Ennek a témakörnek tartalma 12,022 hozzászólás, 1,338 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of pampto pampto 3 éve, 8 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 4,701-4,750 / 12,023
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2014.09.02. , 14:43 - válasz kimpepe hozzászólására #91976

Kivétel nélkül mindig ez a megoldás, ezt a csomagot szinte mindenre fel lehet tenni, örülök, hogy sikerült 🙂

2014.09.02. , 16:19 #91987

Ha valakinek kell esetleg : SpeedCam FULL EU 2014.09.01 > Mappaműveletek fül > Mappa letöltése
    (csomagban már benne van)

2014.09.02. , 21:05 #92020

Sziasztok!

A telefonomon 9.6.29.404739 primo fut.
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan lehetne életre kelteni az Uticél/egyebek menüben a kép alapján történő keresést, mert inaktív?
    Már több verziót is kipróbáltam, de nincs változás.

2014.09.02. , 21:08 #92023

Erről csori egy disszertációt írt, keress rá a fórumon.

2014.09.02. , 21:37 #92029

Sziasztok! Szeretnék xperia E1 -re IGO-t telepíteni,de a sys átírásával nem boldogulok. A sreensize program szerint fekvőben 480×800, állóban 800×400 az érték,de nagyon amatőr vagyok. Kérem segîtsen valaki. Köszönöm!

2014.09.02. , 21:57 #92032

screen_xy=”800_480:800×400/480×800:fullscreen”
    vagy
    screen_xy=”800_480:800×400/480×800″
    És android szekció:
    [android]
    fullscreen=1 ;statusbar nélkül, =0 statusbar-al
    tablet=0 ;alsó navibar nélkül, =1 navibar-al
    has_physical_home_button=1 ;ha van fizikai Home gomb, akkor=1, ha nincs akkor =0
    show_status_bar=0 ;primo saját statusbarja

2014.09.02. , 22:25 #92043

Sziasztok!

Toci, itt az útmutató a beállításához:
    http://dirtywindows.hu/discussion/topic/igo-for-android-2014/ – “Az iGO Primo helyes “kijelző méret” megjelenítésének beállítása”
    Üdv.: vaczak

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2014.09.02. , 22:25 - válasz Tájfun hozzászólására #92044

Köszi, megtaláltam.
    Olyan érdekes helyzet van, hogy amíg nem írom be a sys.txt-be a bejegyzéseket, addig látszanak a térképen a fotók, mint POI, csak az uticél menüben nem lehet képre keresni.
    Ha beírom, akkor a térképen sem látszik, és ugyan úgy nem aktív az uticél menüben a kép keresés.

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve telt el-Profile photo of zoti zoti.
    2014.09.02. , 22:44 #92048

Zoti, valamit nem jól értelmezel, szerintem kezd ezen az oldalon a párbeszédek átolvasását: http://dirtywindows.hu/discussion/topic/igo-for-android-2014/page/70/#post-83011 – és haladj előre…

Megítélésem szerint egy felesleges pontosvessző okozhatja a galibát, a fenti párbeszédben erre is találsz utalást, megoldást.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2014.09.02. , 22:46 #92049

Én nem cizelláltam túl, amúgy sem akarnám, hogy a telón lévő háromezer kép mindegyike megjelenjen az iGO-ba, a vas a fényképezője külső SD DCIM-be teszi a fotókat, a belső SD meg meg van adva az iGO-nak. Amit akarok, hogy lássa az iGO, azt odateszem. Látszik a térképen, meg lehet nézni az iGO-val is, és oda is lehet navigálni. Sok értelme nincs, játéknak jó, és a tudat, hogy ilyet is tud 🙂

2014.09.02. , 22:48 #92050

Sziasztok,

Tegnap láttam először egy S4-esen az új Primót (eddig Mariupol skont használtam) és nagyon megkívántam. Viszont képtelen vagyok feltenni, mert a netről leszedett verzóhoz nem működnek a javasolt felbontás-beállító trükkök és install közben megáll egy felbontásos hibaüzenettel.
    Tudnátok valahogy segíteni, hogy egy 540*960-as (540*922-es) felbontású Amoi telóra mit (a helyi linket nem találom) és hogyan kell feltenni?

Nagy köszönet előre is!

2014.09.02. , 22:50 #92052

Leírás az első oldalon, be kell írni a sys-be az értékeket, és kész. Bármelyik verzió megy.

2014.09.02. , 22:53 #92054

Vaczak, megvan a 100. letöltés, fél nap alatt, ..nem hittem volna 🙂

2014.09.03. , 00:08 - válasz vaczak9283 hozzászólására #92059

OK. Köszi, még próbálkozok.

2014.09.03. , 07:09 #92068

Szép jó napot Uraim! Rég jártam erre 🙂
    Szerintetek a full HD-ra optimizált IGO menne QHD kijelzőn? Illetve ha nem, felbontás módosítás után? Köszönöm

2014.09.03. , 08:22 #92070

Mindenen megy, de nincs FullHD-ra optimalizált, ez, hogy FullHD-s legyen, pár sys.txt bejegyzésen múlik.

2014.09.03. , 08:32 - válasz Tájfun hozzászólására #92071

Feltételeztem, csak gondoltam megkérdezem! Köszi

2014.09.03. , 09:38 #92073

imgur-image

Az ilyen és egyéb telepítési hibák elkerülésére, utolsó 427-es sys-t nem átíró telepítő:

ITT

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.
    2014.09.03. , 13:42 #92078

Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Most vettem életem első androidos telefonját. Ez egy Huawei P6.
    Szeretném az Igo-t feltelepíteni. Már le is töltöttem a Tájfun féle utolsó 427 csomagot.
    (Köszönet érte neki). Az Sd kártyára szeretném rakni. A csomagban lévő könyvtárak közül melyiket
    kell a kártyára felrakni? Utána egy Apk kicsomagolóval felinstallálom és utána kell a sys-ben lévő adatokat
    átírnom a saját 1280×720-as felbontásra? Jól tudom a sorrendet?
    Előre is köszi ha segítettek.

2014.09.03. , 14:33 #92080

Szia!
    Majdnem tökéletes, ami még szükséges:
    – a letöltött pakkot egy üres mappába kell kicsomagolni
    – van benne 3db. infós fájl, 1 pdf, és 2 txt ebben van minden infó a tökéletesítéshez
    – az iGO mappa kivételével az összes többi a szuper-“turbózáshoz” kellhet
    Tehát:
    – található benne egy iGO mappa Full-ra felkészítve
    – ezt az iGO mappát kell az SD-re másolnod
    – az iGO mappában lévő *.apk-val installálod
    – mivel neked nincs előző mentésből származó jó sys.txt fájlod, ezért a csomagban lévő 2 sys.txt.xxxx mappa közül, illetve a benne lévő sys.txt fájl közül azt használd, amelyik a legmegfelelőbb elvárásodnak (a harmadik sys mappa kiegészítést tartalmaz)
    – a sys-ben a leírás szerint beállítod a képernyőfelbontást és irány a Nagy Világ…
    Figyelmesen és olyan cuccod lesz, mint senki másnak. 🙂

2014.09.03. , 15:00 #92083

“Költői” kérdés
    Az iGO primo israel 9.6.29.427562 (28.August.2014) – miben más, miben tér el a 404-től

Semmiben nem más, újabb, mintha lazábban menne, nálam szépen hasít. Holnap éles próba, de nem gondolnék semmi rosszra.

Szerk: Új vizuális elemet véltem felfedezni. Útvonal tervezésnél a térképen a mutatott útvonal környezetében kékkel ki vannak emelve a forgalmas helyszínek. Ránagyítva mindenhol mutatja. Az útvonalak idáig a tervezett színes út mellett egyszínű szürkék voltak, most meg világosabb, sötétebb szürke árnyalataival vannak megkülönböztetve a főutak, stb.
    Megváltozott a tervezés is, idáig akár gyors, akár zöld lett megadva, tudott hülyeségeket csinálni. Vitt felfele a hegyre, kisebb utcákba, mert az rövidebb volt valamennyivel. Most meg jobban tényleg arra tervez, amerre a józan paraszti ésszel logikusabbnak tűnik.
    Forrás: Tájfun

Tájfun, köszönjük szépen a tesztelést!

2014.09.03. , 15:05 - válasz vaczak9283 hozzászólására #92084

Ez egész jól hangzik ! 😀

Nekem most egy 367* verzió fut skinnel.
    Mennyire macerás upgradelni ? Mi fog elveszni, mi a menete – gyors menete az upgradenek ?

A 367*et szeretem, de ha van jobb uccu neki 🙂 LG F6-on fut a 367* HERE 2014 Q1 térképekkel + gjak skin

2014.09.03. , 15:21 #92086

Kis újdonság a 427-es verzióban, én ezt még előző verziókban nem láttam (vagy nem vettem észre) 🙂 Útvonal tervezéskor az áttekintő térképen ha ránagyítunk, ez a látvány fogad. Forgalmas, torlódásos gyanús helyek 🙂

2014.09.03. , 15:21 #92087

@blaze
    Kimented az alábbiakat:
    – az előző verziót Full-ban és archiválod
    – utána külön kimented a sys.txt és save mappát
    Ha ezzel megvagy leszedheted az előzőt és pakolhatod az újat, de nem kell törölnöd semmit, csak leállítani, hogy semmi módon ne fusson a háttérben, ezt követően uninstall – utána data.zip csere (és esetleg branding) és végezetül az új apk-val installáld. Indítás előtt bemásolod a kimentett sys.txt és save mappát, majd indítsd a navigációt.
    A csomagban az unisntall mappában megtalálod képi infóban a teendőket.
    U.i.:
    Ha egy remekül turbózott változatot szeretnél, akkor uninstallálás után kitörlöd az előző iGO-t és a csomagból a turbózott iGO-t másolod, ezt követően install és indítás előtt beteszed a sys és save mappát, indítod, beállítod, használod, van vagy 20db skin is benne.

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve telt el-Profile photo of vaczak9283 vaczak9283.

2014.09.03. , 15:33 - válasz vaczak9283 hozzászólására #92089

20 skin nem kell, csak amit most használok – az tetszik.
    Köszi az infókat.
    Agyalok még érdemes-e piszkálni ezt ami fut szépen 😀

2014.09.03. , 15:35 #92090

Kicsi igazítás a tutorial-on 🙂 Elég a save, és sys kimentése ahhoz, hogy vissza lehessen állítani a rendszert oda, ahogy volt ( ha a program cakpakk ki lett mentve, nem kell még1x 🙂 ) A sys.txt azért lényeges, mert ha véletlen mégis átírná az új telepítő apk a saját belsőjére, akkor elveszik ami volt. A save mappa nem fog elveszni, nem kell visszamásolni, jó helyen van az a telón az iGO mappában, csak legyen minden változtatás előtt kimentve.
    Ha meg a komplett előtelepített módot kísérli meg valaki, akkor úgyis a csomagban lévő kerül a telóra.
    ui: Ha valakinek van egy jól bejáratott tökéletes előző verziója, elég a data.zip-et cserélni. Uninstall a régi, és install az új apk. Kész! Ha valami frissebbet, jobbat talál vki az új csomagban, azokat át lehet belőle másolni, ozt annyi 🙂

2014.09.03. , 15:46 #92093

Sőt elég csak átnevezni, lényegesen könnyebb, gyorsabb a visszaállítás… (pl: mentett_sys )

Tájfun:
    Ez a kék valamik nem a forgalmi adatok csak valamelyik skin-sheme átszinezi?

2014.09.03. , 15:47 #92094

Sokszor a sok is kevés… Mindkettőnk intelméből kihámozza a lényeget aszerint “elvégzi” a feladatot, s mikor teszteli, kiderül, hogy a sys-t elfelejtette… 🙂 – volt már rá példa bőven. 🙂

2014.09.03. , 15:51 #92095

Sziasztok4
    Nagyon köszönöm Vaczaknak az instrukciókat, már sikerült is felraknom.
    Valami rosszat csináltam ha nekem még a sys sem kellett átírnom? Felraktam és működött.
    Még egy kérdés, ha akarok országtérképeket felrakni, azt csak a térképcserélő programmal, tudok,
    vagy csak be kell másolnom valahova a térképeket?
    Köszönöm az eddigieket.

2014.09.03. , 15:54 - válasz vaczak9283 hozzászólására #92097

Tisztelt Uraim!

Bíbelődöm két napja egy Igo primo9.6.29.3889-el.
    Nem igazán vagyok jártas ebben a műfajban, magyarul tök hülye.(bocs már öreg vagyok)
    tehát egy Samsung GT-S 5830 Android 2,3,5-el
    Feltelepítem és indításnál azt írja be hogy tegyem be a kártyát. Pedig a térképek rajta vannak az SD kártyán. Helye: content-map

Köszi.

2014.09.03. , 16:07 #92102

@kicsi01
    Érdekes “állatfaj” ez a Huawei P6 a maga 1280×720-as felbontásával – emlékeim szerint ez annyit szívatott már bennünket, hogy szinte csoda az elsőre tökéletes működése. Köszönjük az infót, ez is azt bizonyítja, hogy a Tájfun barátunk kiválóan állította össze a csomagot.

Mint láthattad a Magyar térképek már benne vannak, ebből következik, hogy más ország térképei is mehetnek mellé. A térképcserélő azért kell, ha térképtípust akarsz cserélni, vagy is TopMap-ot HERE-re, vagy TomTom-ra és fordítva, azaz oda-vissza csak azért is… 🙂 Az említett három infós fájl egyike, részletesen írja a térképcserélővel kapcsolatos teendőket.

2014.09.03. , 16:14 #92103

@tompapa
    Szia!
    Ez mind szép és jó, de hol van az SD-n az iGO mappa?

Kínlódás helyett töltsd le Tájfun 427-es csomagját és meglásd egyszerűbben is lehet élni… 🙂

Megjegyzés: ha időközben KitKat-ra frissült a készüléked, akkor csak belsőre lehet telepíteni, és vagy egy kiegészítő alkalmazás bevetésével, de az eddigi ismereteim szerint nem éri meg, meg mert egy újabb frissítés kárt is tehet a készülékben az idegen alkalmazás miatt. Tehát ha KitKat, akkor belsőre a cuccot és királyos lesz.

2014.09.03. , 17:22 - válasz nzoli2 hozzászólására #92109

nzoli2! Nem hinném, mert fél éve egy scheme-t használok, (odytsak-Day/Night-v3), és még sohasem láttam ezt. Az átszínezés stimmel, de az így néz ki:

2014.09.03. , 17:37 #92111

Nagyonjó ez a 427-es csomag!
    Olyannyira hogy ezt szeretném használni azzal a profillal ami alapból van.
    Pár kérdésre nem találtam sajnos választ és bennetek bízom. Ha ez meglenne kimaxoltam az igényeimet 😀
    lásd kép!
    1. hogy lehet kivenni a sárga “járókelők” táblát a főképernyőről? (és egyéb ikonokat pl. benzinkút)
    2. hogy lehet megoldani hogy mondjon mindent de azt ne hogy “gyalogos átkelőhely”
    amikor fordulok, utána kizoomol annyira hogy látszódjon a következő kanyar, meg lehet szüntetni? (zoom alapon) – képen épp egy ilyen kizoomolás után
    3. túl sok épületet mutat főleg kizoomolásnál be akarja csúfolni az összes láthatót a képernyőre, lehet szabályozni a számukat? Nekem nem kell hogy a messze lévők látszódjanak.
    4. Testre lehet szabni a gombokat, illetve eltüntetni pl. az időt belőle? ennél a skinnél
    WinCE-n másik skin (GJak) jött be by Tájfun (köszi) ott pl. lehet 1 gombra tenni mindhárom információt. És a jobb oldalon van.

Előre is köszönöm!!!

2014.09.03. , 18:01 #92112

Tudós Urak!
    Megmondanátok, hogy hogyan lehet a telefonból (alcatel pop c7) unistallálni az igo-t? Törölni tudnám de uninstall fájlt nem látok sehol.

2014.09.03. , 18:33 #92115

Ez a diMkaWA_aP24+Mod+Nk’s skin, és mocskos sokat tud. Minden igényed ki-be kapcsolható.
    1, A sárga gyalogos táblák speedcam kategória, és szerintem kikapcsolható. Állítható a vizuális megjelenítése az összes kategóriának külön, és a hangbemondásuk is, De ha kiveszed a speedcam mappából a sulizebra txt-t, (vagy átnevezed, pl tx_ , nem fogja látni) tuti nem lesz a térképen sehol, semmilyen formában.
    1a, A benzinkút, és minden egyéb poi ikon megjelenítését a Térképbeállítás menüben a Hasznos helyek alatt egyesével konfigurálhatod, azt is, hogy milyen közel-távol jelenjen meg, vagy hogy mi jelenjen meg, és mi ne. (villáskulcs) Egész kategóriát tudod állítani, vagy belemenve az alkategóriákba, egyesével is,
    2, Gyalogos átkelő, skin-be ki lehet kapcsolni a bemondását. (ez még az 1-es kérdés 🙂 )
    “kizoomol annyira hogy látszódjon a következő kanyar, meg lehet szüntetni? ” Szerintem ez a poén benne, Ha nincs manőver info a közelben, látod a környéket is, az utcákat is, mindent, nem csak azt, ami az orrod előtt van. Nekem így tetszik, mert így van haszna, főleg ismeretlen környezetben, ahol jó látni a környéket is, de a csomagban a leírásban ott van a megoldás. A sys_camera mappában ott van egy sys kiegészítés, tedd bele a sys-txt-be azt a hat darab [camera] bejegyzést, és minden közelebb lesz, és nem fog ennyire zoomolni. Bár ami most nagy a közelben, lehet még nagyobb lesz.
    3. Túl sok épület. Mindenki azért küzdött, hogy legyen, meg sok legyen 🙂
    Keresd meg a sys-be ezt a sort a [3D] alatt:
    building_center_point_front_distance=45000 ; 50000: max 5km in front
    írj be 1000-et, ennyi méterre fog mutatni elvileg házakat.
    4, Rápöttyintesz arra a pirossal bekarikázott gombhármasra, és össze fog ugrani egy gombra. Minden állítható, hogy mi jelenjen meg, és mi ne. Alulra is lehet tenni a teljes info-bart, ami most az a pár gomb baloldalt. Ha jobb oldalon szeretnéd látni, ott a Gurjon skin egy rakás verzióval, vagy a Doupas skin, azoknál ott vannak.
    (egy rossz hírem van, ha sok a poi ikon, benzinkút, stb, azt minden profilban külön kell beállítani 🙂 )
    A négy skin, (profilváltás) és a teljes program (ha nem nagyon ismered a lehetőségeit) garantáltan fél év múlva is fog meglepetéseket okozni, annyit tud.

2014.09.03. , 18:36 - válasz szucsi13 hozzászólására #92116

Telefon Beállítások >> Alkalmazáskezelő >> kikeresed az iGO-t. Megnyomod a Kényszerített leállítást, utána Adatok törlése, és Uninstall. Ez nem windows, hogy legyen uninstall exe, vagy bármi 🙂

2014.09.03. , 18:41 - válasz kicsi01 hozzászólására #92119

A térképcserélő arra való, hogy több térképgyártó térképei között egy pillanat alatt tudj váltani. A magyar fájlokon kívül a megfelelő fáljok bemásolása kell a többi országhoz. Térképrészleg, hogy mit hova.

2014.09.03. , 18:48 - válasz Tájfun hozzászólására #92121

Köszönöm. Azt hittem ez csak törlésnek számít:)

2014.09.03. , 18:51 #92122

A te készüléked nem képes erre (figyelj a sorrendre 1. 2. 3.):

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.

2014.09.03. , 19:28 #92131

Wow, köszönöm az időd és a türelmed!
    Újra számozok ez olyan buli 🙂

1. Gyalogos átkelő bemondását sajnos csak egyben tudom módosítani ha nincs máshol részletesebben, ez pedig a hangok és figyelmeztetéseken belül a figyelmeztető táblák, de ott ugye az összesre értendő.

2. “Rápöttyintesz arra a pirossal bekarikázott gombhármasra, és össze fog ugrani egy gombra. Minden állítható, hogy mi jelenjen meg, és mi ne. Alulra is lehet tenni a teljes info-bart, ami most az a pár gomb baloldalt.”
    Ez félig bejött, ha hosszan nyomom akkor a 3 tényleg egybe ugrik (nekem már fél siker mert a km óra és a megengedett sebesség már elfér felette), de csak és kizárólag azt mutatja amelyiket hosszan nyomtam. Másik skinben tudom hogy egyben mutatja csak itt nem. És ahogy mondtad is ez baromi sokat tud úgyhogy nem is akarok váltani.

3.Ezt az infobárt hogy lehet alulra tenni ha már megemlítetted?

Közben még pár dolog (de nem akarok visszaélni a türelmeddel)
    4. a másik naviban nem csak !ding van hanem egyéb hangok is, ezeket át szeretném tenni, csak nem tudom hol a jelzőhangok helye. Pl az átsorolást jelző hang nekem tök más amit megszoktam és abban a skinben ez beállítható volt.

5. Az alternatív útvonalak felolvasása valamiért inaktív (szürke) a TTS-Pro-ban
    6. Cserébe zaklat néha hogy menjek erre igaz az fél perccel több és 100 méterrel hosszabb, pedig be van állítva hogy csak akkor jelezzen ha 5 percnél több a spórolás(!)

Egyébként a többi minden bejött ahogy mondtad, örök hála érte! 🙄

2014.09.03. , 19:29 - válasz Tájfun hozzászólására #92132

Vaczak, megvan a 100. letöltés, fél nap alatt, ..nem hittem volna :)

Nem lepődtem meg, 🙂 fantasztikusan összeállított kincs!! Gratulálok!! 😀
    Üdv.a. vaczak

2014.09.03. , 19:57 - válasz Gerappa hozzászólására #92137

1, Beállítások > Hangok és Figyelmeztetések > Figyelmeztetési pont beállítások > Látható figyelmeztetés alatt le tudod kapcsolni egyenként, alatta a Figyelmeztető beszédhang – ki tudod kapcsolni egyenként.
    3, Nk’s Extra beállítások >> Manőver >> Infósáv pozíció
    2, rengeteget tud ez a skin, de mégis azt javallom, válts át egy másik profilra, és abban állítsd be a Gurjon skint. Hogy ne legyen unalmas az élet, azt is hasonló módon ki kell ismerned, és lesz amiben az áll közelebb az igényeidhez. Profilváltással nagyon egyszerű a váltás.
    4. A kis mindenféle analóg prüttyögések helyett itt a TTS van nagyobb hangsúlyban, az mond be mindent. Analóg hangokat is tud, de nem akkora az adatbázis benne, mint wince alatt. Lehet hogy lehet ezzel mókolni, de én ezzel nem foglalkoztam.
    5, A TTS hangok közül válaszd a Tajfun végüt, abban kifejezetten a Dimka skin-hez vannak plusz dolgok. Nekem aktív ez a menüpont. Ez lehet az oka.
    6, Erre nem tudom a választ, minden fityfrászt nem kapcsolok be, mert menet közben így is a saját szavába fog vágni, annyi a bemondandó adat. Ilyen alternatív útvonal, meg hasonlókat én nem engedélyeztem. Mindent ki lehet próbálni, aztán majd a gyakorlat megmondja, mit érdemes, mit nem.

2014.09.03. , 19:59 - válasz Tájfun hozzászólására #92138

Laci
    Akkor másképp fogalmazok.
    A második képeken ami bugyi*-rózsaszínnel van jelölve (torlódás, útjavítás stb forgalmi adatok, közlekedési információk) TMC.
    Az jelenik meg kékkel – scheme – hatására.
    Aktív internet kapcsolat, ill. WinCE esetében még rádiós TMC- vételkor ezek az infók megjelennek térképnézetben is.
    Ez nem újdonság, mindig is így volt.

2014.09.03. , 20:05 #92139

Üdv! Már két napja probálom letölteni Tájfun 427-t az adot oldalrol de sehogy nem jön ossze.Nincs valami más megoldás? A sys tx-be irtak alapján nagyon jo kis progi.

2014.09.03. , 20:22 #92141

fityfrász” – lenyúlva. 😀

@pyxy
    Szia!
    Legalább egy okot írj, hogy miért nem sikerül. Köszönöm.

2014.09.03. , 20:37 #92144

Igazad van a tájfun hanggal, azzal tényleg aktív a tts-proban.
    infosávom nincs (lásd kép), lehet nem egy skinről beszélünk? (alapértelmezett profil 3)
    Talán emiatt nem lehet ebben a skinben egy gombra tenni a három értéket.
    Tesztelem most a Gurjon szkint, mi a különbség köztük? hátha másnak is segítség…
    GjAk_v2.2_AriNe-33_Tajfun+
    GjAk_v2.2_AriNe-38
    GjAk_v2.2_AriNe-38_Tajfun
    GjAk_v2.2_AriNe-38_zsiga68
    GjAk_v2.2_AriNe-38M_Tajfun
    GjAk_v2.2_AriNe-38T_Tajfun
    GjAk_v2.2_mod_by_pongo_14_iq
    Ezekhez ajánlott valami mást átrakni/lecserélni a zipedből?
    Másik TTS hang van optimalizálva hozzá?

2014.09.03. , 20:44 - válasz nzoli2 hozzászólására #92145

Hát a rózsaszín dolgok, az okés, az igen, de a kék nekem új volt, lehet nem vettem észre idáig, szégyen, de ez van 😀 Mindegy, nagyon harapós ez az új verzió, én már a 404-nél is ezt éreztem, ez szerintem még jobb.

2014.09.03. , 21:04 - válasz Tájfun hozzászólására #92151

Naagyonn szép 🙂 és működik is :))))

Köszi

Egy kicsit majd még jövök ha lehet segítségért, annyi minden van abban a leírásban ami érdekel 🙂

2014.09.03. , 21:06 - válasz Gerappa hozzászólására #92152

Csak a zsiga68 skin esetében kell a leírásnak megfelelően a sys-t átírni. TTS hangmotorok váltása esetén kell csak hanganyagot váltani az iGO-ban. De a Nuance Vocalizer, meg Vocalizer Expressive nagyon hasonló (ez a két elterjedt hangmotor), nemigen lehet észrevenni a különbséget (abban, hogy melyik hanganyag van kiválasztva). De minden bizonnyal van különbség. Utóbbi hangmotorhoz ildomosabb a 2-es végűeket használni. Az Svox meg már történelem, de ahhoz is van egy a csomagban.
    Skin-ek: a sima 38-as az alap, a legutolsó Gurjon 2.2-es skin Arimi féle változata. A “T” :egy tichij nevű szaki alakított rajta, kivett dolgokat, és tett is bele. Az “M”-et nem tudom ki követte el, az az utolsó mod, a T-ből kiindulva. Az én névjegyemel ellátott a TTS tápellátási, és üdvözlő üzenet, 3Dautó méret állíthatóság, és az analóg km/óra plusz dolgokkal bír. A zsiga68 félében bent van az analóg km/óra, a speedcam ikonok ki vannak cserélve a régi hagyományos kinézetűre, és a speedcam kiosztás is jobban hasonlít az elfogadottra, de az sem hibátlan ( ez egy külön mise, mert majd minden skin kiosztása eltér, ezért képtelenség a speedcam mappában rendet tenni. ) A zsiga68 skin tudománya még, hogyha valaki nem használ TTS hangot, akkor alapban egy iGO csak pittyeg, az övé meg analóg hangok segítségével be tudja mondani a speedcam kategóriákat. Ehhez a csomag tartalmazza a hangfájlokat. Ha sok TTS hangot akarsz, akkor válassz egy Tajfun végűt. Lehet az alap 38 amiben ott van a villáskulcs is a navigációs menüben, és tartalmazza a HUD-ot. Ez a kettő ki lett szanálva a módosítottakból, mondván felesleges. Ebben abban viszont hozzá lett téve. Játsszál vele, azért vannak. Mind nagyon jól működik, és rengeteg lehetőséget takar.

50 bejegyzés megtekintése - 4,701-4,750 / 12,023

A téma ‘iGO for Android Archívum ’ le van zárva.