Ennek a témakörnek tartalma 12,022 hozzászólás, 1,338 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of pampto pampto 4 éve, 2 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 3,651-3,700 / 12,023
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2014.07.02. , 23:52 #83730

Az a probléma, hogy 2D üzemmódban az alacsony nézet beállítás mellett is túl nagy térképrészletet mutat. … Az a kérdésem, hogyan lehet a térkép nagyítási szintjét változtatni?

Hasonló a probléma nálam is, engem is érdekelne a megoldás

Köszi, KJ.

2014.07.03. , 05:43 #83743

Tájfun
    Megpróbáltam a 1024_768 és a 800_480 lehetőséget is. Egyikkel sem megy. De nem adom fel… próbálkozok még.

Nem próbálkozni kell, ott van a leírás az első posztba, azt meg kell nézni és aszerint szépen belehet állítani, hogy rendesen menjen is
    ennyi az egész

Ha úgy gondolod hasznos a postom, egy KÖSZÖNÖM , semmibe nem kerül

2014.07.03. , 08:06 #83753

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni mitől lehet az, hogy mintha késne/laggolna a sebesség kijelzés.
    Tehát felgyorsítok pl 50-re de még csak 35-öt mutat és ha tartom, akkor felugrik a gps-en is, de kell neki egy kis idő.
    Lehet, hogy ez Igo versio vagy egyéb sys.txt beállítástól függ?
    A GPS teszt szerint 4m a pontosság IGO 7:7 műholdat mutat és azt írja a vétel kiváló.

Verzió: 9.6.29.390522
    Telefon egy 4*1.2GHz-es 1Gb RAM

Már csak ez az egy dolog van ami zavar…

Köszönöm

2014.07.03. , 09:30 #83768

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni mitől lehet az, hogy mintha késne/laggolna a sebesség kijelzés.

Szia!
    Ezt mindig csinálja, vagy csak időnként bizonyos helyeken?

Én is tapasztaltam ezt, de csak olyan helyen, ahol ingadozott a gps vétel. Hiába mutatja hogy kiváló a jel per pillanat, ha 20 méterrel távolabb meg éppen nem kap jelet.
    Persze lehet, hogy nálad más a hiba.

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of Mcrazy Mcrazy.
    2014.07.03. , 10:12 - válasz Mcrazy hozzászólására #83771

Sajnos hosszabb távon meg nem tudtam kipróbálni….
    Csak olvastam itt korábban olyat, hogy vannak verziók amik lassúak/laggolnak.
    Ha teszek fel régebbi verziót az menni fog simán úgy, hogy leszedem a progit majd felteszem az másik apk-t minden mást nem bántok?

2014.07.03. , 10:20 #83772

Killerlaca ,az iGO nem bowdennel a kerekek forgásából szedi, hogy mennyivel mész. A műholdak helyzete, amiből a készülékedben lévő gps modul ügyesen kiszámolja a változás mértékét, abból lesz többek között a sebesség kijelzés is. De ehhez idő kell. Nyilván van egy kis tehetetlensége a dolognak.
    Az apk cseréléshez oda kell figyelni, hogy a hozzá való data.zip legyen bent. Vannak verziók, amikhez jó az előző-következő, mert nincs változás, de nem oda-vissza kompatibilis feltétlenül mindegyik mindegyikkel, sőt! Minden más elvben maradhat.

2014.07.03. , 10:53 - válasz Tájfun hozzászólására #83777

Nyilván ezzel tisztában vagyok.
    Akkor azt mondom, hogy rendes PNA-s Igo-hoz képes sokat késik/laggol.
    Pedig elviekben sokkal erősebb hardveren fut mint a PNA-n.
    És mintha úgy rémlene, hogy a régebbi verzióval(sokkal régebbivel) nem lett volna ilyen késés.

Nektek egyformán megy minden verzió vagy van amelyiket gyorsabbnak illetve lassabbnak érzitek?
    Én például azt vettem észre, hogy a 403969 végű menüben lépkedve sokkal lassabb nálam mint a 390522 végű.
    Ennél a 390522 végűnél melyik az egyel régebbi verzió? És ahhoz jó a mostani data.zip?

Az számíthat, hogy teljes képernyőn fut az Igo vagy az értesítési sáv látszik?
    Illetve ha jól tudom pl PNA esetében a skin is okozhat lassulást nem?
    Valamint azt hiszem a sys.txt-be volt régen olyan, hogy meg lehetett adni mit használjon megjelenítéshez szoftver/hardver….

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of Killerlaca Killerlaca.
    • A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of Killerlaca Killerlaca.
    2014.07.03. , 10:58 - válasz Hir Telen hozzászólására #83779

Szia Hir Telen,

Én a kezdetektől Nexus4-en, ART futtatási környezetben használom a Primot.
    Jelenleg: Andorid 4.4.4
    Primo v2.0.1 9.6.7.235654
    Nekem működik…

Gabesz

2014.07.03. , 11:43 #83789

a PNA antenna/modul, és a telefon/tablet antenna/modul között jelentős különbség van! a PNA 1 kifejezetten erra a célra fejlesztett eszköz, a telefon/tablet pedig mellékesen tudja.
    pl jelet is jobban fog a PNA, sokkal mostohább körülmények között.

nagyon leegyszeűsítve.

UMi Zero 4.4.4;
    Nexus 7 (2013) >> 6.0.1 ;
    WayteQ X980BT

2014.07.03. , 11:49 - válasz Greg hozzászólására #83790

Végigolvastam a kalibrálást az első posztban. Az lehet, hogy a “screen size and density” program hibásan írja ki a az adatokat?
    Álló adatok:
    Resolution 1280×720
    StatusBar 50px (25dip)
    ActionBar 96 px (48 dip)
    Vagyis az ablak mérete szerinte: 1134×720 (1280-50-96=1134, azaz jó)

Fekvő módban:
    StatusBar 50 px (25 dip)
    ActionBar 80 px (40 dip)
    Az ablak mérete szerinte: 670×1196
    (720-50=670 –> ez jó)
    (1280-80=1200 –> ez nem stimmel…)
    Emiatt a 670×1200 értékkel is kipróbáltam és nem megy, ugyanúgy fagyás a vége.

Korábban nem volt gondja a forgatással, ez azóta van, amióta áttértem a cm-re és ott az álló/fekvő navigációs sáv nem egyforma. Az egyik mint látszik 48 dip, a másik 40 dip. Szerintem ezzel van a gond.

Szerk: ja és cm alatt ez az érték nem állítható.

Addig használom álló módban csak. 😀

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of Wechy77 Wechy77.
    2014.07.03. , 12:05 #83797

@killerlaca
    Szia!
    Egy valamiről nem szabad elfeledkezni, készülék és készülék között óriási különbségek lehetnek, sőt vannak.
    Visszaolvasva, neked telefonod van és nem egy navigációs készüléked. A telóra eleve nehéz olyan iGO-t találni, amelyik ne loggolna, hiszen nagyon kell neki is a proci melója és a memóriából is nem kevés – meg kell osztoznia a telefon funkcióinak fenntartása érdekében az energiával.
    Amit én javaslok a készülékedre az feltehetően csak Rstwingo-nak lehet a tarsolyában, bár Tájfunnak is van egy csodálatos kincsesbányája – nevezetesen a 318-as (iGO Primo (2.01) 9.6.7.318746)
    Kérdezz rá tőlük, hátha “cseresznye”, garantáltan tuti lesz (ritkán szoktam ilyet kijelenteni).
    Üdv.: vaczak

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2014.07.03. , 13:09 #83810

Nekem meg van, azt (is) használom, de akárhogy van dicsérve, azért az sem 1000%-os, és nincs skin support már hozzá. Ami van, azt kell szeretni. Pár ux-el fel lehet turbózni, hogy megközelítse a mostani skin-ek tudományát.
    A 2.4-esek között vannak különbségek, nem egyformán gyorsak, lassabbak különböző vasakon. Nekem a 403-as nagyon jól viselkedett. De a jun 17-es 404 is rendben van.

2014.07.03. , 13:26 - válasz Tájfun hozzászólására #83816

Tájfun

elkérhetném privátban a 404-es alapját?

2014.07.03. , 13:32 - válasz Tájfun hozzászólására #83817

Ha jól értem, akkor pl aaz új Gjak 22 skin nem is lenne jó hozzá?
    Csak mert az viszont tetszik…

2014.07.03. , 14:38 #83831

Tájfun, ne feledd, egy egyszerű telefon a tárgya, azon pedig a telefon a menő a navigáció másodlagos, én még véletlenül sem tennék rá skin-t, mert nem szeretném hajszolni azt a kis kincset. Navigáljon becsülettel, jól, gyorsan miközben megdumcsizom az újabb randimat… 😉

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2014.07.03. , 14:47 #83834

@killerlaca, 2.4-es iGO verzióhoz készült skin egy sem kompatibilis a 2.01-es verziókhoz készültekkel. De azért van hozzá, Gurjon is, Dimka is, csak régebbiek, ux-ekkel lehet az újak tudományát megközelíteni.

2014.07.03. , 14:49 #83835

@wechy77, kis türelem , “4.4.4 rendszerű androidos telefon (moto g) ” ez mekkora bontású?
    @vaczak, milyen “kis” telefon is az?

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of Tájfun Tájfun.
    2014.07.03. , 15:03 - válasz Tájfun hozzászólására #83837

@Tájfun:
    Moto G: 1280×720 a kijelző. Hiába próbálkozom. Szerintem a navigációs sáv lesz a ludas. Ha lesz új PAC rom, amiben beállítható a magassága letesztelem, hogy ha egyforma, akkor is kifagy e. AZ érdekes az, hogy fekvő módban egyáltalán nem indul az iGO.
    Köszönöm a sok jó tanácsot, illetve ha van még ötleted szívesen veszem.

2014.07.03. , 15:11 #83839

Tessék, 404-es csomag, komplett, nem fullhd-s, minden friss benne, csak magyar térképekkel, meg pár ajándék meglepi app-al. pw a nick-em

2014.07.03. , 15:54 #83848

Majd Killerlaca bemutatja, végül is az övé…! 😉

2014.07.03. , 16:10 - válasz Tájfun hozzászólására #83849

Szia Tájfun ! Ez hatalmas adat mennyiség,töb mint 4,6 GB-t (a iGO Primo Israel (2.4) v9.6.29.403969 [11.jun.2014] is benne van) 😆
    Nagyon köszönjük
    Olyan rengeteg az anyag,hogy most találtam meg a iGO_9.6.29.404739_HD+.apk-t,és az iGO_9.6.29.404739+.apk-t ! Nagyon köszönjük még egyszer! Üdv!
    😆

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of joco52 joco52.
    • A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of joco52 joco52.
    2014.07.03. , 16:39 #83861

Sziasztok!
    iGO primo v9.6.29.341779
    Nexus 7 (2013)-ra telepíteném. A felbontásokat átírtam sys.txt-be a multi.ini-ben is,(a tablet=1 is meg volt) de induláskor azt irja: “Hiányzó vagy hiányos mappa, not a ZIP file!”

pedig ott a data.zip! ???
    Már félnapja ezen görcsölök, de nem működik. Help!

update: ha kilépek és újraindítom, akkor már nem írja a zip hibát, de a splash képernyő után bejön a nyelv választó de lefagy, nem lehet semmit csinálni.

2014.07.03. , 16:59 #83863

Szia Zoltán!
    Írod, hogy belepiszkáltál a multimode.ini-be – előtte kicsomagoltad a data.zip fájlt, ha igen, akkor ez a baj – van belőle mentett példány – azzal újból cselekedd meg az ini-ben a módosítást, de most ne csomagold ki a datát, hanem csak nyisd meg (duplaklikk), másold ki belőle az ini-t, szerkeszd és utána másold vissza, lépj ki és aut. becsomizza magát a data, ekkor már jó lesz.

2014.07.03. , 18:22 #83897

Tájfun írta:

Majd Killerlaca bemutatja, végül is az övé…! ;)

Azért most ezt nem értem mire ez az ironikus hangvétel?
    Ez most gúnyosa hangvételű írás vagy nem….

A kicsikét azért sem értem hiszen 5″ colos mint írtam 4*1.2Ghz-es + 1Gb RAM. És ezt nem azért írtam mert menőznék, hiszen gondolom itt mindenkinek van egy hasonló készüléke, csupán azért, hogy hátha segít ez az információ a kérdéseim megválaszolásában.
    Azért had ne terhelje már le egy Igo a “kicsikét” hiszen egy PNA mennyin is 400-600Mhz-en megy 256Mb RAM-al? És azon meg természetes, hogy rendesen megy…..ez egy kicsit ellentmondó….
    Megnéztem futás közben 60-70Mb memóriát fogyaszt az Igo.

2014.07.03. , 18:39 #83900

Én ezt írtam Tájfunnak:

Tájfun, ne feledd, egy egyszerű telefon a tárgya, azon pedig a telefon a menő a navigáció másodlagos, én még véletlenül sem tennék rá skin-t, mert nem szeretném hajszolni azt a kis kincset. Navigáljon becsülettel, jól, gyorsan miközben megdumcsizom az újabb randimat… 😉

Mint láthatod szó sincs semmi féle negatív hangzásról – amit Tájfun idézett azt tőlem kérdezte és nem tőled, erre illenék odafigyelni.

Ne játszd el a sértődöttet légy szíves. Szó sincs semmi féle gúnyos hangvételről, tényekről van szó.

Amit nem értesz, az csak annyi, hogy nem tudjuk a készüléked típusát – az, hogy telefon, nem egyenrangú egy 4-8GB. navigációs készülékkel.
    A Te készüléked 1GB. ez “semmi” egy jól felkészített navigációhoz és akkor még nem beszéltünk a telefon fogyasztásáról. Ennyi a történet, ha tetszik ha nem.

Itt nem kötelező egyetérteni, mindenkinek megadatott a szabad vélemény- nyilvánítás. A készülékedre pedig azt teszel amit akarsz, illetve amiben tudunk segíteni neked, a tesztelés dönti majd el, hogy melyik verzió lesz a neked megfelelőbb. Az én igyekezetem is arra irányul, hogy neked minél jobb legyen.

2014.07.03. , 18:41 - válasz aate hozzászólására #83901

Urak!
    Kérdésem van a skinnel :

GjAk_v2.2_AriNe-28T_Tajfun.zip

Hol lehet kikapcsolni ezeket :

képernyő közepén a kilométerórát ?
    menet közben PDA speeding warning felirat a képernyőn?

Ez a kettő elég idegesít… 🙁

Köszi ! 😎

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of blaze blaze.
    • A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of blaze blaze.
    2014.07.03. , 18:46 - válasz Killerlaca hozzászólására #83904

Azért most ezt nem értem mire ez az ironikus hangvétel?
    Ez most gúnyosa hangvételű írás vagy nem….

A kicsikét azért sem értem hiszen 5″ colos mint írtam 4*1.2Ghz-es + 1Gb RAM. És ezt nem azért írtam mert menőznék, hiszen gondolom itt mindenkinek van egy hasonló készüléke, csupán azért, hogy hátha segít ez az információ a kérdéseim megválaszolásában.
    Azért had ne terhelje már le egy Igo a “kicsikét” hiszen egy PNA mennyin is 400-600Mhz-en megy 256Mb RAM-al? És azon meg természetes, hogy rendesen megy…..ez egy kicsit ellentmondó….
    Megnéztem futás közben 60-70Mb memóriát fogyaszt az Igo.

Mint már Csori is megjegyezte NE hasonlítsd össze a PNA-t az androiddal vagy az Iphoneval, de még a Winphoneval se
    Teljesen más rendszer, minden más, más a memória kezelés, más maga a program futás
    Szóval mindegyiket kezeljük a saját helyén

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of rstwingo rstwingo.

2014.07.03. , 18:54 #83908

az, hogy telefon, nem egyenrangú egy 4-8GB. navigációs készülékkel.

Én annyit szeretnék hozzáfüzni, hogy az én tapasztalatom a saját gépeimmel kapcsolatban az, hogy az S4 mini-m és a Galaxy Tab 3 bizony kenterbe verik a Wayteq 850-esem. Mindkettő hamarabb talál holdat és pontosabban navigálnak. A 850-esnél már fordult elő olyan ugyanazon a helyen, hogy rendesen félrepoziciónált többször is. Autópályán azt hitte, hogy a mellette 50 méterre levő utcában megyek. A másik két androidos készüléknél még nem fordult elő.
    De mondom, ez csak az én tapasztalatom a saját gépeimmel. Másnál lehet egész más helyzet is.

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of Mcrazy Mcrazy.
    2014.07.03. , 19:04 #83912

Legújabb Global_cfg 407218

2014.07.03. , 19:08 - válasz rstwingo hozzászólására #83915

Legújabb Global_cfg 407218

Köszönjük!

2014.07.03. , 19:11 - válasz rstwingo hozzászólására #83917

Bocsánat ha hülyeséget kérdezek, de : global_cfg csere mire, miért jó ?
    Mi haszna van ? 🙄

2014.07.03. , 19:19 - válasz rstwingo hozzászólására #83919

Köszönjük rstwingo! Szerintetek, frissítsem a iGO+9.6.29.388958+HD.apk-t az iGO_9.6.29.404739_HD+.apk-l .
    Tanácstalan vagyok!!! Köszönöm, Üdv! 😥

2014.07.03. , 19:48 #83925

Sziasztok!

Föltettem ezt a verziót: iGO_Israel_9.6.29.404739_sys_changed

Sehogy sem tudok Skin-t váltani. Sehol nem látja a beállításokban.

Mi lehet a gond?

Előre is köszi

goolyoo

2014.07.03. , 20:00 #83931

Bocsánat ha hülyeséget kérdezek, de : global_cfg csere mire, miért jó ?
    Mi haszna van ? :roll:

Ez engem is érdekel…

2014.07.03. , 20:08 #83932

: global_cfg csere mire, miért jó ?

Ha jól tudom a térképek kezeléséhez (is ) kell . A frissebbekkel lehet használni a HERE térképeket is.

Kedves fórumtárs! Mielőtt kérsz valamit nézz körül és használd a keresőt !

2014.07.03. , 20:18 #83934

Én ezt írtam Tájfunnak:

Tájfun, ne feledd, egy egyszerű telefon a tárgya, azon pedig a telefon a menő a navigáció másodlagos, én még véletlenül sem tennék rá skin-t, mert nem szeretném hajszolni azt a kis kincset. Navigáljon becsülettel, jól, gyorsan miközben megdumcsizom az újabb randimat… ;)

Mint láthatod szó sincs semmi féle negatív hangzásról – amit Tájfun idézett azt tőlem kérdezte és nem tőled, erre illenék odafigyelni.

Ne játszd el a sértődöttet légy szíves. Szó sincs semmi féle gúnyos hangvételről, tényekről van szó.

Amit nem értesz, az csak annyi, hogy nem tudjuk a készüléked típusát – az, hogy telefon, nem egyenrangú egy 4-8GB. navigációs készülékkel.
    A Te készüléked 1GB. ez “semmi” egy jól felkészített navigációhoz és akkor még nem beszéltünk a telefon fogyasztásáról. Ennyi a történet, ha tetszik ha nem.

Itt nem kötelező egyetérteni, mindenkinek megadatott a szabad vélemény- nyilvánítás. A készülékedre pedig azt teszel amit akarsz, illetve amiben tudunk segíteni neked, a tesztelés dönti majd el, hogy melyik verzió lesz a neked megfelelőbb. Az én igyekezetem is arra irányul, hogy neked minél jobb legyen.

Rendben…nekem kicsit úgy jött le, de akkor én értettem félre.
    Viszont azzal még mindig vitatkozni, hogy nem ér fel egy navi készülékhez egy telefon….
    Mit értesz 4-8Gb navigációs készüléken? Én ilyet még nem láttam…az max a belső tárhely mérete.
    A program futtatási memória 125 vagy 256Mbyt ezzel szemben egy telefonban 1-2GB van manapság.
    A processzor teljesítmény is nagyon elmarad egy navinak a telefontól….
    A fogyasztás szintén nem mérvadó ebben a kérdésben hiszen rádugom töltőre és kész….
    Ok a GPS minősége vételi erőssége valószínűleg gyengébb egy telefonban, de ez szintén nem befolyásolja a folyamatos program futást.
    Amire én gondolok az szimplán annyi lehet, hogy nincs jól optimalizálva a program a sokféle készülék miatt.
    Mert míg navigációs készülék nincs olyan sok fajta addig telefonok megszámlálhatatlan variációba léteznek és mindegyiken futni a kell a programnak.
    A telefonom típusát azért nem írtam mert nem ismert. Egy kínai telefonom van Zopo 810 a neve.

Nem szeretnék vitatkozni igazából így is marha jól megy meg minden jól működik az Igoban csak az hülyeségem, hogy minden apró kis “hiba” zavar. Valószínűleg más vígan elenne így ezzel és lehet észre se venné, hogy késik/laggol, de sajnos nekem böki a csöröm még ez a kis apróság is.

Melyik a legelső verzió ami már 2.4-es kipróbálnám azt is…hátha valamelyik jóbb.
    A régebbire nem váltanék vissza mert végre beállogattam mindent meg tetszik a Gurjon skin is…

2014.07.03. , 20:43 #83936

Urak!
    Kérdésem van a skinnel :
    Hol lehet kikapcsolni ezeket :képernyő közepén a kilométerórát ?

Sziasztok.
    Extra beállítások alsó részén.
    Más:
    Lemagyarítottam a Screensize alkamazást. Próbáljátok ki: Screensize_HU.

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2014.07.03. , 20:43 #83937

iGO Primo global_cfg 407218 javított csomag.
    pw a nick-em

2014.07.03. , 21:00 #83939

Sziasztok! Régóta olvasója vagyok a fórumnak, sokmindent tanultam már tőletek, ezúton is köszönöm! 🙂 Most egy kérdésem lenne: meg lehet oldani valahogy, hogy címkeresés oldalán a Google-féle helyi keresés helyére a Keresés a térképen funkció kerüljön? Nexus 5-ön használom Full HD felbontással. Előre is nagyon köszi!

2014.07.03. , 21:05 #83940

iGO Primo global_cfg 407218 javított csomag

Megnéztem, nekem a version alatt 396008 van.
    Kell, érdemes cserélni erre ?

2014.07.03. , 21:06 #83941

Igen..
    bela215.
    Próbáld meg ezt:
    [poi]
    featured_provider = 0 ;0 esetén “Google keresés” átváltozik “Keresés a térképen”-re

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2014.07.03. , 21:06 #83942

A telefonom típusát azért nem írtam mert nem ismert. Egy kínai telefonom van [b]Zopo 810[/b] a neve.

Látod ha ezt is előbb leírod, akkor már azt is tudnád, hogy az MTK processoros ketyerék, nem túl híresek a GPS terén, kicsit utána olvasol és meglátod, mik lesznek irkálva és köze nincs a primohoz az úgynevezett laggolás, amit sokan 90%-ban nem jól értelmeznek

Azt illene tudni, hogy a laggolás, az azt jelenti, hogy pillanatnyi megállás/lefagyás program használatkor
    az hogy nem pontos a km óra, annak semmi köze a laggoláshoz
    és csak csendben jegyzem meg, hogy NEM a navin kell nézni a sebességet

2014.07.03. , 21:10 #83944

Tájfun írta:
    iGO Primo global_cfg 407218 javított csomag

Megnéztem, nekem a version alatt 396008 van.
    Kell, érdemes cserélni erre ?

Mindig érdemes cserélni, ha nem volna érdemes akkor nem csinálnák

feleslegesen senki nem dolgozik 😛

2014.07.03. , 21:10 #83945

Skin-ekkel kapcsolatban valaki???

2014.07.03. , 21:12 - válasz zsiga68 hozzászólására #83948

Hálás köszönet, zsiga68! Tökéletesen működik ez a megoldás! 🙂

2014.07.03. , 21:14 - válasz rstwingo hozzászólására #83950

Ok ok, bocs. Ezt nem vágom teljesen mire jó.
    Megnéztem nekem a global_cfg.zip file 7,66MB , a pakk pedig 78.6MB.
    Éppen jön le csiga lassú a data-ról, kiváncsi vagyok mi van ebben a közel 80 megás RAR-ban 🙂

2014.07.03. , 21:18 #83954

Skin-ekkel kapcsolatban valaki???

Ha egy két oldalt bátorkodtál volna vissza olvasni, míg várod a sült galambot, akkor már olvastad volna a megoldást, mert szinte minden oldalon 2 x legalább le van írva hogy mit kell csinálni

de hogy segítsek is neked, így leírom 3-ra is

Telepitsd a screen size alkalmazást
    indítsd el és a mutatott 4 értéket >> 2 álló és 2 fekvő
    a skinben levő info.imi fájljába be kell írni és utána már látható és kiválasztható lesz

de az első posztba is megtalálható a leírás

2014.07.03. , 21:22 #83957

Ok ok, bocs. Ezt nem vágom teljesen mire jó.
    Megnéztem nekem a global_cfg.zip file 7,66MB , a pakk pedig 78.6MB.
    Éppen jön le csiga lassú a data-ról, kiváncsi vagyok mi van ebben a közel 80 megás RAR-ban :)

Azért jön lassan, mert közvetlen linket add Tájfun, igaz nem tudom miért, mert így a prémium letöltéssel rendelkezők is freeben , azaz csiga lassúsággal tölthetik le

és azért ilyen nagyságú, mert több féle van benne és válogathatsz melyiket szeretnéd meghagyni
    Kinézeti különbségek vannak köztük

2014.07.03. , 21:24 #83959

Köszi az enyhe kioktatást…

De ezen már égen túl vagyok.

A skin mappában lévő skinek ini fájljaiban az összes felbontás benne van.

A probléma, hogy sehol nem találok semmiféle beállítási lehetőséget a menükön belül, ahol megtatalálnám a telefonon lévő skineket…

Várom az 5leteket…

THX!

2014.07.03. , 21:24 - válasz rstwingo hozzászólására #83960

Hmmm! Valamiért nekem ez nem műxik! Lehet, hogy láma vagyok? Úgy telepítettem a programot, ahogy szájbarágósan le van írva, úgy módosítottam a skinben az info.ini-t, ahogy le van írva, a multimode.ini-t is módosítottam, mégsem működik. 🙁

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of luna40 luna40.
50 bejegyzés megtekintése - 3,651-3,700 / 12,023

A téma ‘iGO for Android Archívum ’ le van zárva.