide a térképfájlok (fbl, fpa, fda, fsp, stb., stb…)
    /poi – ide a poi fájlok
    /building – ide a 3D fájlok
    /dem
    stb., stb…..
    Itt olvasd és értelmezd a részleteket az első spoiler alatt: http://dirtywindows.hu/discussion/topic/igo-terkepek-es-kiegeszitok-2014/
    Üdv.: vaczak

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2015.12.31. , 15:38 - válasz Ogre75 hozzászólására #149912

Tedd rá Rebecca csomagját: http://dirtywindows.hu/discussion/topic/navon-p480-ra-igo-primo/#post-40278 – a hozzátartozó infót is olvasd, egyszerűbb lesz általa a feladat.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2015.12.31. , 16:21 #149915

BÚÉK minden fórumtársnak! 🙂

2015.12.31. , 18:12 - válasz vaczak9283 hozzászólására #149923

Rendben, köszönöm holnap próbálkozom vele, majd jelzem az eredményt.
    Még egyszer köszönet és B.U.É.K

2015.12.31. , 23:54 #149945

BUÉK mindenkinek!!!

2016.01.01. , 04:30 #149952

Boldog Új Évet Kívánok!!

imgur-image
    imgur-image

2016.01.01. , 08:58 #149963

Sziasztok, és először is B.Ú.É.K.!
    Sehogy se boldogulok egy x985bt készülékkel.
    A gondom vele, hogy állandóan ki be kapcsolgat a gps vevő.Primo i3, és primo truck, sima primo2.Mindegyikkel ezt csinálja
    Olvasgattam erről ezt azt de az ott ajánlott dolgok nem segítettek.
    Ez előtt egy x980bt-m volt azzal nem voltak ilyen gondok.Totál hülyét kapok tőle!!!

2016.01.01. , 12:11 #149973

Szia!
    A sys-ben egy ilyen bejegyzésnek kellene lenni
    [gps]
    port=1
    baud=9600
    protocol = “NMEA”
    set_messages=”0″
    vagy
    [gps]
    port=auto
    baud=auto
    protocol = “NMEA”
    set_messages=”0″

2016.01.01. , 12:33 - válasz vaczak9283 hozzászólására #149975

Szia!Köszi a választ, de ez nem segít ezeket már ki próbálgattam.Gyorsan talál jelet, fel áll a térkép meg minden de ki kapcsol majd be kapcsol.Ez a sys fájlom.
    Most meg már addig b@sztattam, hogy ami eddig működött be sem tölt.Félúton meg áll az állapotcsík!

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.
    2016.01.01. , 14:57 #149988

BÚÉK, segítsetek a képen látszik hogy frissítettem az igo primot látszanak a mappák amiket kicseréltem, és sajnos Esztike megbolondult az utca neveket furán mondja mintha betűzne, mi lehet a gond?

Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el

2016.01.01. , 15:36 - válasz Németh Gábor hozzászólására #149990

Szia! Vedd ki a magyar phoneme fájlt.

2016.01.01. , 15:51 - válasz Tájfun hozzászólására #149992

tényleg jó lett 🙂 Köszönöm

és hogy tudok loading és exiting képeket cserélni android primon?

2016.01.01. , 15:56 - válasz warzsy hozzászólására #149993

Szedd ki az összes térkép és egyéb a térképekkel kapcsolatos fájlokat. A map mappában csak 1db. Magyar fbl legyen, utána töröld a save mappát, és azzal a sys-el, amit a csatolmányba tettél indítsd a navit, egy jó műholdrálátási helyen állítsd be és teszteld.

2016.01.01. , 16:30 - válasz vaczak9283 hozzászólására #150003

Az eredmény sajnos ugyan az. Ki-be kapcsolgatós gps vevő.Már majdnem földhöz b@sztam!!!
    Sajnálom, hogy el passzoltam a régi 980-ast.Arra bármit raktam ment.

2016.01.01. , 16:47 - válasz warzsy hozzászólására #150005

Szia!

Szerintem töröld az egész TMC szekciót a sys.txt-ből, mert az kavar be. Nálam is ez volt, ha be volt kapcsolva a TMC, mindig eldobálta a GPS jelet.

2016.01.01. , 16:56 - válasz warzsy hozzászólására #150006

Figyuzz, az a készülék hatszor királyosabb mint a 980, és sokkal igényesebb is, csínján kell bánni vele, nem fogad el akármit, csak a legjobbal hajlandó dolgozni akár belsőre, akár SD-re teszed.
    Azt a csomagot dobd ki és helyébe olyat tégy, amely a 985-hangolt. Így keress rá, hogy kinek van és kérd el tőle PM-ben, pl. Fricc #147805

2016.01.01. , 17:30 - válasz vaczak9283 hozzászólására #150012

A TMC szekció törlésével beindult az élet.Még a szobában is viszonylag stabil a kapcsolat.De meg próbálok egy direkt erre a készülékre hangolt az általad javasolt dolgot szerezni.Gondolom azt a wince variációk nál keressem/kérjem.

2016.01.01. , 18:11 - válasz warzsy hozzászólására #150015

Mint fentebb írtam kérd el Fricc tagunktól, levélkében kérd és nem kell barangolnod… (piros a színe, mert alatta a link).

2016.01.01. , 18:21 - válasz vaczak9283 hozzászólására #150017

Oké, köszi!Már írtam neki.Remélem elküldi, és tudom használni.
    😀

2016.01.02. , 12:02 - válasz warzsy hozzászólására #150059

Hát, én megtettem amit megkövetel a haza 🙂

2016.01.02. , 12:14 - válasz fricc hozzászólására #150063

Szia!
    … csak ennyit akartunk. 🙂 Óriási köszönet érte neked!

2016.01.02. , 16:51 #150085

Üdvözletem és Boldog Új Évet mindenkinek! Megtisztelő segítségeteket kérném! Szeretném telepíteni a GjAk_v2.3_AriNe-5_zsiga68 skint a samsung galaxy tab2 készülékemre! Bemásolom a gfx az ui android mappát és az info fájlt a content-skin mappába, de nyoma sincs a készüléken. Kérlek segítsetek! Köszönöm!

2016.01.02. , 17:31 - válasz vaczak9283 hozzászólására #150088

Köszi még1szer mind a Te és fricc segítségét is.Meg kaptam minden földi jót.Minden működik.
    Most lesegetem mi lehetett a probléma a többinél.

2016.01.02. , 17:51 - válasz fowler81 hozzászólására #150090

Szia!
    Valszeg kibontottad a zip fájlt, ami természetesen hiba a skin esetében.
    Ügyelj, hogy amit ez a mondatod jelent: “Bemásolom a gfx az ui android mappát és az info fájlt a content-skin mappába” ne történjen meg, azaz állítsd vissza, hogy nyoma se maradjon. Utána csak a GjAk_v2.3_AriNe-5_zsiga68.zip fájlt másold a content skin mappába.

2016.01.02. , 17:53 - válasz warzsy hozzászólására #150091

Ne foglalkozz vele, dobd ki, hogy írmagja se maradjon és csak a jónak örülj, használd szerencsével egészségben!

2016.01.02. , 18:59 #150097

Sziasztok!
    Teljesen új vagyok itt, és nagyon amatőr. Egy NPC Diamond készülékem van, 2009-es térképpel. Szeretném frissíteni.
    A készülékből általam kiolvasható információk:
    Windows CE
    Nav N Go IGo 8
    8.3.5.127940
    Nov 3 2009
    Kérlek segítsetek, szájbarágós módszerrel.
    Köszönöm: Armivad

2016.01.02. , 20:46 - válasz Armi hozzászólására #150113

Szia!
    Légyszí. Dobjál már fel róla pár képet és a rendszeradatit is szívesen elolvasnám. Köszike.
    A szoftver verziójával is gondom van, nem szerepel a a jelzett évjáratban, biztos, hogy jól olvastad le a Névjegy palettán?
    A képeket ide feltöltheted: http://dirtywindows.hu/kepfeltolto/ – és a kapott linket tedd a posztodba.

2016.01.02. , 21:54 #150119

Szia Vaczak!
    Néhány kép:
    imgur-image
    imgur-image
    imgur-image
    imgur-image
    Üdv: Armi

2016.01.02. , 22:40 - válasz Armi hozzászólására #150122

Köszike! Majdnem mindent sikerült megtudnom erről a csodabogárról, amit tudok:
    – SD-ről működik ez a specko navi, mivel nincs elég hely a belső területen
    – a képfelbontása 480×272
    Ennyi egyenlőre elég is. Először mentsd le a kártyáról az eredeti cuccot Full-ba és archiváld, hogy meglegyen.
    Fontos megemlítenem, ha az eredeti navigációdban, azaz az SD-n nincs content mappa akkor az alábbiakat el se kezd. Helyette töltsd fel nekem a lementett állományt térképek nélkül, hogy kitalálhassam a jó megoldást. Ha viszont van content mappa és azon belül map mappa, akkor az már fél siker… 🙂
    Tehát:
    Itt található Zsiga felújító csomagja:  – a piros színű “EZT” -re klikk és töltsd le a csomagot, melyet egy üres mappába csomagolj ki:
    – az SD-n a content/map mappából töröld ki a régi térképeket, helyette az itt található 1db. friss Magyar NNG fbl fájlt (ki kell majd csomagolni) másold be a kitöröltek helyére
    – az SD-n az eredeti exe fájlt nevezd át
    – a letöltött exe fájlt másold az SD-re az átnevezett “mellé” és nevezd az eredeti nevére
    – a letöltött license fájlokat (lyc, lic) másold az SD-n lévő license mappába

Kész is vagy, tedd az SD-t a kikapcsolt készülékbe és kapcsold be, a megszokott módon használd, ha betöltődik és útvonalat is tudsz készíteni, valamint az szimulációban le is futtatható, akkor minden remek és csak a friss térképekkel kell majd feltölteni.

Térképet itt találsz (van ott új TomTom, HERE és “csak” a Magyar NNG (TopMap) ):
    http://dirtywindows.hu/discussion/topic/igo-terkepek-es-kiegeszitok-2014/page/88/
    http://dirtywindows.hu/discussion/topic/igo-vilag-terkepek-linkjeifbi-az-fda-fpa-fsp-ftr-hnr-3-dl-3dc-poi-dem/page/20/

2016.01.02. , 23:47 #150125

Szia Vaczak!
    Te egy Király vagy! Tökéletesen működik, első nekifutásra sikerült.
    Nagyon szépen köszönöm.

2016.01.03. , 12:13 - válasz Armi hozzászólására #150159

Nem én, ha nem te, mert kreativitásod elsőrangú és Zsiga, aki összeállította a felújító csomagot! Én csak leírtam a praktikát. 🙂
    Azt alábbiakat még áruld el légy szíves (vagy fotót róla):
    – mi a mappa és az exe fájl neve?
    – van-e az SD gyökerében ini, inf, txt, vagy xml kiterjesztésű fájl és ezeknek mi a neve?

2016.01.03. , 13:25 #150168

Szia Vaczak!
    Íme egy fotó az SD kártya gyökeréről.
    imgur-image

2016.01.03. , 13:54 - válasz Armi hozzászólására #150171

… biztos vagy te ebben, vagy én legyek benne biztos? 🙂
    A gyökérben csak így “csupaszon” vannak a navi dolgai?
    Nincs iGO8 vagy hasonló mappa?

2016.01.03. , 14:00 #150172

vaczak9283…
    Olyan problémám lenne, hogy iGO8 menük néhol magyar, néhol angol nyelven jelennek meg.
    Hogyan tudnám orvosolni?

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.
    2016.01.03. , 14:05 - válasz zizike hozzászólására #150176

Tedd bele ezt a Magyarítást

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2016.01.03. , 14:27 - válasz zsiga68 hozzászólására #150180

zsiga68…
    Naaaa ez gyors volt. 🙂
    Nagyon köszönöm.
    Csak azt nem értem, hogy ez a program az autóm fejegységében teljesen korrektül működött.
    zizike

2016.01.03. , 15:10 #150186

Igen, teljesen biztos, csak így csupaszon a gyökérben.

2016.01.03. , 16:45 - válasz Armi hozzászólására #150202

Wow! Még két kérdés,-ezek szerint betallózható az indító exe (iGO8.exe) fájl, vagy automatikusan felismeri a készülék?
    Esetleg a készülék belső memóriájában tanítva lett a rendszer (egy script segítségével), hogy elfogadja az idegen alkalmazást?

2016.01.03. , 18:13 - válasz vaczak9283 hozzászólására #150214

A NaviBeállítás menűpontban van megadva az iGO8.exe elérési útja.
    Így:
    imgur-image

2016.01.03. , 18:39 - válasz Armi hozzászólására #150217

Sokat segítettél a társaságnak nagy köszönet érte! Az idelátogató remek infókkal fog találkozni az NPC Diamond esetében is. 🙂

2016.01.03. , 19:25 #150223

Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni, a 427-es csomagot használom. GjAK_v2,2 AriNe-5 Police_zsiga68 Skinnel.
    Véletlenül törölve lett a save mappa, és ha töltőre teszem a telefont, amikor teljesen feltölt az akku akkor elmegy a hang, nem navigál. Újraindítás után navigál teljesen, Mi lehet az oka.
    Köszönöm a segítséget

2016.01.04. , 15:10 #150278

BÚÉK mindenkinek ! A segítségeteket szeretném kérni. Az eddig tökéletesen működő ( szilveszterkor még remekül szuperáló ) CNS Pro készülékemen futó IGO program nem talál műholdakat ( többszöri újraindítás, resetelés után sem ). A készülék egyéb funkciói működnek, a készülék bekapcsol, pl. a berepülés tökéletesen megy, de a műholdakat jelző piros pöttyök egy része néha besárgul, aztán ismét piros lesz.  Mi lehet a probléma ?
    Segítségeteket előre is köszönöm !

2016.01.04. , 15:23 - válasz virtus hozzászólására #150280

Lehet csak meg kell várni amíg nem esik a hó! 

2016.01.04. , 19:28 #150307

Kedves Guliverkli,
    Sajnos a probléma független a hóeséstől, fennállt szikrázó napsütésben is … 🙁

2016.01.04. , 20:08 - válasz virtus hozzászólására #150310

Üdv! véletlenül nem vetted ki a SD kártyát? Van olyan hogy a navi mappába ki kell választani ilyenkor, hogy melyik helyről ill. melyik progit akarod használni és a kiválasztottat menteni kell mert azért nem találja a műholdat

2016.01.04. , 20:48 - válasz virtus hozzászólására #150315

Töröld a save mappát és indítsd újra..

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2016.01.04. , 23:03 - válasz virtus hozzászólására #150325

Sziasztok!
    Használd a sys.txt-ben ezt a bejegyzést, valamint a save mappában a system.ini fájlba is írd be, mentsd el és indítsd újra a navigációt:
    [gps]
    gps_internal = 1
    gps_protocol = “NMEA”
    gps_port = 1
    gps_baud = 4800

Forrás: CNS portál GYIK.

2016.01.05. , 20:02 #150380

Sziasztok Mesterek,
    Köszönöm szépen a tippeket, zsiga68 tanácsát követve, a “save” mappa törlése meghozta az eredményt !
    Üdv : virtus

2016.01.06. , 11:53 #150423

Sziasztok ! Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
    Olyan gondom van egy Wayteq x960 bt-vel,hogy primo 2.4 fut rajt sd kártyán. Egy idő után felugrik egy ablak egy hibaüzenettel amit ,a leokézok kilép a naviból és vége. Ez egy térképcserélős navi amit használtam x985-ön ,de ott működött. Vajon mi a hiba? Előre is kösz a segítséget. Ime a hibaüzenet 

50 bejegyzés megtekintése - 6,451-6,500 / 6,534

A téma ‘iGO általános segítségnyújtás – Archívum ’ le van zárva.