Ennek a témakörnek tartalma 12,022 hozzászólás, 1,338 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of pampto pampto 3 éve, 11 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 1,751-1,800 / 12,023
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2014.05.03. , 19:36 #74388

Sziasztok! Olyanba szeretném kérni a segítségetek, hogy most vettem egy új telefon melyen android 4.4.2 van és sehogy nem sikerül rárakni az próbáltam már úgy is, hogy memóriakártyára rakom ott fogja magát és azt írja egy kis idő múlva, hogy a program leáll ha belsőmemóriára rakom ott több időt fut de a navigációhoz nem jut el úgy sem, valakinek esetleg valami ötlete van-e?

2014.05.03. , 21:32 #74399

Sziasztok!

ulticél végén, ne lépjen ki

A sys.txt-ben ez a bejegyzés szokott segíteni… :
    [interface]
    shutdown_time=0
    Üdv.: vaczak

@zoli
    A korrekt segítséghez szükséges “elárulnod”:
    – a készülék típusát, képfelbontás méretét
    – az iGO verziószámát, valamint a data.zip fájlban a felbontás-mappák méretét (duplaklikk a data.zip-re, utána duplaklikk az ui_androidra és ott már látható is, pl. 800_480, stb…)

Röviden ennyi kellene és feltehetően sikeresebb lesz a hiba okának kiderítése. Köszönöm.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2014.05.03. , 21:54 #74401

Köszönöm, vaczak.

Kipróbálom, bár nem volt beleírva a sys.txt-be, így hozzá írtam. 😛
    Jó éjt

2014.05.03. , 23:20 #74411

Üdv. mindenkinek.
    Találtam böngészés közben egy sys.txt magyarázó fájlt. Valójában azt lehet megtudni belőle, hogy “ki, kicsoda” a sys.txt-n belül. Valószínű ezt itt mindenki tudta már rajtam kívül, de ha mégsem akkor használjátok egészséggel. Jelszó: Gold

Spoiler:
    http://boxy.ws/upload.php?sf=146365247553655dfee318b
    2014.05.03. , 23:40 - válasz GoldProject hozzászólására #74414

Szia GoldProject!
    Ezt törölték, ‘mint a huzat’ (ahogy vaczak mondta korábban).

2014.05.04. , 00:41 #74420

Sziasztok!
    Szoktam olyasmit “mondani”, de most azt “mondom”, hogy jó a link, azaz még nem törölték.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2014.05.04. , 08:30 #74435

Üdv. mindenkinek.
    Találtam böngészés közben egy sys.txt magyarázó fájlt. Valójában azt lehet megtudni belőle, hogy “ki, kicsoda” a sys.txt-n belül.

jó 1 ilyen a háznál 🙂 én már gondolkoztam ilyenen korábban, h kellene készíteni 1 sys.txt “értelmező kéziszótárt”, csak még erőm nem volt elkezdeni a gyűjtést. a freetexthoston is van (amiről tudok vaczak jóvoltából) 3db a rarban hasonló. és találtam 1 oldalt ahol brutálisan sok sys bejegyzés van összegyűjtve, viszont magyarázat nélkül. ezeken lehetne indulni.
    talán úgy lehetne haladóssá tenni, h 1 oldalra összegyűjteni (akár itt a DW-n is ha megoldható), szerkesztési jogot adni olyan embereknek akik tudják mi-micsoda és közös erővel viszonylag jól alakulhatna a lista.
    kereslet biztos lenne rá, mert sokszor jól jönne!

UMi Zero 4.4.4;
    Nexus 7 (2013) >> 6.0.1 ;
    WayteQ X980BT

2014.05.04. , 10:08 #74446

vaczak!
    Mostmár nekem is jó, este nem tudom mi gubanc lehetett. 😀

2014.05.04. , 10:13 #74448

Találtam böngészés közben egy sys.txt magyarázó fájlt. Valójában azt lehet megtudni belőle, hogy “ki, kicsoda” a sys.txt-n belül. freetexthoston is van (amiről tudok vaczak jóvoltából) 3db a rarban hasonló. és találtam 1 oldalt ahol brutálisan sok sys bejegyzés van összegyűjtve, viszont magyarázat nélkül. ezeken lehetne indulni.

Azt lehet hogy még én tettem fel annó.Van egy ilyen program is amivel sys.txt-t lehet konfigurálni:sysconfigurator_1.2.1_hun Ezzel is meg lehet tanulni a beállításokat.Itt van az én gyűjteményem amit régebben kezdtem el összeírni:

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2014.05.04. , 10:58 #74458

Van felhasználói nagyítás opció (ami a skinekben van) ux-ban?

2014.05.04. , 11:01 #74459

Sziasztok. Lányom HTC Wildfire S A510E telefonjára tennék fel egy jól müködő Igót.Felbontás 320×480.Előre is köszönöm a segitséget. 😆

2014.05.04. , 11:13 #74461

van (freetext-en) 2 ami általános, és van 1 ami leginkább a térképcserélővel foglalkozik. már ami linkem nekem van 🙂
    lenyúltam a rar-t is 🙂
    amit pedig én említettem, h nagyon sok bejegyzés van, csak nincs magyarázva az ez: LINK
    a mikéntjét még jól ki kellene találni (5letek vannak), és szerintem lenne értelme. kérdések úgyis maradnak, de szerintem nem elvetendő.
    mondjuk én elfogult vagyok, mert már töröm rajta a fejem 1 ideje 😀

UMi Zero 4.4.4;
    WayteQ X980BT

2014.05.04. , 11:23 - válasz Dimitry06 hozzászólására #74465

Van felhasználói nagyítás opció (ami a skinekben van) ux-ban?

de miért nem használod skin-ben?
    arra vannak emlékeim, h skin ellenes vagy, de a skinekben található dolgokat össze akarod szedni kis kiegészítő programokban. van 1 ilyen amit szoktak mondani nem csak iGO-ra, h: “a skinek használata lassít”, de ha a skin tudását összerakod apránként (jelen esetben ux alkalmazásokkal) akkor ugyanazt éred el (memória fogyasztásba is), csak vadászgathatsz mindent külön, míg 1 GjAk skinbe megkapnád egybe az egészet, és ami nem kell ki lehet kapcsolni.

UMi Zero 4.4.4;
    WayteQ X980BT

2014.05.04. , 19:08 #74520

Sziasztok, az a gondom, hogy eddig, ha a kocsiban az iGo-t (9.6.29.341779-es) Bluetoothon kihangosítottam, a mobil csöndben maradt. Valamit elállíthattam, mert most mondja a mobil is, majd pici késéssel kihangosítva hallgatom az autó hangszóróin a navi hangját. Mit tegyek, hogy elhallgasson? Köszi!

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 7 hónapja telt el-Profile photo of Hir Telen Hir Telen.
    2014.05.04. , 21:12 #74537

A Bluetooth-al párosítsd a telót és a kihangosítót, magyarán legyen beélesítve, és menj a Bluetooth menübe, ott a párosított eszköz neve mellett fogaskerék (kihangosítód neve mellett), és ott ne legyen bepipálva csak a Hívás hangja (Média hangja ne) Android 4.3-nál ez van, de ilyesmit keress a többinél is.
    ui:szerk. Lehet félre értettelek, ha a navit akarod kihangosítani, és minden szól, szerintem indítsd újra a vasat.

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 7 hónapja telt el-Profile photo of Tájfun Tájfun.
    2014.05.04. , 21:26 - válasz Tájfun hozzászólására #74540

Köszi Tájfun a választ!
    Amire szükségem lenne: ne szóljon a mobilban a navi hangja, s szóljon Bluetoothon át kihangosítva az autó hangszórójában. (Android 4.4.2-m van, egészen eddig rendben működött.)

2014.05.05. , 09:04 #74577

rezsi írta:

A sys.txt-ben ez a bejegyzés szokott segíteni… :
    [interface]
    shutdown_time=0

Szia, vaczak!

Sajnos nem segített, továbbra is kilép navi végén. 🙁
    Biztos a skinben (Doupas V6.2 Silver3D 2.4) kellene valahol beállítani, csak sehol nem találom.
    Azért köszi.
    Üdv: rezsi

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 7 hónapja telt el-Profile photo of rezsi rezsi.
    • A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 7 hónapja telt el-Profile photo of rezsi rezsi.
    2014.05.05. , 10:21 #74584

az Extra beállításokban (lombik ikon) van 1 olyan a legalján, h Országúti panel bezárása. azt állítsd Off-ra és nézd meg jó lesz e.

UMi Zero 4.4.4;
    WayteQ X980BT

2014.05.05. , 12:05 - válasz Szityu1 hozzászólására #74593

Szia Szityu1.

Letöltöttem a kitkattos igot s4-re, és szeretném kérdezni hogy a teljes europa és ázsia(oroszország) térképet honnan tudom leszedni hozzá?

Köszi előre is.

2014.05.05. , 12:10 #74595

Szia Szityu1.

Letöltöttem a kitkattos igot s4-re, és szeretném kérdezni hogy a teljes europa és ázsia(oroszország) térképet honnan tudom leszedni hozzá?

Köszi előre is.

Ez nem a térkép részleg, célszerű lenne ott kérdezned.
    És itt nézz körül térkép ügyben Regisztrálj, vagy lépj be a tartalom megtekintéséhez!

2014.05.05. , 17:02 #74627

Sajnos nem segített, továbbra is kilép navi végén.
    Biztos a skinben (Doupas V6.2 Silver3D 2.4) kellene valahol beállítani, csak sehol nem találom.

Szia!
    Két lehetőségre gondolok:
    – a skin-ben kell találnod egy ilyet; automata kilépés – innen kivenni a jelölést, vagy éppen betenni, attól függően, hogy most miként van és utána szimulációban lefuttatni egy útvonalat. Az is elképzelhető, hogy mindezt csak a szimulációs mód alkalmazásakor lehet kikapcsolni.
    – a sys bejegyzés csak akkor lép életbe ha törlöd a save mappa tartalmat és utána a készülékben az android feladatkezelőből is törlöd a leállított iGO futását – mindezek után a navigáció újraindításakor már él az új bejegyzés.

Mindkét lehetőség tesztelése elengedhetetlen a cél érdekében.

2014.05.05. , 17:38 #74631

Sziasztok Fórumlakók !
    A Mélyentisztelt Moguloktól kérdezném, hogy Lenovo A3000-hez mi vált be végül?
    Én sajnos már letöltöttem 8 féle Igo Primo-t, de nem jártam sikerrel, a felbontás nem stimmel. Össze tudná nekem valaki írni, mit hol kell átírni, vagy esetleg nincs ez meg egyben valahol? Ugyanis én nem nagyon piszkálgattam még a fileokat.
    Ami először elindult, az a török, Basarsoft 379219-ese, de sajna nem navigált hanggal. Ezután még feltettem 5 félét, de ott már az elindulás is csak állított helyzetben sikerült, és navigálni se tudott jól. Végső elkeseredésemben visszatettem a török verziót, de már az sem indul el. Minden esetben töröltem a programot, majd a mappát is.
    Sajnos már csak az a megoldás jut eszembe saját kútfőből, hogy megalkotom a világ első hajlított kijelzős Lenovo A3000-t.
    Segítségeteket előre is köszönöm. (A segítséget nem a hajlításhoz kérem)
    U-i.:Időközben sikerült az 5713-as változatot elindítanom, egy fórumozó beállításait bemásoltam sys.text-be, és így már elindul állított, és fektetett üzemmódban is. Már csak egyetlen problémám van, mégpedig hogy nem akar hanggal navigálni. Nekem is 0-ra leveszi a hangot mindig.
    Ezzel kapcsolatban van valakinek ötlete?

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 7 hónapja telt el-Profile photo of Prim-Szolg Prim-Szolg.
    2014.05.05. , 18:08 #74634

rezsi írta:<br>

A sys.txt-ben ez a bejegyzés szokott segíteni… :<br>
    [interface]<br>
    shutdown_time=0<br>

Szia, vaczak!

Sajnos nem segített, továbbra is kilép navi végén. :(<br>
    Biztos a skinben (Doupas V6.2 Silver3D 2.4) kellene valahol beállítani, csak sehol nem találom.<br>
    Azért köszi.<br>

Szia!
    Ez a bejegyzés csak arra jó, hogy ne kapcsoljon ki az iGO, miután a táp le lett választva, nemigen van köze a finis procedúrához.
    Én nekem ugyan az egyik profilban be van élestíve a Doupas 6.2 silver, de élesben bevallom, mindig a Dimka, és a Gurjon skin ment mindeddig, akár milyen szép a Doupas is. A gyors kedvencek miatt, és az egyéb plusz tudományok miatt mindig ezek voltak előnyben. Majd kipróbálom, hogy nálam mit csinál. A célba érkezés menüt én nem találtam benne, azt gondoltam emiatt, hogy default hagyományos módon intézi a finis procedúrát.
    Addig is azt javallom, tedd be a diMkaWA_aP24ModNks skint, ez is nagyon szép, és páratlan lehetőségekkel van felvértezve a célba érkezés menüjében (is). Távolság, sebesség, idő, minden konfigurálható, hogy mikor következzen be a finis, és az automatikus kilépést egy megérkeztél a célhoz igen-nem kérdés után nyugtázva teszi meg. A felsorolhatatlan rengeteg lehetőségről, és tudományáról most említést nem téve, emiatt próbáld meg, hogy mit csinál.

2014.05.05. , 19:41 #74644

nemigen van köze a finis procedúrához.

A számos gyakorlat miatt nem tudok egyetérteni a fenti állítással.
    Mivel sok-sok verzióban működik, akár Android, akár WinCe és feltehetően ugyanennyiben, ok-okozati összefüggések miatt nem, ezért én ezt úgy módosítom, hogy kétesélyes a dolog. 🙂

2014.05.05. , 20:33 - válasz Tájfun hozzászólására #74654

Sziasztok, bocs, hogy még egyszer, de Tájfun javaslata, hogy egyszerűen indítsam újra a mobilt, nem oldotta meg a problémámat.

Tehát az a gondom, hogy eddig, ha a kocsiban az iGo-t (9.6.29.341779-es) Bluetoothon kihangosítottam, a mobil csöndben maradt. Valamit elállíthattam, mert most mondja a mobil is, majd pici késéssel kihangosítva hallgatom az autó hangszóróin is a navi hangját.
    Mit tegyek, hogy elhallgasson a mobil és csak az autó kihangosítója szóljon?
    (Android 4.4.2-m van, egészen eddig rendben működött.)
    Köszi!

2014.05.05. , 21:53 #74668

Szia!
    Tájfun is jó tippel szolgált, mert az esetek többségében a második indításnál rendeződnek a navigációban, készülékben a dolgok.

Nem rég volt egy hasonló probléma egy Ford Fiesta esetében, ezt azért hangsúlyozom, mert ennek e gépnek a fedélzetijén egy gombnyomás a Bluetooth kilövése.
    Tehát a “B” leválasztása, vagy kikapcsolása és csak az FM-transmitter – azt nem tudom, hogy nálad mi fog történni, de a cimbinél bevált.

2014.05.05. , 23:13 #74678

rezsi írta:<br>

Sajnos nem segített, továbbra is kilép navi végén. :(<br>
    Biztos a skinben (Doupas V6.2 Silver3D 2.4) kellene valahol beállítani, csak sehol nem találom.<br>
    Azért köszi.<br>

Én azt gondolom, nem volt tiszta a profil, amikor kipróbáltad a Doupas skin-t.
    Dimka skin esetében pl van egy olyan az Extra beállításokban, hogy ‘Vissza a vezetési képernyőre”
    Ez alatt van három menüpont.
    *GPS jel megszűnik
    *Kilépés
    *Váltás gyalogos módra
    Én ezeket kipipálnám, és ezután így váltanék át a Doupas skin-re.
    Vagy, Gurjon skin esetén, Érkezés a célhoz beállításai >>Érkezéskor az eljárás módja>> Automatikus helyett Alapértelmezett … És így váltanék Doupas skin-re
    Vagy, nyitnék egy újabb profilt, és tiszta lappal indulva átváltanék a Doupas skin-re, és így állítanék be ehhez a skin-hez mindent.

2014.05.05. , 23:19 - válasz vaczak9283 hozzászólására #74679

Tájfun is jó tippel szolgált, mert az esetek többségében a második indításnál rendeződnek a navigációban, készülékben a dolgok.

Nem rég volt egy hasonló probléma egy Ford Fiesta esetében, ezt azért hangsúlyozom, mert ennek e gépnek a fedélzetijén egy gombnyomás a Bluetooth kilövése.
    Tehát a “B” leválasztása, vagy kikapcsolása és csak az FM-transmitter – azt nem tudom, hogy nálad mi fog történni, de a cimbinél bevált.

Kösz Vaczak,

nem beszólni akartam Tájfunnak, vagy Neked, kösz hogy próbáltok segíteni.
    Sajnos ettől sem gyógyult meg… (Nem FM transmitterem van, Ford Sync van egy Ford Focusban – úgyhogy majdnem telibe kaptad a problémát. Csak hát nem gyógyult meg tőle.)

Ellenben, ha Waze-t használok, vagy Google Mapet, akkor azok nem szólnak a mobilon is, meg a kocsi kihangosítóján is, a fenébe is! De szükségem van iGo-ra, mert néha a Waze hülye, néha meg külföldre megyek és drága lenne adatkapcsolattal menni napokon át.

Még egy tipp? Ezer hála!

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 7 hónapja telt el-Profile photo of Hir Telen Hir Telen.
    2014.05.05. , 23:39 #74682

Próbáld a sys-be a hangcsatornát átállítani valami másra. Ha a Waze jó, ennek is jónak kell lenni.
    [android]
    ;select audio stream
    ; 0-STREAM_VOICE_CALL, 1-STREAM_SYSTEM, 2-STREAM_RING, 3-STREAM_MUSIC, 4-STREAM_ALARM, 5-STREAM_NOTIFICATION
    ;navigation_audio_stream=4

ˇˇ ˇˇ ˇˇ
    navigation_audio_stream=1

2014.05.06. , 14:15 #74718

Nem FM transmitterem van

…, de bizony, hogy az van, igaz, hogy nem a Fordban, hanem a készülékedben, de ez már pusztán részletkérdés. 😉 Miután a készüléket már beállítottad, a Ford hangrendszere kiválóan teszi a dolgát – végül is jogos, hiszen kapcsolatnak lennie kell “A” és “B” között, hogy szépen “muzsikáljon”.
    Nézd csak (nem a legjobb képek, de a háló már csak ilyen):

Spoiler:

Ha mégsem lenne, akkor elárulom, miként tudod előcsalni. 🙂
    U.i.:
    Bocsika, elbaltáztam… 🙁 ez az android részleg és itt a “Mercik” lakoznak én meg a Trabantról “beszéltem”. Neked nem tudok FM-Transmittert előcsalni!
    Intő jelként itt hagyom a posztot, hogy mást ne kisértsen a “balsors”. 🙂

2014.05.06. , 14:32 - válasz vaczak9283 hozzászólására #74719

Ilyet én még sosem láttam az iGO-ban 😀
    Pedig lehet jó lenne a bluetooth problémámmal…. továbbra sem megy a navi a Bluetooth Nokia CK-7W kihangosítóval.

2014.05.06. , 15:38 #74726

Jól van na… összekevertem a Mercédeszt a Trabanttal – tudod, mint az indián “öregszem” 😀

2014.05.06. , 16:32 #74731

Pedig milyen jó lett volna! Csak be lehet ezt az iGo-n is állítani valahogy…

Most nézem, a Waze-n bezzeg van egy opció a “Hang” alatt: “Hangok lejátszása a hangszórón”.
    Mintha lett volna ilyesmi a régebbi iGo-kon… Nem néznétek meg, hátha valamelyik verzióban van ilyen gomb? Lehet, hogy másik iGo-t kéne használnom. Ezer köszönet!

Nem FM transmitterem van

…, de bizony, hogy az van, igaz, hogy nem a Fordban, hanem a készülékedben, de ez már pusztán részletkérdés. ;) Miután a készüléket már beállítottad, a Ford hangrendszere kiválóan teszi a dolgát – végül is jogos, hiszen kapcsolatnak lennie kell “A” és “B” között, hogy szépen “muzsikáljon”.<br>

2014.05.06. , 16:40 #74735

Bocs mindenkitől, nem akarom telespammelni a problémámmmal a fórumot, rögtön abbahagyom…

Szóval mondjuk a “navigation_audio_stream=4”-ben írjam át a 4-et 0-ra? A csudába! A Te iGo-dban sincs ilyen beállítási lehetőség, hogy saját hangszóró kikapcsolása Bluetooth esetén?

Próbáld a sys-be a hangcsatornát átállítani valami másra. Ha a Waze jó, ennek is jónak kell lenni.<br>
    [android]<br>
    ;select audio stream<br>
    ; 0-STREAM_VOICE_CALL, 1-STREAM_SYSTEM, 2-STREAM_RING, 3-STREAM_MUSIC, 4-STREAM_ALARM, 5-STREAM_NOTIFICATION<br>
    ;navigation_audio_stream=4

ˇˇ ˇˇ ˇˇ<br>
    navigation_audio_stream=1

😥 😥

2014.05.06. , 16:46 - válasz Hir Telen hozzászólására #74736

Nekem semmit nem segített a sys.txt állítása: 0,3,4 ezeket ajánlották.
    Semmi.

A Garmin régen simán ment meg Sygic is a kihangosítón : Nokia CK-7W – az iGO meg sem mukkan 🙁

2014.05.06. , 19:36 #74745

@Hir Telen
    Az nem lehet, hogy a Fordban állítottál el valamit a bluetooth beállításánál?
    Meg kellene nézned, elsőként azt javaslom, hogy az “okosban” kapcsold ki a “B”-t, ezt követően töröld a “B” kapcsolatot, a Fordban járó motornál. Utána állítsd le, várj egy kicsit és indítsd újra, szerintem a display-en megjelenik a “B” újra párosítás felszólítása, tegyél a kérésnek eleget hátha megjavul.

2014.05.06. , 19:56 #74747

Sziasztok!Olyan gondom van,hogy amit aate linkelt a legutóbb azt raktam fel,tökéletesen működik amig el nem indulok az autóval!Elsötétül a képernyő,minden müködik igy is,de a térkép nem látható,de amint hozzáérek a kijelzőhöz visszajön!Mi lehet a gond!?

aate!
    Sziasztok! Ha az ux mappa tartalmát kiveszem akkor nincs hangnavi meg a sebességet sem mutatja!Valami más esetleg!?

2014.05.06. , 21:36 #74758

Tuareg79
    Amit letöltöttél az egy full extrás verzió és jó működik.
    De sok minden nem megy együtt a másik extrával…. csak belerakták kinek mi kell alapon.
    Állíts össze belőle egy alap iGO mappa szerkezetet. Vedd ki a “felesleget ”
    Töltsd fel a content mappák tartalmát és a voice mappát is magyar hangokkal !
    Sebességet az beállításoknál is kirakhatod a térképre. De próbaképen rakd vissza az uX mappába azt hiszem a Speedometer mod volt… vagy szedjél le másik csomagot de azt is össze kell előbb rakni :
    Regisztrálj, vagy lépj be a tartalom megtekintéséhez!

Kedves fórumtárs! Mielőtt kérsz valamit nézz körül és használd a keresőt !

2014.05.06. , 21:50 - válasz aate hozzászólására #74759

Köszi aate,kipróbálom!!

2014.05.06. , 21:57 #74761

Szia aate! 🙂
    1 hónapot “mondtál”, már előre bele is őszültem és lám itt a lepetés… 🙂 vagy ne örüljek, mert csak beugrottál?

2014.05.06. , 22:43 #74764

Szia Vaczak csak benéztem mert televolt az értesítő ládám 😀

off:
    Megyek is mert minden nap edzés meg még meló is, verseny meg 9 nap múlva…

Kedves fórumtárs! Mielőtt kérsz valamit nézz körül és használd a keresőt !

2014.05.07. , 09:50 #74775

Szia aate!
    Leszedtem amit ajánlottál,
    ezeket mivel tudom kicsomagolni!?

2014/05/07-11:58

Sziasztok!
    aate,mégiscsak maradok az előzőnél,jobban tetszik!De ezzel a válogatással ,hogy mi kell mi nem kell ,nem igazán megy,segíthetnél összeállítani egy komplett csomagot,vagy aki ért hozzá és van ideje ezzel foglalkozni!A telóm galaxy s4 mini,olyan kéne ami előre bemondja a táblákat,sebességet és mutatja a kijelzőn az aktuális sebességet!Előre is köszönöm!

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 7 hónapja telt el-Profile photo of Tuareg79 Tuareg79.
    • A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 7 hónapja telt el-Profile photo of vaczak9283 vaczak9283. Indok: A posztok összevonása! A felesleges idézet törölve!
    2014.05.07. , 12:57 #74783

Megyek is mert…….
    …………..

Szorítunk neked!! 🙂

2014.05.07. , 13:14 #74787

De ezzel a válogatással ,hogy mi kell mi nem kell ,nem igazán megy,segíthetnél összeállítani egy komplett csomagot

van 1 működő iGO-d. annak a mintájára kellene ezt is összerakni!

Spoiler:
    iGO / - licence [mappa]
    . - data.zip
    . - branding.zip
    . - iGO.apk
    . - content [mappa] / - building [mappa]
    . - car [mappa]
    . - DEM [mappa]
    . - dictionaries [mappa]
    . - global_cfg [mappa]
    . - histspeed [mappa]
    . - lang [mappa]
    . - map [mappa]
    . - phoneme [mappa]
    . - poi [mappa]
    . - scheme [mappa]
    . - skin
    . - speedcam [mappa]
    . - tmc [mappa]
    . - voice [mappa]

fájlok helyei:
    iGO /content mappa >

map mappa: fbl - Térképek
    map mappa: hnr - Előfeldolgozott úthálózat
    map mappa: fda - Figyelmeztető jelzések
    map mappa: ftr - Kamionos információk
    map mappa: fpa - Pontszerű címek
    map mappa: fsp - Intelligens útvonaladatok
    map mappa: fjv és/vagy fjw - útkereszteződés nézet
    poi mappa: poi - Hasznos, érdekes helyek
    building mappa : 3dl - 3D látványosságok
    building mappa : 3dc - 3D épületek
    dem mappa:dem - Domborzat
    histspeed mappa: hsp - Intelligens útvonaladatok
    phoneme mappa: ph - Fonémák
    tmc mappa: TMC – Traffic Message Channel (forgalmi üzenet csatorna)
    speedcam mappa:spdb ;*.txt – Sebességmérő kamerák

UMi Zero 4.4.4;
    WayteQ X980BT

2014.05.07. , 14:19 #74791

Szia! Köszi a segítséget,nekem igy néz ki az IGO és az ux mappa,mi az ami felesleges!?Jó is lenne ha egy idő után nem sötétedne el a kijelző,amint hozzáérek visszajön!

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 7 hónapja telt el-Profile photo of Tuareg79 Tuareg79.
    Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.
    2014.05.07. , 14:34 #74795

Lehet, hogy butaságot írok, de nincs véletlenül aktíválva a képernyőkímélőd??

2014.05.07. , 14:37 - válasz Barangoló hozzászólására #74796

Szia!
    Nincsen!Minden működik,hang is van a kilométerórát is mutatja csak a háttér fekete!

2014.05.07. , 14:47 #74797

Már régebben legyalultam a HUD-ot, és arra emlékszem, ott volt talán az extra beállításoknál egy lehetőség, hogy bizonyos távolság után elsötétült a kijelző.
    Attól minden ment rendesen, hang is volt, de elsötétült. Engem is idegesített, és kikapcsoltam.
    Szerintem nálad is ez lehet, át kellene nyálaznod ezeket a beállításokat.
    Ha nem , akkor bocsi.

2014.05.07. , 14:51 #74798

egy idő után nem sötétedne el a kijelző,amint hozzáérek visszajön!

Szia!
    Amit Barangoló javasol, érdemes megfontolni hiszen a készülék a saját védelme érdekében “mindenre képes” ezért is “okos”.
    Ha az nem hozna eredményt, akkor az alábbit vedd figyelembe:
    Ez valami energiatakarékos dolog lehet, hiszen csak akkor veszi le a fényt, ha nem használod, amint hozzáérsz ismét jó…
    A sys-ben van ilyened, ez az úgynevezett “intelligens energiagazdálkodás”:
    [power]
    powermgm_state=1
    Ha “0”, akkor csak világos a kép.

2014.05.07. , 15:00 - válasz Barangoló hozzászólására #74800

Köszi,Megpróbálom hátha bejön!HUD-ot merre találom,nem igazán vagyok képben?!

50 bejegyzés megtekintése - 1,751-1,800 / 12,023

A téma ‘iGO for Android Archívum ’ le van zárva.