Ennek a témakörnek tartalma 5,420 hozzászólás, 802 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of Csucsu Csucsu 1 év, 2 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 5,151-5,200 / 5,421
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2016.06.11. , 19:40 - válasz zsiga68 hozzászólására #164773

Nem találok globalconfig.zip fájlt. Talán a \primo\content\global_cfg\global_cfg.zip fájlra gondolsz?

2016.06.11. , 19:43 - válasz joseph hozzászólására #164774

Iggen..

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2016.06.11. , 19:55 - válasz zsiga68 hozzászólására #164775

Valóban ez volt a megoldás. Hálás köszönet!

2016.06.17. , 15:22 #165027

Maximális tiszteletem a segítőkész Uraknak!

Új Ford Focus-omban Microsoft Windows Mobile SYNC2 op. rendszer üzemel.( Ha igaz Zenec gyártmány, de még nem szereltem ki. Egy hetes az autó ) 😀 Lehet-e erre telepíteni IGO Primót, vagy hasonló navigációt a Fórumban leírt módszerekkel?
    Köszönöm megtisztelő válaszotokat.

2016.06.17. , 16:19 #165029

Sziasztok! Próbáltam keresni, de nem jött össze. Waytek x985BT navigációm van, erre tettem fel az SD kártyára a 9.6.13.267029-es Primo, nanuka Branding P2 v.1.3a mod:PLajos verziót. Jól is működik, csak a Navigációs menü alsó sorában található zenelejátszót , BT és FM transzmittert nem tudom működésre bírni. A fenti programok a Navigációs eszköz főmenüjéből jól működnek. Szóval a kérdés az lenne, hogy ezek elérését melyik file-ban kell módosítani?. És még egy: az egyik menüben a PNA típusát lehet beállítani. Itt nem szerepel a 985BT. Be lehet azt is tenni valahogyan?Köszönöm a válszokat. Tibi

2016.06.17. , 20:41 - válasz annamatyi hozzászólására #165037

Amikor ezek a kiegészítők készültek még nem létezett a fenti készülék. Erre a készülékre kellene átalakítani/készíteni de nem hinnémhogy lenne olyan aki ezzel foglalkozna. Már minden fejlesztő a nextgent nyomja..

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2016.06.17. , 20:57 - válasz palati hozzászólására #165039

Szia!
    A DW-n Tilos a warez, de Google, sokat tud segíteni egy kicsinyke irányítással!

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, meg kell ismernünk a készülék pontos típusát, specifikációját, valamint azokat a rendszeradatokat, amelyet a készülék infója felajánl. Ezen túlmenően, le kell mentened a meglévő eredeti állományt és azt archiválni, nehogy a kapanyél elsüljön… Az eredeti állomány verziója is fontos számunkra, mert az árulja el, hogy mely külső szoftver kompatibilis vele. Azt sem árt tudnunk, hogy van-e rajta SD és/vagy Peni csati.

Nagy általánosságban szólva; ha sikerül megismerni az eredeti navigációs program felépítését és lekövethető az indítási módszer, akkor feltételezhető, hogy egy rendszer-azonos tört változattal ki lehet váltani.
    Négy lényeges feltétel:
    – WinCe rendszerrel kompatibilitás
    – “klónozható” legyen az eredeti felépítés
    – kártyáról, vagy pendrive-ről futtatható legyen a tört változat
    – ne legyen gyártói titkosítás, ez azt jelenti, hogy hozzáférhető legyen a felhasználó számára is a belső memória
    Ha a feltételek adottak, kis szerencse és futtatható lehet az új összeállítás…
    Üdv.: vaczak

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2016.06.17. , 21:32 #165043

Köszönöm szépen a gyors választ. Egyenlőre csak érdeklődés szinten vagyok.Még nyomozni kell, mi hogy működik.Ha a könyvet jól értelmezem Telenavos lenne az eredeti navi és kártyáról telepíthető.. A készülékről még nem tudok semmit. Van SD kártya, USB bemenet. A belső memória valszeg elérhető lesz ugyanis felajánlja , hogy onnan telepítsek alkalmazásokat( a gyökér könyvtárból és csak onnan.)
    Még egyszer köszönöm, hogy foglalkoztál a problémámmal.

2016.06.18. , 06:42 - válasz zsiga68 hozzászólására #165047

Köszönöm a választ, utána nézek az újabb verziónak.

2016.06.18. , 15:51 #165063

Megköszönöm a fáradozásotokat, de reménytelen a Focusba navit tenni erre a konfigre.  A Ford ezt így találta ki.
    Még egyszer köszönöm.

2016.06.18. , 16:22 - válasz palati hozzászólására #165065

Szia!
    Egyet sem bánkódj, nagyon királyos az a cucc, igaz évente elvisz egy kis dugit, de még mindig jobban megéri, mint az az úgynevezett semmit sem csinálnak kötelező “ingyenes” szerviz, amely valójában 70 rugó…

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2016.06.18. , 20:27 #165078

Köszi a vigasztaló szavakat. Tényleg tiszteletet érdemel a munkátok ezen a szerveren. Csak csodálni tudom a lelkesedéseteket. Csak így tovább.

2016.06.26. , 11:15 #165293

Sziasztok!
    WayteQ x960BT navigáción a rendszeridő elállítódik. Beállítom az időt, utána ha bekapcsolom a GPS-t ott mutatja pontosan. Viszont ha kikapcsolom és vissza a fő menübe,  ott már 1 órával kevesebbet mutat. Tud segíteni valaki, hogy miért van ez?

2016.06.26. , 11:22 - válasz renegat hozzászólására #165294

“ha bekapcsolom a GPS-t ott mutatja pontosan.”
    Akkor mi a gond? Gondolom nem nézegeted a Windows idejét mielőtt elkezded a navigálást. Esetleg próbáld meg ezt:
    [regional]
    eta_uses_timezone_of_destination=0

Köszönöm.

2016.06.26. , 12:44 - válasz zsiga68 hozzászólására #165298

Szia!
    Köszönöm, de nem jött be. Átállítottam GMT+2.00-ra, így érdekes módon visszalépve is jó.

2016.06.26. , 13:05 - válasz renegat hozzászólására #165300

Én is így pont csináltam a készülék időbeállítását 🙂

Köszönöm.

2016.06.26. , 17:31 - válasz renegat hozzászólására #165304

Sziasztok!
    Nem hangsúlyozom eléggé!?
    Útmutató a fórum használatához
    és a rendszeridő:
    http://dirtywindows.hu/discussion/search/?bbp_search=rendszerid%C5%91

2016.06.30. , 10:24 #165382

szevasztok.Indulásnál unsupported voice hibát ír.Melyik hangot kellene kiszedni? Még jó hogy le lehet okézni és elindul a program és minden hangot lejátszik

2016.06.30. , 12:55 - válasz oritomi hozzászólására #165385

Szia!
    Nem voltál kellően figyelmes, feletted írtam az infót ilyen esetre, tessék használni, mert nem midig vagyunk elérhetőek.
    http://dirtywindows.hu/discussion/search/?bbp_search=unsupported+voice
    A sys.txt-be írd be:
    [sound]
    csv_voice_enabled=1

2016.07.01. , 08:40 #165405

ok,köszi

2016.07.02. , 16:56 #165453

Sziasztok,

Friss(ebb) primot, (csak a program) elérhetőséget szeretnék kapni… a 2 elterjedtebb felbontású datával.
    Köszönöm.

2016.07.06. , 14:36 #165606

Üdv!! Egy kis segítséget kérnék… 😉  Adott egy ilyen készülék :  https://www.amazon.com/Navigation-800m-128m-Transmitter-Navigator/dp/B00WMDAN6Y          Windows CE v6 ,  Igo 8.3.4 van rajta…  A probléma az hogy nem menti el a beállításokat kilépés után.   SD kártyán van a program.  Gondolom a sys-be kellen valamit átírni… ??  Vagy inkább rakjak rá egy primot??  Ebben az eseteben melyik verziót lenne érdemes rárakni?? 800×480-as felbontású a készülék. Köszönöm!!! 😉 Üdv!! 

2016.07.06. , 15:22 - válasz kk831228 hozzászólására #165609

Szia!
    Nem sűrűn fordul elő ilyesmi, főleg az iGO8-nál, lehetséges megoldás a kártyazár kioldása:

vagy
    https://www.google.hu/search?q=kishorisI8wayteq-re&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=UQV9V9yeEOiP8Qe9goioAQ
    és ebben: 
    https://www.google.hu/search?q=Zs480x272&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=tAV9V9D_NOiP8Qe9goioAQ
    benne van ez v8.3.5.231128 a felújításhoz

2016.07.06. , 17:50 - válasz vaczak9283 hozzászólására #165611

Úhh, bocsi hülye vagyok nincs benne kártya csak úgy látja a gép…:D 😀  

Azok a linkek nem nagyon műkszenek … Primoból van valami használható esetleg?? 😉 🙄

2016.07.06. , 19:17 - válasz kk831228 hozzászólására #165612

Tesztelés nélkül nem szoktam semmit sem javasolni, Garantáltan mindegyik kiválóan működik!
    A Primo szintén Kishoris:
    https://www.google.hu/search?q=Primo2.0+v9.6.5.209584&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=mDx9V6l9yOhq6IyCgAg
    az első találati lap, amely egy pdf fájl, abban van a két link.

2016.07.09. , 11:14 #165704

Sziasztok!

Vásároltam egy Wayteq x985 bt navit, szoftver nélkül. Szeretnék egy erre optimalizált primót, ha esetleg vki tudna ebben segíteni. 🙂
    Előre is köszönöm……

2016.07.09. , 12:39 - válasz GABA hozzászólására #165712

az jó cucc! de segítséget csak így lehet adni a warezmentesítés óta: LINK

UMi Zero 4.4.4;
    Nexus 7 (2013) >> 6.0.1 ;
    WayteQ X980BT

2016.07.10. , 15:03 - válasz GABA hozzászólására #165755

Szia GABA!
    Én is ugyanebbe a cipőbe vagyok mint te,csak sikerül végre egyet feltenni!  😆

2016.07.10. , 15:45 #165756

Sziasztok!
    Skacok, fent van a hálón, figyu ide:

2016.07.13. , 15:48 #165903

Üdv mindenkinek! a MIO-t lecseréltem egy új Wayteq x985BT HD-re,1 év garanciával. Első benyomásaim igen kedvezőek. Bár több helyen olvastam, hogy ezen hivatalosan nem lehet iGO, de ezen mégis az van. Egész pontosan iGO Primo 9.6.2.20 és még néhány szám. A Vaterán vettem hozzá egy Royaltek RTA-3000 TMC vevőt. Tudom ebből két fajta van, annak a 3000 után még (ro) kiegészítés van. Az alaplapot tekintve teljesen ugyanazok, csak a bekötése más. Egy német fórumon olvastam, hogy át lehet alakítani, és az x980-al működött is. Még rajz is volt hozzá. E szerint a bekötést kell megváltoztatni fekete-üres-sárga-zöld-piros sorrendre és a narancsot a J226 ponra kell forrasztani. Miután ez elkészült rögtön ki is próbáltam. Megjelent a TMC ikonja, a keresés indítását követően sajnos csak tesztel, meg kiírja, hogy nincs TMC jel. A sys.txt-ben a TMC-re vonatkozó bejegyzést több féle variácíóval kipróbáltam de semmi. Egy port tesztelő programmal is végigjátszottam, de a szabad portokon azzal az üzenettel szembesültem, hogy nincs tmc jel,próbáljak másik portot vagy változtassam meg a baudrátát. Megtettem, de semmi eredmény. Van egy érzésem, hogy a megoldás kulcsa mégis csak a sys.txt-ben rejlik. Ha valakinek hasonló megoldással van működő TMC vétele segítsen. Az is érdekelne, hogy más TMC vevővel is megoldható-e. 

2016.07.13. , 16:13 - válasz Németh Károly hozzászólására #165906

Én úgy tudom hogy ennek a készüléknek nincs tmc támogatása,igy csak online tmc  lehetőség van ha összepárosítod egy készülékkel ami netet ad neki.

Köszönöm.

2016.07.13. , 16:17 - válasz Németh Károly hozzászólására #165907

Szia!
    Én úgy tudom, hogy nem! Az x985-ből már minden hiányzik, amely a külső TMC vevővel kommunikálni tudna, helyette a DUN-t fejlesztették, hogy az Online TMC királyos legyen vele.
    U.i.:
    Sziasztok!
    Elmentem szabira,  egy darabig nem leszek…

2016.07.13. , 23:42 - válasz vaczak9283 hozzászólására #165919

szép időt és jó pihenést! 😉

UMi Zero 4.4.4;
    Nexus 7 (2013) >> 6.0.1 ;
    WayteQ X980BT

2016.07.15. , 11:54 #165956

Sziasztok!
    Egy ismerősöm megörvendeztetett azzal, hogy vett egy GPS 84h-3 jelzésű wince 6.0 oprendszerű készüléket. Van erre működő igo, és friss térképek?
    Köszönöm!

2016.07.16. , 13:36 - válasz vaczak9283 hozzászólására #165977

Nagyon szépen köszi a segítséget!!! 😀

2016.07.16. , 20:29 - válasz vaczak9283 hozzászólására #165992

Regisztrálj, vagy lépj be a tartalom megtekintéséhez!

Négy fontos alapelv, WayteQ” leírás nagyon hasznos, köszönet érte!

WayteQ időzóna beállítást leírás alapján ma megpróbáltam én is beállítani időzónát elcsúszás miatt. Nem sikerült!
    Navi program és PNA közt mindig megmaradt az egy óra eltolódás. A célravezető beállítás a következő volt nálam:

Spoiler:
    Navigációs program beállításai:

– Automatikus időzóna bekapcsolása (kikapcsolva)
    – Időzóna: GMT +01:00
    – Nyári időszámítás (bekapcsolva) [Elvégtére volt jég, meg szél, meg vihar is, de nyár van!]

WayteQ PNA (Beállítások/Idő):

– Időzóna: GMT +02:00

Remélem tudtam segíteni!

2016.07.16. , 21:32 #165994

Muszáj kérdeznem, elakadtam. 🙁

iGO elöször nem “bőrözött”, majd bőrözött okos verziójával sem hajlandó sebesség ellenőrző berendezések előtt jelezni. Mi lehet a baj?

Eszköz:

Spoiler:
    WayteQ X Rider PNA-ra (WinCE6, 480×272) sikerült egy számomra tetszetős, jól használható programösszeállítást találnom hosszas keresgélés és próbálgatást követően.

Programösszeállítás:

Spoiler:
    Program ver.: “iGO Primo 2.4 – 9.6.13.405512”
    Skin: “Doupas mod by Korabi” ezen a bőr nagyon komplex, magában foglalja “Mod ZoZo” és “Mod Nykky” info kijelzőket, továbbá rengeteg beállítási lehetőséggel bír.
    Program nyelve: “Magyar_Android_2014.04.20” (Gondolom portolt. Hálás köszönet érte Zsigának!)
    Hangnavigáció nyelve: “Magyar – Eszter v204158 kl-zs_mod 2014.01.14” (Még hálásabb köszönet érte Zsigának!)
    Hangmotor: “Nuance TTS Pro Hungarian – tts_nua_v5” (Zsiga hálám üldözni fog!)

iGo hang / figyelmeztetési beállítások:

Spoiler:
    “Figyelmeztetési pont beállítások -> Jelzés figyelmeztetési pontokon (bekapcsolva), Extended settings (bekapcsolva), Figyelmeztetéstípusok (sebesség mérő kamera típusok tömkelege), mindegyiknél ugyan az a beállítás pl.:

Sebességmérő kamera:

– Figyelmeztetési hangok beállításai: Use current road speed limit (bekapcsolva), Figyelmeztetés (Hang és kép), Látható figyelmeztetés távolsága (800m)
    – Alert Sound Settings: Hangfigyelmeztetés (Közeledéskor), Alert Sund Type (Beszédhang)
    – Trafic signal setting: Aproach Sound Type (Beszédhang), Warning Distance (200m)

Sebesség mérő pontokat nagyon szépen, jól mutatja, de nem hajlandó előttük figyelmeztetni. Próbáltam skin nélkül is sys.txt módosítással, de helyzet ugyan az, nem figyelmeztet.

Eddigi sys.txt módosítási próbálkozások (teljesség igénye nélkül):

Spoiler:
    [sound]
    csv_voice_enabled=1
    maneuver_chimes=0
    ding_muted=1

[warning]
    speedlimit_warning_visual=1
    speedcam_warning=1
    is_spoken=1
    speedcam_enabled=1

vagy:

[sound]
    ding=1
    csv_voice_enabled=1
    ;dynamic_volume_type=1
    ;dynamic_volume_maxspeed=100
    ;dynamic_volume_maxspeed=70 ;Felső sebességhatár (10-200 km).
    ;dynamic_volume_minspeed=40  ;Alsó sebességhatár (10-200 km).
    ;dynamic_volume_os_volume_max=255
    ;dynamic_volume_voice_volume_max=100

;                                     S P E E D C A M – C A T : 0
    [speedcam_category:0]
    activated_spoken_type=speech
    activated_speech=”Fix sebességmérö kamerához közeledsz!”

approach_beep_distances=”150″
    approach_beep_spoken_type=speech
    approach_beep_speech=”Fix sebességmérö kamera.”

overspeed_spoken_type=speech
    overspeed_speech=”Lassíts!”
    overspeed_min_speech_repeat_delay=10

min_frc=-1
    approach_beep_sound=”!proxi”
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 1
    [speedcam_category:1]
    activated_speech=”Mobil sebességméréshez közeledsz!”

approach_beep_speech=”Mobil sebességmérés.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 2
    [speedcam_category:2]
    activated_speech=”Beépített sebességmérö kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Beépített sebességmérö.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 3
    [speedcam_category:3]
    activated_speech=”Átlagsebességmérö kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Átlagsebességmérés kezdete.”

section_beep_distances=”150″
    section_beep_spoken_type=speech
    section_beep_speech=”Átlagsebességmérés vége.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 4
    [speedcam_category:4]
    activated_speech=”Piroson áthajtást rögzítö kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Piroson áthajtást rögzítö kamera.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 6
    [speedcam_category:6]
    activated_speech=”Vasúti átjáróhoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Vasúti átjáró.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 7
    [speedcam_category:7]
    activated_speech=”Buszsávot figyelö kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Buszsávot figyelö kamera.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 8
    [speedcam_category:8]
    activated_speech=”Baleseti gócponthoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Baleseti gócpont.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 9
    [speedcam_category:9]
    speedcam_snap_distance=50
    activated_speech=”Iskolához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Iskola.”

overspeed_spoken_type=none

min_frc=5
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 10
    [speedcam_category:10]
    activated_speech=”Lakott terület kezdete!”

approach_beep_speech=”Lakott terület.”

overspeed_speech=”Hamarosan lassítani kell!”
    overspeed_min_speech_repeat_delay=25

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 11
    [speedcam_category:11]
    activated_speech=”Piros jelzésű lámpán áthajtást rögzítö és sebességmérö kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Piros jelzésű lámpán áthajtást rögzítö és sebességmérö kamera.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 12
    [speedcam_category:12]
    activated_speech=”Fizetö kapuhoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Fizetö kapu.”

overspeed_speech=”Hamarosan meg kell állni!”
    overspeed_min_speech_repeat_delay=25

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 13
    [speedcam_category:13]
    activated_speech=”Kórházhoz, mentöállomáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Kórház vagy mentöállomás.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 14
    [speedcam_category:14]
    activated_speech=”Tűzoltósághoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Tűzoltóság.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 15
    [speedcam_category:15]
    activated_speech=”Torlódási díjas övezethez közeledsz!”

approach_beep_speech=”Torlódási díj zóna.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 16
    [speedcam_category:16]
    activated_speech=”Bukkanóhoz, fekvö rendörhöz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Bukkanó (fekvö rendör).”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 17
    [speedcam_category:17]
    activated_speech=”Alagúthoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Alagút.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 18
    [speedcam_category:18]
    activated_speech=”Magasság korlátozáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Magasság korlátozás.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 19
    [speedcam_category:19]
    activated_speech=”Szélesség korlátozáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Szélesség korlátozás”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 20
    [speedcam_category:20]
    activated_speech=”Harmincas zónához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Harmincas zóna.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 21
    [speedcam_category:21]
    activated_speech=”Alkohol fogyasztás ellenörzéshez közeledsz!”

approach_beep_speech=”Alkohol teszt.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 22
    [speedcam_category:22]
    activated_speech=”Információs táblához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Információs tábla.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 23
    [speedcam_category:23]
    activated_speech=”Hasznos helyhez közeledsz!”

approach_beep_speech=”Hasznos hely.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 24
    [speedcam_category:24]
    activated_speech=”Határátkelöhöz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Határátkelö.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 25
    [speedcam_category:25]
    activated_speech=”Sebesség korlátozáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Sebesség korlátozás.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 26
    [speedcam_category:26]
    activated_speech=”Súly korlátozáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Súly korlátozás.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 27
    [speedcam_category:27]
    approach_beep_sound=”none”

min_frc=-1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 28
    [speedcam_category:28]

min_frc=-1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 29
    [speedcam_category:29]

min_frc=-1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 30
    [speedcam_category:30]

min_frc=-1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 31
    [speedcam_category:31]
    activated_speech=”Veszélyes útszakaszhoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Veszélyes útszakasz.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0
    speedcam_max_lookahead=2000
    speedcam_maxdistance_from_road=10

Skinezett felület sys.txt módosítást követően megborult, iGO nem volt hajlandó indulni (sebaj save könyvtár előtte mentésre került – köszi a jó tanácsot, ezer hála!).

Remélem, megfelelő mennyiségű információt tudtam adni segítségnyújtáshoz, és jól tettem fel kérdéseket.

Segítségetek előre is nagyon szépen köszönöm!

2016.07.17. , 08:05 #165996

Hol próbáltad? Szimulációban, vagy élesben? Mert szimulációban nem riasztanak a kamerák.
    “Program nyelve: “Magyar_Android_2014.04.20” (Gondolom portolt. Hálás köszönet érte Zsigának!)”
    Itt valami bibi van, WinCés programra nem jó az Androidos nyelvi fájl.

2016.07.17. , 08:21 - válasz plajos hozzászólására #165997

@plajos

Nyelvi fájl tökéletesen dolgozik. Olyan dolgokat is beolvas TTS hang, hogy csak ‘passogtam, és ezzel a skinnel még helyes Magyar kiejtéssel is teszi, nem úgy mint szintén nagyon paraméterezhető “diMkaWA_P174 default_Nk’s ZZt” skin esetében, ott nagyon románul olvasta speciális hangbeállításokat (itt nem).

Skin nélkül élesben próbáltam, bár fix telepítésű “traktoroknak” nem szeretem húzogatni bajuszát. Skinnel valóban szimulált útvonalon próbáltam 1x gyorsításban, de ott sebesség visszajelző átváltott pirosba és animált rendőrbácsi is elkezdett integetni gumibotjával… bár most hogy mondod szimulációban manővereket nem olvasott fel. Nem kizárt, hogy ennyire benéztem volna, kipróbálom. 🙁

Van lehetőség speedcam manuális mérési pont beiktatására listába, hogy ne kelljen minden egyes próbánál jó pár kilométert oda vissza megtennem ezért külön?

Megoldoódott:

Elmentem gyorsan, gyorsabban vezetni, mert már nagyon piszkálta a csőrömet a dolog. Mea culpa mea maxima culpa…
    A nem felolvasott sebességmérő pontokért a szimulációs mód volt a felelős!

Köszönöm Lajos!

2016.07.17. , 08:55 - válasz hoktar hozzászólására #165999

A nyelvi fájl és a TTS hang az két különböző dolog. A nyelvi fájl a kezelői felületen található szövegek ÍRÁSMÓDJÁÉRT (pl. angol, vagy magyar) a TTS hang pedig a kimondott szöveg HANGZÁSÁÉRT felelős. Bár előfordulhatnak átfedések is, néha a TTS-hang a nyelvi fájlból olvassa fel a szöveget.
    Manuálisan is lehet mérési pontot felvenni. Ráböksz a helyre ahova szeretnéd, majd skintől függően kiválasztod a Riasztási pont létrehozása vagy hasonló funkciót és megadod a paramétereket, végül elmented.

2016.07.21. , 10:42 #166117

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni.
    Vásároltam egy 6 hónapos, egyszer-kétszer x950BT-t.
    Jelenleg egy Nav N Go Igo 8.3.4.142975 van rajta.
    És egy 2014.12 NNG térkép (150108).

Úgy gondolom ez egy kicsit régi navigáció.
    Mit lenne érdemes felrakni rá?
    Találtam egy WinCE NextGen 9.18.40.638736 Mar 11 2016 (Mappy) verziót.
    Ezt érdemes lenne felrakni?
    Így kicsit sürgős lenne, mert jövő héten megyünk nyaralni Magyarország+Ausztria.
    Minden választ nagyon szívesen meghallgatok és köszönöm szépen a segítségeteket.

2016.07.21. , 14:10 - válasz villmoska hozzászólására #166126

Nem érdemes. Élesben primot kell használni.A winces Nextgenek közül a mappy verzó az egyetlen ami használható. De ha nincs egy tuti stabil és kipróbált verziód akkor mindenképp a primo javasolt.

Köszönöm.

2016.07.21. , 14:29 #166127

Köszönöm a válaszod.
    Primo-ból melyik stabil verziót javasolod erre a készülékre?
    Köszönöm

2016.07.21. , 14:43 - válasz villmoska hozzászólására #166128

Pl a Honda verziót

Köszönöm.

2016.07.21. , 14:49 - válasz zsiga68 hozzászólására #166129

Köszönöm.
    Ezt a Honda verziót hol tudom letölteni.
    Tudom, hogy nem lehet linkelni.
    De esetleg egy verziószámot tudsz adni, és valahogy meg próbálok rákeresni.
    Köszönöm

2016.07.21. , 17:26 - válasz villmoska hozzászólására #166135

9.6.13.405512

Köszönöm.

2016.07.21. , 20:48 - válasz zsiga68 hozzászólására #166138

Köszönöm szépen a segítségedet.Az interneten már nem találtam meg sehol, de szerencsémre agépemen a mentős HDD-n megtaláltam a honda verziót, amit tavaly tölthettem le.
    Feltöltöttem az új 2016-os HERE térképekkel.Egyetlen egy hibát találtam, hogy az IGO navigációelindítása után azt az üzenetet kapom, hogy a GPS vevő ki van kapcsolva >
    bekapcsolja. Lehet, hogy a sys.txt-ben lesz a hiba.Nem tudsz ebben segíteni, hogy minek kell bennelennie?

2016.07.21. , 21:11 - válasz villmoska hozzászólására #166140

Ha jól emlékszem az egyes porton dolgozik a gps vevő.A tmc portbeállításokat töröld.

Köszönöm.

2016.08.01. , 16:03 #166423

Sziasztok!

Van egy Navon N670 PLUS készülékem melyen szeretnék térképet frissíteni.
    Érdeklődni szeretnék mint laikus ember hogyan pontosan melyik verziót kellene rá feltelepíteni és hogyan?

(Ha a gépre csatlakoztatjuk akkor egy mobilenavigator mappát találunk a dobozán pedig igo 8 europe szerepel.)

Előre is köszönöm.

Üdv

2016.08.01. , 16:37 #166424

Sziasztok! Kerestem,de nem találtam …

Wayteq X960 Bt HD Primoval, mit kell átállítani,hogy bekapcsolás után egyből a navigáció induljon el ( így működött,de le kellett resetelni,és azóta nem jó)

Illetve arra van-e megoldás,hogy táp csatlakoztatásakor bekapcsoljon a rendszer? (kocsiba fixen be van építve,és egyszerűbb lenne,ha nem kellene mindig be és kikapcsolni)

Köszi a segítséget!

50 bejegyzés megtekintése - 5,151-5,200 / 5,421

A téma ‘IGO8 – Primo WinCe variációk ’ le van zárva.