Ennek a témakörnek tartalma 12,022 hozzászólás, 1,338 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of pampto pampto 3 éve, 8 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 8,601-8,650 / 12,023
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2015.03.31. , 09:50 - válasz zsiga68 hozzászólására #119045

Köszönöm az infókat. Akkor erről a funkcióról kénytelen vagyok lemondani, túlélem. 

2015.03.31. , 10:34 #119048

Szia Tájfun!
    Mellékelek egy másik fórumban írt üzenetet, hátha tudsz segíteni. Vaczak ajánlotta, hogy téged keresselek azzal a problémával, hogy miért nem jelenik meg az útkereszteződés nézet.
    Melléklet:
    “Az az igazság, hogy csak az IGO mappát és a telepítőt másoltam a telóra,
    sys fájl nem is volt abban a vezióban, amit letöltöttem (iGO Primo
    Israel 9.6.29.427562 -2014.08.28.) Én így használom régóta, valahogy a
    sys fájl kimaradt mindig, de működött és navigált, gond nem volt vele,
    csak az útkereszteződés nézetet hiányoltam. Ha esetleg az előbb említett
    verzióhoz tudsz sys fájlt, ami megoldhatja a gondom, azt megköszönöm.
    Most frissítettem erre, s bár az utcanevek bemondásában megzavarodott,
    rájöttem egy korábbi, itt az oldalon talált hozzászólásból, hogy a
    Phoneme mappából kell kivenni a hungary.ph fájlt és utána működött az
    utcanevek bemondása is.
    Köszi és üdv: Dolfi”

Szia!
    Az fjw fájlokat a Primo nem tudja értelmezni (talán egyszer fogja, de addig még várnunk kell), nyugodtan kidobhatod. Az útelágazás nézet nélküle is remekül működik, mert a data.zip-ből nyeri ki az információt hozzá (teszteld szimulációban és öröm).
    Ha csak fekvőben működik a Junction View ott más a bibi, lehetnek zavaró fájlok, de lehet a sys hiányossága is.
    Szerintem Tájfun tudja a miértjét. Az Android részlegben kérdezz rá.
    Üdv.: vaczak

Ha tudnál segíteni, hogy mi az oka annak, hogy nem jelenik meg az útkereszteződés nézet, akkor légy szíves segíts!
    Egyébként sys fájlt sosem használtam eddíg, csak az iGO mappát másoltam a telefonra (Xperia Z1 Compact), feltöltöttem a contentben lévő mappákat, lefuttattam a telepítőt és működött sys nélkül is. Egy multi brandingot tettem bele plusszban és a TTS Eszter zsiga68 Multi2 van még benne.
    Köszi előre is a segítséged!
    Üdv: Dolfi

2015.03.31. , 15:07 #119070

Sziasztok!
    Szeretnék Note4 – Lollipop 5.0.1-re egy csomagot ha van.
    Előre is köszönöm!!

2015.03.31. , 17:29 #119078

Sziasztok!

Az igo8 8.3.5 verzió GJ skinnel. Ehhez van 320×240-es android 2.2-re való telepíthető verzió? Ha igen az hol található. Két napja olvasgatom a főrumot, de csak primókat találtam. Még annyi, hogy a kártyáról kellene indítani, mert a belső tárhely igen kicsi.

Köszi.

P.

2015.03.31. , 17:42 #119079

Sziasztok!
    Szeretnék Note4 – Lollipop 5.0.1-re egy csomagot ha van.
    Előre is köszönöm!!

Ment PM a csomaggal

Ha úgy gondolod hasznos a postom, egy KÖSZÖNÖM , semmibe nem kerül

2015.03.31. , 17:45 #119080

Sziasztok!

Az igo8 8.3.5 verzió GJ skinnel. Ehhez van 320×240-es android 2.2-re való telepíthető verzió? Ha igen az hol található. Két napja olvasgatom a főrumot, de csak primókat találtam. Még annyi, hogy a kártyáról kellene indítani, mert a belső tárhely igen kicsi.

Köszi.

P.

Sehol nem fogsz találni, mivel androidra NEM létezik igo8

2015.03.31. , 18:46 - válasz Pynki hozzászólására #119085

Kevered a navigációs programokat és az operációs rendszereket. Ha jól értem androidos Primot keresel és 320×240-re.Ha valaki tud biztos küld.Milyen készülékre?

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2015.03.31. , 19:30 - válasz rstwingo hozzászólására #119089

Nagyon köszönöm!!!!

2015.03.31. , 19:47 #119091

Sziasztok!

rstwingo! Köszi szépen a válaszod. Nem segít, de legalább tudom.

2015.03.31. , 19:48 - válasz Dolfi hozzászólására #119092

Szia, ezeregy oka lehet, hogy ez nem megy az nem megy, kell egy rendes csomag, ami mindent tartalmaz, és a sys.txt is kell, ha nem elégszel meg a “épp hogy elindult és valahogy megy” változattal. Méreteket is illik beállítani, meg még sok mindent…

2015.03.31. , 19:50 - válasz zsiga68 hozzászólására #119093

Szia!

Nem hiszem, hogy keverném. Az android az az op rendszer (gondolom) az igo8. 8.3.5. meg a navigációs progi. Primót találtam rá, csak nekem igazán bejött a GJ skin az IGO8.-on.
    Szóval ennyi, de Neked is köszi a segítséget.

2015.03.31. , 20:03 - válasz Pynki hozzászólására #119096

Maradjon köztünk hogy kevered.Az nem baj mert ezek szerint nem értesz hozzá.Ha én keverném az baj lenne mert értek hozzá.
    Inkább nézd meg a postaládád mert találtam neked valamit.. 😀

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2015.03.31. , 20:33 - válasz zsiga68 hozzászólására #119100

Sziasztok!
    Zsiga ilyesmit találtál neki?: iGO My Way 8.4.2.139242 – iGO My Way 8.4.3.179971 Multiscreen
    Azért kérdezem, mert egyszer valaki keresett két verziót is belőle és az még elérhető, ha viszont Te már azt küldted, akkor én nem szorgoskodok. Köszönöm.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2015.03.31. , 20:40 #119101

Sziasztok! HTC One minihez (720*341) keresek működő Igo-t Előre is köszönöm

2015.03.31. , 20:48 - válasz vaczak9283 hozzászólására #119103

Androidos primot találtam neki 320×240-re.Még skin is figyel benne.Igaz nem próbáltam csak elküldtem neki..

Köszönöm.

2015.03.31. , 20:53 - válasz gyugyo88 hozzászólására #119104

Jó az 1280×720-nak is..

Köszönöm.

2015.03.31. , 20:57 #119105

Most tettem fel egy olyan verziót, amihez van sys.txt, de így sem működik.
    iGO Primo Basarsoft 9.6.29.431284 (2014.12.16)
    Valahol azt olvastam, hogy az alapértelmezett skin nem tudja megjeleníteni
    az útelágazás nézetet. ???
    Vagy a sys-be kell beleírni, vagy módosítani valamit?
    Egyébként a kijelző méreten teljesen pontosan megjelenik, a szimuláció is 
    működik.
    Ha esetleg tudsz küldeni egy olyan újapp primó verziót, amit csak fel kell
    másolni és telepíteni kell, azt is nagyon megköszönöm.
    Telo: Sony Xperia Z1 Compact!
    Térképek és egyebek megvannak (2014 Q3 full EU), illetve van egy multi branding, ami szintén jó
    ehhez a felbontáshoz (1280×720).
    Köszi előre is!
    Üdv: Dolfi

Szia, ezeregy oka lehet, hogy ez nem megy az nem megy, kell egy rendes csomag, ami mindent tartalmaz, és a sys.txt is kell, ha nem elégszel meg a “épp hogy elindult és valahogy megy” változattal. Méreteket is illik beállítani, meg még sok mindent…

2015.03.31. , 21:09 - válasz Dolfi hozzászólására #119106

Az “alapértelmezett skin” maga a program gyári felülete..

Köszönöm.

2015.03.31. , 21:11 - válasz vaczak9283 hozzászólására #119108

Szia!

Várom az általad említett progikat.

P.

2015.03.31. , 21:37 #119112

Sziasztok! Minden jó lett, már csak egy Kuba térképre lenne szükségem ha van. Előre is köszönöm

2015.03.31. , 21:41 #119113

Sziasztok,
    Wayteq Xtab7 quad, és iGO Primo (2.4) 9.6.29.483387 Israel (31 Jan 2015) HU (2015.03.19) telepítve.
    Találkozott már valaki olyannal, hogy a képernyő “villog”?
    Ez alatt azt értem, hogy elfordításkor egy másodpercig sötét a képernyő, valamint navigáció közben  is  néha ezt csinálja.
    Felbontása jó, nem lóg  le  a képernyőről.
    skin okozhat ilyent?

Üdv!

2015.03.31. , 21:43 - válasz gyugyo88 hozzászólására #119114
    2015.03.31. , 22:01 - válasz Kovee hozzászólására #119115

Sajnos igen, ha a külső kártyára meg van osztva a content, nem tudom miért, de egyik készüléknek semmi baja, másik meg villog. Branding.zip, épületek, speedcam adatbázis, túl sok poi megjelenítése elég nagy terhelést okoznak, ezek csökkentésével meg lehet próbálkozni. De ami nálam villogott, minden a belső sd-n hagyás gyógyított meg, és csak annyi térképpel, ami ország feltétlenül kell.

2015.03.31. , 22:06 - válasz Dolfi hozzászólására #119117

Kaptál egy totál fullos csomagot, ezeregy kiegészítővel, minden friss benne, szinte még süt. Minden fog menni, ha rendesen felrakod. Méret és Driver beállítás kell, és kész. Van benne egy 1280×720-as sys-txt, használd azt, de ha navibar-os a készülék, méretbeállítás elkerülhetetlen.

2015.03.31. , 22:21 - válasz Tájfun hozzászólására #119118

Köszi, akkor átrakom belső memóriába ami kell.
    Mondjuk USA+ EU nem fér fel a 8GB-ra, szóval szelektálás lesz.
    Nem kell semmit megváltoztatni a SYS-ben ha berakom belső tárhelyre? 
    Elvileg a sys-ben a folder alatt a linked root list-ban benne van, hogy  nézzen körbe a gépen is ha jól látom.
    Vagy inkább írjak egy sajátot? Végül is csak az elérési út kell neki:
    android_secondary_root_path=”elérési  út”

Üdv!

2015.03.31. , 22:41 - válasz zsiga68 hozzászólására #119119

Köszike!
    Akkor felkutatom neki, hátha… Arra gondoltam, mivel azt írta, hogy 2.2-es a droidja, valszeg egy régebbi kütyüje van amin még mai napig is szépen tud futni ez a 2010-2011-es iGO Myway QVGA v8.4.3.179971 Andriod navi-szoftver.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2015.04.01. , 06:14 - válasz vaczak9283 hozzászólására #119124

Ne keress mert tegnap este küldtem neki.Ha az se felel meg akkor keressen Ő maga mert ragaszkodik az Igo8-hoz és a skinekhez..

Köszönöm.

2015.04.01. , 06:17 #119125

Egyébként is a 317-s primo is elmegy szépen rajta, amihez skinek is jobban vannak

2015.04.01. , 11:50 #119132

Sziasztok. Remélem kérdésemet jó helyen teszem fel. Egy kis segítségre lenne szükségem, mert a választ napok óta keresem, de még nem sikerült megtalálnom.
    Adott egy asus memo pad 7-es tablet (most lett véve, főleg GPS használatára) 4.4.2 KITKAT.
    Feltelepítem az IGO Primo-t (próbáltam 2014- és 2015-ös kiadásúakkal, sys és sys nélküli is a helyzet hasonlóan rossz). Álló helyzetben tökéletesen működik, mindent úgy csinál, ahogy kell. Viszont ha a készüléket oldalára fordítom, a kijelző képe nem fordul és az érintőgombok sem reagálnak. Segítsetek, mi lehet a probléma?!(Állítva elég hülyén nézne ki az autóba Navigáció használatára). Amúgy ASUS Memo Pad 7 K01A (ME70) -ról van szó.

2015.04.01. , 11:58 - válasz zsiga68 hozzászólására #119133

Sziasztok!
    Ok, Köszike, és igaza van Rstwingo-nak a 317-es tényleg kiváló pakk!

2015.04.01. , 12:21 - válasz mimcsi hozzászólására #119136

Szia!
    Apám midig azt mondta; “nem szabad elhamarkodottan ítélni”, de a tények, ezek a fránya tények… 🙂
    .
    A képfeltöltés lehetőségét a lapalján a “Képfeltöltő” biztosítja és a kapott linket kell a posztba kitenni (a csatolmány csak kis fájlértékkel bírót tud befogadni).
    .
    A telepítési útmutatót ezen részleg legelső oldalán találod, amely részleteiben segíti a telepítési folyamat sikerét. A legfontosabb az a fejezet, ahol a KitKat telepítését részletezi.
    Az “asus memo pad 7” -nek van vagy “négy” altípusa, melyek mindegyike más-más felbontási értékkel bír. Ezt azért fontos tudatnod, mert van közte “nagyarcú” is és ahhoz bizony nem mindegyik csomag a megfelelő.
    .
    Javaslat: ugrás az első oldalra és Olvasni, Olvasni, Olvasni!!! Utána keresni, pl. így: http://dirtywindows.hu/discussion/search/?bbp_search=Asus+memopad
    és vagy így
    http://dirtywindows.hu/discussion/search/?bbp_search=Asus+memo+pad

2015.04.01. , 14:17 - válasz vaczak9283 hozzászólására #119143

Köszönöm gyors válaszod. De még mindig nem sikerült a feladatot véghez vinnem. Már rájöttem, hogy valami sys hiba lesz. Bár az oldalon erre a készülékre nem találtam sys-t, egy hasonlót leszedtem. A feltelepítés után álló módban továbbra is működik az Igo, amikor elfordítom látszik, hogy fordul a program is megfelelő méretben, de azután a kijelző elsötétül, és amikor visszajön, már csak a fél képernyőn jelenik meg az Igo. Kiléptem, megnéztem a sys.txt és úgy láttam, hogy maga a program átírta(nem az indításkor meglévő sys tartalm volt benne, átírta azt(az [android] és a [rawdisplay] alatt lévő sorok tartalmát is)).
    Annyira közben rájöttem, ha fektetve indítom el a programot, akkor fektetett módban lesz jó az Igo(álló módban elsötétül, majd kb 10. forgatás után bejön egy része, de nem teljes képernyőn), ha álló módban, akkor álló módban lesz jó(de ott is fektetetés után kb 10.-ig alkalomra bejön, de nem teljes képernyőn). DE a sys.txt-t továbbra is átírja magának!!!
    Valami magyarázat? Köszi előre is.

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.
    2015.04.01. , 14:32 #119147

“Valami magyarázat?” Semmit sem értettél a fenti infóból?
     – lennél kedves és leírnád annak a készüléknek a pontos adatait!!?? Miért kell mindent “kétszer mondani, kétszer mondani”…
    U.i.:
    Az eredeti sys-ben ezt a sort: screen_xy=”800_480:1280×711/800×1191″
    javítsd
    screen_xy=””800_480:1280×711/800×1191”
    Ezt telepítsd: Screen_Size_HU_2.10.apk és megmutatja a pontos adatokat, amellyel még matekozhatsz kicsit.

2015.04.01. , 14:49 - válasz mimcsi hozzászólására #119151

Másik fórumon már leírtam, egy Sony Xperia Z1 Compact kapcsán a méretbeállítást. Egy kis általános iskolás matek:

Spoiler:

A ScreenSize apk nem mindig mond igazat, de egy kis számolással megoldható a probléma:

Indítsd el a ScreenSize alkalmazást. Először fektetve. Találd ki, felül akarod-e látni iGO futásakor a státuszbárt. Ha nem, akkor nyomd meg a ScreenSize menüjében a “Toggle full screen” -t, ezzel eltüntetted felül a státuszbárt, és így írd fel fektetett módban az ActionBar height méretet …
    Ha látni akarod a státuszbárt felül, akkor NE nyomd meg a “Toggle full screen” -t, ha már megtetted, állítsd vissza, és a StatusBar height … méretet is írd fel.
    Nézd meg, hogy fektetve a Navibar (Menü Home Vissza gombok) oldalt vannak, vagy lent a készülék alján. (FEKTETVE)

Állított módban írd fel megint az ActionBar height méretet …  A “Toggle full screen” -el ne felejtsd el eltüntetni a felső státuszbárt.
    Valószínűleg a StatusBar height … ugyanannyi lesz, mint fektetve, de azért nézd meg, mert nem biztos, és írd fel.

Fektetve a hosszabbik oldal az x, a magassága a készüléknek y.

Ha nem kell státuszbár, akkor – és ha oldalt vannak a gombok, akkor a
    teljes fektetett méretből vond ki az ActionBar height méretet
    1280- … = aaaa , a magasság (ha nem kell státuszbár) az eredeti méret = 720

Állítva a készülék rövidebb oldala az x , de ez az eredeti méret = 720 ,a magasság az y, de most itt a teljes méretből, 1280-ból lejön az állított módban leolvasott ActionBar height méret 1280- … = bbbb

A sys.txt:

[android]
    fullscreen=1
    tablet=1

[rawdisplay]
    screen_x=aaaa
    screen_y=720
    screen_x2=720
    screen_y2=bbbb
    ;screen_xy=”1024_768:aaaax720/720xbbbb:fullscreen”
    screen_xy=”800_480:aaaax720/720xbbbb:fullscreen”

Ha kell a státuszbár, akkor az y méretekből le kell még azt is vonni (nem biztos, hogy egyforma az adat fektetve, és állítva)

A sys.txt

[android]
    fullscreen=0
    tablet=1

[rawdisplay]
    screen_x=aaaa
    screen_y=720  mínusz a satus_bar (fektetett értéke)
    screen_x2=720
    screen_y2=bbbb  mínusz a satus_bar (állított értéke)
    ;screen_xy=”1024_768:aaaax720/720xbbbb”
    screen_xy=”800_480:aaaax720/720xbbbb”

A screen_xy=”800_480:…….. és a screen_xy=”1024_768: ………. attól
    függ, hogy a data.zip multimode.ini-be mi van beírva. Azt a bontásmappát fogja használni a program. De az úgy is übereli ezt az adatot, így valójában mindegy melyiket írjuk be, csak a kijelző méretek stimmeljenek.

Ha fektetett módban a navibar gombok nem oldalt vannak, hanem alul, akkor aszerint kell kivonni a teljes méretből, és beírni.

2015.04.01. , 14:54 #119152

Sziasztok.Nem régiben vettem egy Sony Xperia Z2-t. Igo Navit szeretnék rá tenni. Tudnátok ajánlani valami kompatibiliset?És honnét tudom letölteni? Köszi előre is.

2015.04.01. , 14:55 - válasz Tájfun hozzászólására #119154

… mert nem olvas az istenke szerelméért sem. 🙁 🙂 🙁

2015.04.01. , 15:00 - válasz Jani hozzászólására #119158

Szia, mind kompatibilis, beállítás kérdése. Honnét honnét, ha nem akarsz messzebb fáradni, akkor a postaládából.

2015.04.01. , 15:22 - válasz vaczak9283 hozzászólására #119162

Bocs Vaczak, ha kicsit bamba vagyok, de ez a pár nap, amit küszködök a tablet előtt, kikészített. Köszönöm a segítséged.
    A készülék Asus MeMO Pad 7 ME70C-1A004A 7″ tablet asus , az kettős aposztrófot kijavítottam. Köszi, de ugyanúgy csinálja tovább. (sys.txt-t átírja, és csak az elindítási állapotban (állóként vagy fekvőként) hozza rendesen a képet)
    [/url]

2015.04.01. , 15:28 #119165

Még mindig nem vagy képben, olvasd csak el újra a fenti posztomat és annak megfelelően cselekedj, csak úgy fog kiderülni a pontos képfelbontási érték, valamint Tájfun leírta a matekozás lényegét. Mivel a készülék a te kezedben van, vedd szépen elő megoldóképességed és akkora örömöd lesz, hogy az csak na… nanana 🙂
    Azt sem feledd, hogy a sys.txt módosítása után törölni kell a save tartalmat, de úgy, hogy előbb leállítod a készülékben a futó alkalmazások opcióban a Primo futását, ha ezt nem teszed, akkor visszaírja a rosszat és te azt hiszed, hogy…, pedig dehogy.

2015.04.01. , 17:09 - válasz vaczak9283 hozzászólására #119176

Vaczak 🙂 Méretmódosításhoz [rawdisplay] nem kell save mappa törlés. Az [android] szekció módosításakor is bőven elég az alkalmazáskezelőben kilőni az iGO-t. Én save mappával együtt (bekonfiguráltan) “ajánlom” a csomagomat, és ha be kell írni a méretet, akkor be, de ha ez rendben van, akkor indul is, megy is rendesen.

2015.04.01. , 17:13 - válasz mimcsi hozzászólására #119177

Figyelj, nem tudom, kinek a csomagjával küzdesz, de van egy Resolution ux, plajos kivitelben is Resolution_HU néven, ha az bent van az ux mappában, akkor a Súgó Névjegyeben kiírja FEKTETVE és ÁLLÍTVA is a méreteket, azt kell beírni, és forogni fog, ahogy kell.

2015.04.01. , 20:10 - válasz Tájfun hozzászólására #119207

Jogos! 🙂 Már-már rögeszmémmé vált ez save törlés, de többször segít, mint nem. 🙂

2015.04.02. , 00:25 - válasz Tájfun hozzászólására #119231

Végre sikerült. FANTASZTIKUS CSAPAT vagytok.
    Köszönöm mind Tájfun-nak, mind vaczak9283-nak a segítséget.
    Végül is a Resolution ux az, ami könnyebben rávezetett a dolgokra.
    Mégegyszer köszönöm mindenkinek, aki segített a témában 🙂 😆

2015.04.02. , 07:52 #119242

Sziasztok!
    Valakitől megkaphatnám  plajos_collection_wP.txt.rar csomagban lévő :
    PLajos multBranding Androidra 1.1  ,mert onnét nem bírom letölteni,lefejtési kulcsot kér.
    Köszönöm,Libertine

2015.04.02. , 08:12 - válasz Libertine13 hozzászólására #119243

Szevasz, és miért nem tőle kéred PM-ben…??

2015.04.02. , 10:42 #119250

Hello urak!

Végre vettem egy tabletet, amiben van glonass, erre az új Prímóban nincs is benne, hogy ezt mutassa, amikor holdat keres…
    Ez a NNG – 9.6.29.483387.
    Bele lehet ebbe varázsolni a glonasst?
     Előre is köszönöm!
     Üdv!

2015.04.02. , 11:37 - válasz Libertine13 hozzászólására #119252

Szia!
    Ami csomagot megemlítesz abban nincs Android cucc, ezért is fontos tőle kérned, de itt ráakadtam, ha netán nem érnéd el Lajcsit.

2015.04.02. , 11:59 - válasz jaja hozzászólására #119254

Szia!
    “…amiben van glonass…” Ha megadták rá a “nagy esküt”, akkor azt a jelölt Izraeli iGO érzékelni és használni fogja. Telepítsd fel és hajrá… Ha már telepítve van, és van benne skin is, akkor négy lehetőség:
    – skin, kapcsold be és kiteszi a Glonass kapcsolóját, ha
    – a sys-be ezt a kis bejegyzést elhelyezed, ha ekkor sem jelenik meg a tálca alján, akkor
    – a készülékben nincs, vagy rossz és
    – vissza kell vinni
    sys-be:
    [interface]
    show_glonass=1
    Ha nincs skin, vagy ux alkalmazásod, akkor azt külön említsd meg a készüléked felbontási értékével együtt, mert fontos a kompatibilitás. Nekem sajnos nincs, de Tájfun, Zsiga, Rstwingo tud segíteni ebben is.

2015.04.02. , 13:20 #119258

Köszi a gyors választ!
     Ha egy telóba/tabletbe/ nincs Glonass, attól még a Prímó ugye kereséskor felajánlja a Glonass holdak mutatását?
    Azaz: A Glonass megléte/működése nem feltétele annak, hogy a progi mutassa a “kapcsolót”?

Samsung Galaxy tab3. Lite, 1024×600 felbontás.Ebben elvileg van G-GPS.

De előbb gyorsan kipróbálom beírni a sys-be a javasoltakat, hátha az is megoldja…
     Üdv!

2015.04.02. , 13:27 #119260

Sziasztok!

Az alábbi tabletre szeretnék Primot:

LG GPad V500

Kaphatnék 1 linket?

Köszönöm.

50 bejegyzés megtekintése - 8,601-8,650 / 12,023

A téma ‘iGO for Android Archívum ’ le van zárva.