Ennek a témakörnek tartalma 56 hozzászólás, 21 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of Petester Petester 7 hónapja, 2 hete telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 51-57 / 57
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2018.04.14. , 11:54 #181910

Amit a sys-ben lehet beállítani az az hogy működő navi esetén a gyújtás levételekor (amelyik jármű kikapcsolja a szivargyújtót is)kikapcsoljon-e a navi vagy akkumulátorról üzemeljen tovább.

2018.04.19. , 16:15 #181941

Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy a ‘DEM’ fájlt érdemes-e cserélni?
    Pillanatnyilag ez van: Europe_CGIAR_Premium_2006.06_120920

2018.04.19. , 17:41 - válasz jszem hozzászólására #181942

Nem. Kivéve az alábbi okok miatt:
    – folyók elterelése..
    – hegyek kinövése illetve eltűnése..
    – amikor Afrika Európának ütközik.. stb..

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2018.04.19. , 21:27 - válasz zsiga68 hozzászólására #181945

Hát ezek az esetek nem állnak fenn.
    Köszönöm!  🙂

2018.05.02. , 12:18 #182059

Sziasztok,
    Segítségeteket szeretném kérni. Vettem egy beépíthető kártyás navi boxot a régi dvd-s helyett, amit az autóm saját kijelzőjén keresztül tudok kezelni. Maga a box jól működik, de időnként az Igo belefagy a működésbe. Úgy veszem észre, hogy akkor, amikor táblákat jelenít meg. Először a térkép fájlra gondoltam, hogy rossz, mert az utóbbi pár napban mindig ugyan azon a helyszínen fagyott ki, de a térkép csere után is ugyan azon a kereszteződésen áthaladva fagyott ki. Majd ma már majdnem körbe vitt az M0-áson, de Pécelnél megint összehullott, amikor a közlekedési táblákat kitette.

Hol keressem szerintetek tovább? Kártya hiba lehet? Vagy törölnöm kellett volna valamit a térkép cserekor? Vagy mindezektől független?

A készülék: CPU 664MHZ+336MHZ DSP/800MHZ, RAM 256 MB, WinCE 6.0, a program és a térképek is a micro SD kártyán. Kijelző 480×234. Igo: 9.6.13.405512-ra frissítettem, de 9.6.13.267029 volt a kártyán, amivel a készüléket vettem. Ez utóbbit nem használtam, csak próba erejéig volt bekapcsolva vele a készülék, de a nyelvi csomag és minden más hiányos volt, így mentés után felmásoltam a kártyára a frissebb program verziót is. Lehet itt van a hiba? Vagy a készülék oldalról nézve mindegy? Támogatja mindkét verziót?

2018.05.02. , 14:02 - válasz Petester hozzászólására #182060

Bármi okozhatja a hibát. Ezt így nehéz megmondani. És ha visszateszed a régi verziót? 
    Tipp. Csak magyar térképpel próbáld és minden mást vegyél ki a programból. A minden más az az összes felesleges fájlt érinti ami nem kell a minimális működéshez. Vagy szerezz egy megbízható ősszeállítást.

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2018.05.02. , 15:23 #182061

Köszönöm! Kipróbálom, majd jelentkezek a fejleményekről. 🙂
    Nem az összeállításra gyanakszom, inkább az összetevőkre vagy hardverre – elsősorban a kártyára. Sandisk felirat van a kártyán, de kínai eredet révén, kétlem, hogy eredeti lenne… Lehet hazafele veszek egy másik kártyát és azon kísérletezek az alapoktól kezdve. 🙂

7 bejegyzés megtekintése - 51-57 / 57

Be kell jelentkezned a hozzászóláshoz.