Ennek a témakörnek tartalma 5,378 hozzászólás, 792 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of scavi scavi 3 napja, 10 órája telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 5,251-5,300 / 5,379
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2016.10.16. , 22:22 - válasz zsiga68 hozzászólására #168362

Betallózási lehetőség nincsen.”Clarion” mappában van “Clarion.exe” indítófájllal az eredeti navi a belsőmemóriában.Belsőmemóriában sikerült elindítani ezzel a mappaszerkezettel az igo-t.

2016.10.18. , 10:06 #168382

Sziasztok !

Telepítettem a 
    9.6.13.405512 verziószámú Primo truck progit / licensz:Becker_Z302_EuRus@09Q2_(NQ)_#4_Z302.lic 
    hozzá a 2016.Q2. frissítéseket , de csak ezek a minimum fájlok voltak a programban így én is ezeket cseréltem/frissítettem:
    build mappa: .dc , .dl
    map mappa: .fbl , .fda , .ftr , .fpa
    ph: .ph
    poi: .poi , .extende poi , .truck poi fájlokat.
    SAVE mappát töröltem.
    Terveztettem vele / leteszteltem a program működését , átállítottam a kamionos funkcióra és így is terveztettem vele (figyelembe veszi és úgy tervez).
    A kérdésem az volna , hogy szerintetek elegendők ezek a fájlok a könyvtárakban , vagy esetleg van amelyiket még bele kellene rakni ezek közűl ?

.fjw .fjv (útkereszteződés nézet) Nextgen esetén működik
    .fsp (inteligens útvonal adatok-sebességprofilok)
    .fds ÚJ! (vezetői figyelmeztetések-kanyarodás-megfordulás)
    .hnr (előfeldolgozott úthálózatok)
    dem(domborzat)

Illetve a kérdésem licenszekkel kapcsolatba :
    adott verziószámú térkép progihoz egy licensz kell ? , vagy a programon belül is kellenek külön-külön licenszek  , hogy menjenek bizonyos funkciók ?
    Nekem elegendő-e ez az egy licensz a könyvtárban (gyakorlatilag működik a program kamionos módban is).
    Azért nem tiszta nekem ez , mert több fórumon van olyan kérés / kérdés például , hogy mikor érkezik a 2016.Q2-es frissítés .ftr fájlaihoz a licensz?

.fds fájlok mire jók , valaki használta már vagy tudja a szerepét ?

2016.10.24. , 14:01 #169093

Sziasztok olyan problémám lenne  van a kezembe egy NAVON 490plus GPS letörölték róla a gyári szoftvert hogy tudok én ere feltenni meg melyiket…? előre is köszönöm

2016.10.29. , 18:06 #169180

Sziasztok!

Lehet, hogy nem a legjobb helyen járok, Audiovox VMO 5020 V gyári naviban az IGO fut. Van mód a naviextras.com-on kívül más módon is térképet cserélni-frissíteni??
    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Ákos

2016.11.06. , 10:44 #169393

Sziasztok!
    Wayteq X850-re tudna nekem valaki egy működő IGO-t küldeni?

Köszönöm szépen!

2016.11.07. , 12:11 #169414

Sziasztok!
    Annyi lenne a kérdésem, hogy van olyan iGo WinCe-re, aminél a járművek között motor is szerepel?
    (9.6.2.209584 van fent, abban nincs…)

2016.11.24. , 18:51 #169806

Üdv mindenkinek!
    A kérdésem az lenne hogy miért írja ki a navim néha ezt a szöveget? (Cannotexecute MesBox A critical Component is either missing or is failing to start
    due to low memory)  Köszi a válaszokat!    

2016.11.28. , 19:54 #169885

Sziasztok!

Wayteq x985-re honnan lehet letölteni a legutolsó stabil,jó Igo8 progit? Skinekkel együtt.
    Kösz!

2016.11.29. , 15:36 #169898

Sziasztok. Vásároltam egy rádiós fejegységet melyhez kaptam egy iGO8 programot. 4 napja lett beszerelve és működik is minden csak a problémám a következő lenne: Szeretnék benne skint cserélni van is benne 3db de valahogy nem érzékeli ugyan is ott van, de szürke színű s ezáltal nem lehet megnyomni hogy válasszak másikat! Ha valaki tudna segíteni az komolyabban előre lökne a végső megoldáshoz. Belenéztem pár sys file.ba és azt vettem észre hogy az enyémben alig van adat! Kártyáról indul de nincs benne folders! Lehet itt kellene keresni a hibát? Köszönöm

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.
    2016.11.29. , 20:06 - válasz indian hozzászólására #169900

Az igo8-ak esetében nem veszélytelen a skinek beüzemelése mert könnyen elrontja a működő programot. Ha gyári akkor ne nyúlj hozzá. Készíts biztonsági mentést mielőtt bármit csinálsz. Ez a sys.txt megfelelő,nem kell ennél több beállítás.

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2016.11.30. , 09:33 #169902

Sziasztok. Köszönöm szépen a választ, de megkérdeznék azért még valamit. Van egy másik gps a tulajdonomban amit pár évvel ezelőtt üzletben vásároltam és azon egy primo van de nem kártyán hanem a készülékben. Na mármost  kiírtam a programot de természetesen nem indult el rajta! Ez a fejegység azt írja kompatibilis minden olyan gps programmal ami fut windows rendszeren! iGO, sygic, tomtom, stb… Mivel nagyon zavar hogy ezen az iGO8 navin nem tudom előhívni a fennmaradó km távolságot mert nincs benne a skin-ben ezért gondoltam arra hogy lecserélem az egészet! Vagy hogy lehet aktiválni a skin gombot? Talán egy másikban benne van ez az opció!?

2016.11.30. , 09:50 - válasz indian hozzászólására #169903

Szia!
    Ha nem látja az iGO8 a skint akkor:
    -vagy nem egyezik az iGO és a skin felbontása
    -vagy nem egyezik a data.zip-ben és a skinben lévő utvonal (ui_igo8/ui_igo8_da)
    -vagy nem jó helyre van másolva a skin, vagy nem .zip formátumu

2016.11.30. , 10:58 #169905

Köszönöm a választ. Megnéztem amiket írtál, a skin mappában amely a (content) mappában van található 3 db zip kiterjesztésű skin de azt kell írjam szerintem nem megfelelő a felbontása, mert nekem 800×480 kellene az van a sys file-ban írva! A data zip tartalmaz egy ilyen mappát:( ui_igo8) és abban találtam ilyen felbontást! 

2016.11.30. , 13:36 #169907

Nyisd meg a zip-eket és nézd meg egyeznek-e a könyvtárak pl:
    ui_igo8/800_480

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2016.11.30. , 13:53 #169908

Megnyitottam a skin mappában található zip fájlokat melyek a következők: diMka zip, diMkaspecter 1.0.8.zip és gj4.6 zip  és sajnos egyik sem tartalmazza a kívánt felbontást. Na mármost ha betudnám állítani a hátralévő km távolságot az is elég lenne!! Mindenesetre köszönöm a fáradozást!! 

2016.11.30. , 13:58 - válasz indian hozzászólására #169909

iGO8-hoz elég ritka a 800×480-as skin, de azért nem reménytelen hozzájutni. Zsiga68 kollégának szokott ilyen lenni a tarsolyában.

2016.11.30. , 14:19 - válasz plajos hozzászólására #169910

Köszönöm válaszod. Ha a sys azt írja 800×480 akkor nem megy rajta más?? Lehet egyszerűbb lenne rátennem egy primót? Az is van egy másik navimon de az nem kártyáról indít, próbáltam azt is már mert abban van a megfelelő felbontás de mivel szert tettem erre a fejegységre értelemszerűen ezt szeretném használni!…. Közben letőltöttem a gépemre a primot. Na ott aztán vannak érdekes dolgok!!! Van benne egy igo.exe, aztán egy primo.exe, és egy mobilenavigator exe! A sys azt írja, hogy folders: has_secondary_root=0

2016.11.30. , 21:14 - válasz indian hozzászólására #169914

Próbáld ki Ezeket a skineket

Köszönöm.

2016.12.01. , 11:00 - válasz zsiga68 hozzászólására #169921

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet megtaláltam a nekem megfelelőt!! Az egyik diMka skin-ben! De lenne még itt valami! 🙂 Mikor elindul a program akkor sajnos csak a 40%-a magyar. Be van állítva a magyar mint nyelv de mikor megkérdezi pl: Valóban kiakar lépni a programból?? Na ebben nincs egy magyar szó sem!! Maga a navigáció hangja az tudja a magyar nyelvet pl: Andrea Moha bá… stb. Azt olvastam, hogy a magyarosítási mappám nem megfelelő. De melyik és hol van? 

Sziasztok. Miután betettem az új skin-t melyet ismételten köszönök, zsiga68-nak, észrevettem még pár dolgot ami “sántít” kicsit. Végig
    mentem a beállításokon de sajnos nem hozza a 3D navigálást, és amit még
    észrevettem hogy nincs benne dem mappa! Biztos nem a készülék a hibás
    hisz azt írja hogy: WinCE 6.0, cortex A9 1GHz cpu, 512 RAM, stb és amit
    főképpen nem értek azt írja hogy sd kártyán  iGO8 full európa 3D
    térképpel!!! Hát ezért furálom kicsit……
    Ha Te voltál az utolsó hozzászóló akkor ne írj új postot hanem használd a szerkesztés opciót. Köszönöm.
    Zsiga68

2016.12.01. , 19:28 #169938

Ha eredeti gyári a  program akkor lehet hogy bizonyos funkciók nem működnek,így a 3D sem. A dem mappáp pótolhatod és tehetsz be dem fájlt hogy megjelenjen a  domborzat. Kivéve a legelső mondatom esetén..

Köszönöm.

2016.12.01. , 20:08 - válasz zsiga68 hozzászólására #169940

Köszönöm a választ, elnézést a figyelmetlenségemért, pont ma olvastam erről és a csatolásokról. Sajnos nem tudom az iGO eredetiségét én így kaptam a műszerrel együtt! A dem mappát megcsináltam Europa 83 Nasa… De visszatérve a 3D kivetítésére benne vannak a building mappában a megfelelő formátumú dokumentumok, De a sys.exe-ben nem találtam erre utalást. Lehet nem kell azért nincs benne…. És most raktam bele egy car mappát is mert az sincs benne de a sys-ben sincs ez sem!! A syst becsatoltam egy előző hozzászólásomban. ( 169898 ) 

2016.12.01. , 20:19 #169941

A building mappában lévő dolgok nem kellenek a 3D funkcióhoz.Azt élből tudja a program egy térképfájlal is.A sys-be se kell semmi. Cseréltél már térképet benne? Most épületeket szeretnél megjeleníteni vagy 3d-ben navigálni?

Köszönöm.

2016.12.01. , 21:18 #169946

Sziasztok,
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy van a rokonságban 2 ugyanolyan NAVON N670 plus eszköz.
    Az egyik régebbi 8.3.5-ös iGo-val, a másik Primo2-essel.
    A 8.3.5-ösnek lejárt a licence, a primo-nak örök (lifetime) licence van.
    1. Mi történik ha törlöm a 8.3.5-ös gépet és fájl szinten átmásolom a primo-s gépet rá? Működik majd azon is majd? Vagy ezek a licence-ek eszköz/hardver ID-hoz vannak kötve?
    2. Ha működik ott is, akkor használat közben kiderülhet, hogy “csalok”? Mennek fel a GPS adatokkal a gépemről hardver/szoftver adatok?
    3. Ha naviextras-sal frissíteném az eredetileg 8.3.5-ös, de primo-vá és örökéletűvé “varázsolt” eszközöm, azzal elkaphatnak?
    Előre is kösz.
    Viktor

2016.12.01. , 21:34 - válasz zsiga68 hozzászólására #169947

Természetesen az épületeket hiányolom róla. Mert akkor szerintem már tökéletes is lenne számomra.

2016.12.02. , 14:54 - válasz kalsecz hozzászólására #169963

Ha eredeti a primo akkor nem fog működni más eszközön.
    Müködés közben nem küld olyan adatokat hogy eredeti a program vagy nem.
    Olyan hogy életartam frissítés nincs az NNG-nél. Nem tudsz frissíteni egy igo8-at egy primora.

Köszönöm.

2016.12.02. , 18:14 - válasz zsiga68 hozzászólására #169969

Szia Zsiga,
    Köszönöm a választ. És nem eredeti primo-t ehhez a típushoz friss térképekkel (Europ) le tudok valahonnan tolteni?
    Gondolom más is kért már ilyet, sokat olvastam a fórumokat, de csak nem élő linkeket találtam.
    Nekem a gépen is jó, SD-én is.
    Esetleg magánban?

És olyan adatokat sem küld működés közben, hogy mi a készülék ID-je, szoftver verzióoja?
    Koszonom.
    Viktor

2016.12.04. , 01:17 #170015

Sziasztok! Van egy-két keresztkérdésem, hátha tudja valaki a megoldást. Van egy Navon N490 Plus-om, és rátettem egy igo primo-t amibe betápláltam plajos sebességmérő kamerás txt-jeit. A problémám az, hogy a TTS hang félrebeszél. Ilyeneket mond:
    “traffipax az Átvonalon”
    “túl gyorsan ma-kopirájtos-zé.”
    “speedcamera” (így fonetikusan magyarul mondva).
    Nem nagyon értem miért, mert a sys.txt-be beírtam mind a három speedcam kategóriát (11, 1 és 5) és mindhez leírtam hogy mit beszéljen, de mégsem működik.

A másik bajom hogy az igo-ban nem lehet a fényerőt szabályozni. Csak a készülék főmenüje tudja állítani a fényerőt, emiatt mindig ki kell lépkednem az igóbol.

Spoiler:
    [debug]
    skip_eula=1
    experimental_features=1

[gps]
    port=2
    baud=38400
    send_init=0
    set_messages=0
    sent_init_type=0

[interface]
    show_exit=1
    extra_settings=1

[other]
    demo_enabled=0

[route]
    hnr_ignored_missing_country_ids=*

[vr]
    disabled=0

[speedcam_category:11]
    activated_spoken_type=speech
    activated_speech=”Szupertraffipax az útvonalon.”
    approach_beep_distances=1000
    approach_beep_spoken_type=speech
    approach_beep_speech=”Szupertraffipax.”
    overspeed_spoken_type=speech
    overspeed_speech=”Túl gyorsan mész.”
    overspeed_min_speech_repeat_delay=20
    min_frc=5
    use_road_speedlimit=0

[speedcam_category:1]
    activated_speech=”Traffipax az útvonalon.”
    approach_beep_speech=”Traffipax.”
    min_frc=5
    use_road_speedlimit=0

[speedcam_category:5]
    activated_speech=”Traffipax az útvonalon.”
    approach_beep_speech=”Traffipax.”
    min_frc=5
    use_road_speedlimit=0

2016.12.04. , 14:14 #170041

Sziasztok! Nemrég vettem egy x985bt kütyüt, átnyálaztam a fórumot nagyjából, és lejött egy pöccröff primó, ill. most töltődik egy Q4 európa. A progi elindult a gépen, csak nem voltak térképek. A kérdésem a következő: rakhatok-e mindent sd kártyára? Kicsit már bele vagyok keveredve.

2016.12.04. , 14:53 - válasz Kocsis Roland hozzászólására #170042

Szia! Bátran, semmi akadálya. De az a Q4… 2016.Q3-nál tartunk.

2016.12.04. , 14:58 - válasz Tájfun hozzászólására #170043

Mn7 MN8 Q4 Europa 2015 a csomag neve.

2016.12.04. , 14:59 #170044

Nem tudom mi ez 😀

2016.12.04. , 15:47 #170046

Átneveztem a térképfájlt flb-re, mégsem látja.. azt hiszem feladom, a progi fut, csak nem érek vele semmit…
    Értem :D, lehet nem a legfrissebbett sikerült, de most ez is elég, csak lássak végre valamit.
    Ha Te voltál az utolsó hozzászóló akkor ne írj új postot hanem használd a szerkesztés opciót. Köszönöm.
    Zsiga68.

2016.12.04. , 16:27 - válasz Kocsis Roland hozzászólására #170047

Ezen nem csodálkozom.

2016.12.04. , 16:28 #170048

Segítenél?

2016.12.04. , 16:28 - válasz Kocsis Roland hozzászólására #170049

Az nem kompatibilis az NNG programjaival. Tök mindegy mire nevezed attól még nem lesz az. Ha pedig gyári a programod akkor pedig semmilyen térképet nem fog elfogadni csak amivel vetted

Köszönöm.

2016.12.04. , 16:37 - válasz innuendo1231 hozzászólására #170051

Valószínűleg nem megfelelő a tts hangod / talán a hangmotorod se / amit használsz. Illetve a sys.txt-vel is gondok lehetnek. Verziót nem írtál képbe legyünk..

Köszönöm.

2016.12.04. , 16:55 - válasz Kocsis Roland hozzászólására #170053

Kaptál segítséget, csak bírj vele 🙂

2016.12.04. , 20:56 #170064

Ömlesztve, de így rövidebb, bocs a malőrökért, de Tájfunnak hála sínen vagyok. Zsiga, próbáltam önnállóan megoldani, mint látod nem ment, azért átlag userként eléggé bele lehet zavarodni az információkba. Már fut a magyar térkép. Tesztelésnek ennyi elég volt. Apránként felfejlesztem, mert kellhet az eu. Szóval örök hála, meg kicsit több ha kell…(nem nyújtok szolgáltatást, de szívesen támogatnám a munkátokat).

2016.12.05. , 11:41 #170080

Valószínűleg nem megfelelő a tts hangod / talán a hangmotorod se / amit használsz. Illetve a sys.txt-vel is gondok lehetnek. Verziót nem írtál képbe legyünk..

A verzióm igo primo 2.4 , 9.6.13.267029
    A TTS zipnek ez a neve: Voice_TTS-nua-hun-f1-lua-dri40-vssq5f22, a progam szerint Eszter (TTS v5) v185685.
    Az az érdekes hogy egyénként tud ékezetes betűt mondani, a sebességmérőkön kívül a tobbi dolgot jól mondja.
    A csomag n core -ról származik.
    Próbáltam egy nextgen-t felrakni, de nem indul el, out of memory, pedig csak egy magyarország térképet hagytam benne meg egy hangfájlt egy nylevi fájlt stb….

2016.12.08. , 19:54 #170130

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni a csatolt képen látható autós navigációhoz.
    Pár évig használtam iGO 2.4 9.x-et 2015 Q3-mal, de a napokban frissíteni akartam 2016 Q2-es térképekkel és 
    out of memori-val elszáll. 
    Szeretném ha a program a hardver tekintetében a legfrisebb lehetne és persze a térképek is.
    Ajánlanátok stabil verziókat? Olyat ami magyar localizációval vértezett:)
    (Next Gent is szívesen kipróbálnék, bár félek úgy járok mint az előttem író)
    Google az én barátom, csak verziószámot szeretnék kérni.

Captiva C100 Navi

Nagyon köszönöm.

2016.12.08. , 20:34 - válasz Slyrfecso hozzászólására #170131

Ha beletetted akkor vedd is ki az Azeri térképet.Nagy valószínűséggel hibás. Milyen fájlokat tettél a map mappába?

Köszönöm.

2016.12.08. , 20:36 - válasz innuendo1231 hozzászólására #170132

Próbáld ezzel:

Spoiler:
    ;                                     S P E E D C A M – C A T : 0
    [speedcam_category:0]
    activated_speech=”Fix sebességmérő kamerához közeledsz!”

approach_beep_distances=”150″
    approach_beep_speech=”Fix sebességmérő kamera.”

overspeed_speech=”Lassíts!”
    overspeed_min_speech_repeat_delay=10

min_frc=-1
    approach_beep_sound=”!proxi”
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 1
    [speedcam_category:1]
    activated_speech=”Lehetséges mobil sebességméréshez közeledsz!”

approach_beep_speech=”Mobil sebességmérés.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 2
    [speedcam_category:2]
    activated_speech=”Beépített sebességmérő kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Beépített sebességmérő.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 3
    [speedcam_category:3]
    activated_speech=”Átlagsebességmérő kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Átlagsebességmérés kezdete.”

section_beep_distances=”150″
    section_beep_spoken_type=speech
    section_beep_speech=”Átlagsebességmérés vége.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 4
    [speedcam_category:4]
    activated_speech=”Piroson áthajtást rögzítő kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Piroson áthajtást rögzítő kamera.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 6
    [speedcam_category:6]
    activated_speech=”Vasúti átjáróhoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Vasúti átjáró.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 7
    [speedcam_category:7]
    activated_speech=”Buszsávot figyelő kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Buszsávot figyelő kamera.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 8
    [speedcam_category:8]
    activated_speech=”Baleseti gócponthoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Baleseti gócpont.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 9
    [speedcam_category:9]
    speedcam_snap_distance=50
    activated_speech=”Gyalogos átkelés!”

approach_beep_speech=”Gyalogosok.”

overspeed_spoken_type=none

min_frc=5
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 10
    [speedcam_category:10]
    activated_speech=”Településen vagy!”

approach_beep_speech=”Település.”

overspeed_speech=”Hamarosan lassítani kell!”
    overspeed_min_speech_repeat_delay=25

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 11
    [speedcam_category:11]
    activated_speech=”Piros jelzésű lámpán áthajtást rögzítő és sebességmérő kamerához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Piros jelzésű lámpán áthajtást rögzítő és sebességmérő kamera.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 12
    [speedcam_category:12]
    activated_speech=”Fizető kapuhoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Fizetö kapu.”

overspeed_speech=”Hamarosan meg kell állni!”
    overspeed_min_speech_repeat_delay=25

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 13
    [speedcam_category:13]
    activated_speech=”Kórházhoz, mentöállomáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Kórház vagy mentöállomás.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 14
    [speedcam_category:14]
    activated_speech=”Tűzoltósághoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Tűzoltóság.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 15
    [speedcam_category:15]
    activated_speech=”Torlódási díjas övezethez közeledsz!”

approach_beep_speech=”Torlódási díj zóna.”

min_frc=5
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 16
    [speedcam_category:16]
    activated_speech=”Bukkanóhoz, fekvő rendőrhöz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Bukkanó (fekvö rendör).”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 17
    [speedcam_category:17]
    activated_speech=”Alagúthoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Alagút.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 18
    [speedcam_category:18]
    activated_speech=”Magasság korlátozáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Magasság korlátozás.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 19
    [speedcam_category:19]
    activated_speech=”Szélesség korlátozáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Szélesség korlátozás”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 20
    [speedcam_category:20]
    activated_speech=”Harmincas zónához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Harmincas zóna.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 21
    [speedcam_category:21]
    activated_speech=”Alkohol fogyasztás ellenőrzéshez közeledsz!”

approach_beep_speech=”Alkohol teszt.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 22
    [speedcam_category:22]
    activated_speech=”Információs táblához közeledsz!”

approach_beep_speech=”Információs tábla.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 23
    [speedcam_category:23]
    activated_speech=”Hasznos helyhez közeledsz!”

approach_beep_speech=”Hasznos hely.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 24
    [speedcam_category:24]
    activated_speech=”Határátkelőhöz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Határátkelő.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 25
    [speedcam_category:25]
    activated_speech=”Sebesség korlátozáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Sebesség korlátozás.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 26
    [speedcam_category:26]
    activated_speech=”Súly korlátozáshoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Súly korlátozás.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

;                                     S P E E D C A M – C A T : 27
    [speedcam_category:27]
    approach_beep_sound=”none”

min_frc=-1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 28
    [speedcam_category:28]

min_frc=-1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 29
    [speedcam_category:29]

min_frc=-1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 30
    [speedcam_category:30]

min_frc=-1

;                                     S P E E D C A M – C A T : 31
    [speedcam_category:31]
    activated_speech=”Veszélyes útszakaszhoz közeledsz!”

approach_beep_speech=”Veszélyes útszakasz.”

min_frc=-1
    use_road_speedlimit=0

Köszönöm.

2016.12.09. , 20:32 #170158

Úgy döntöttem visszateszem az előző működő iGO-t, ami 9.6.13.405512 (Jun 18 2014).
    Sikerült megtalálnom a hibát. Kitöröltem mindent és egyesével kerestem a hibát.
    Szerencsére elsőre belenyúltam. A licence file-ok okozták.
    Mega_Free_1_Year_Update_FEU_NQ_2016_Q2.lyc (4.4 KB)
    Mega_Free_1_Year_Update_FEU_NQ_2016_Q2(2).lyc (1.3 KB)
    Azt nem értem miért van kettő, illetve ezek nélkül, hogy-hogy műkődnek a térképek?

Most minden jól működik, köszönöm mindenkinek a segítséget.

2016.12.10. , 13:53 #170173

Sziaszto!
    Vettem egy autót “gyári” navigációval, Clarion NX501E fejegység. Az a problémám, hogy ha elindul a navi, akkor elállítja a fejegység óráját -9 órával. A navi órája jót mutat. A win felületre benézve a területi beállításoknál GTM -9 órál látni kínai szintaxissal. Visszaállítva +1 re helyreáll a rend mindaddig míg a navi újra el nem indul. Ugyanez a helyzet, ha az időt a fejegység GENERAL menüjében állítom be. Ha kiveszem a kártyát, így ugye a navi nem tud elindulni, a hiba nem jelentkezi. Annyit megtudtam egy szervizes félmondatából, hogy ilyet akkor csinálhat, ha mokóltak a navi szoftverrel. És van még egy probléma, hogy nem beszél a navi rádió alatt. Csak akkor, ha USB-ről hallgatok zenét. Tudnátok valami ötlettel segíteni? A menükben, fejegység, navi, szerintem minden jól van beállítva, amit gondoltam, már kipróbáltam. 
    Köszönettel: Feri

2016.12.10. , 14:08 - válasz Ferenc Mayer hozzászólására #170174

A Clarion fejegység csak a gyári verzióval működik rendesen.Más primo verziónál a fenti hangproblémák jelentkeznek.
    Neked két primo verzió a megfelelő:
    8.5.11.176142 — Jan. 24 2011
    8.5.11.216463

Köszönöm.

2016.12.10. , 14:23 - válasz zsiga68 hozzászólására #170175

Köszönöm, megnézem mi van rajta, most nem vagyok otthon, szerintem a gyári, csak az újabb térkép miatt faragtak rajta (elöző tulaj) valamit, majd megpróbálom megtudni, ha emlékeznek még rá.

2016.12.10. , 15:21 - válasz Ferenc Mayer hozzászólására #170179

Nézd meg a verzióját,írd is meg. Ha “faragtak rajta” akkor már lehet hogy nem eredeti…

Köszönöm.

2016.12.10. , 15:50 - válasz zsiga68 hozzászólására #170180

Megnéztem.
    M3GPS i3
    9.6.5.245577
    Jul 6 2012

Ezek szerint meg kéne keresnem azt a verziót amit írtál?
    És elég csak az exe-t kicserélni, hogy a beállítások meg maradjank?
    Előre is köszi.
    Ez akkor nem jó? : Honda_Civic_Reborn_9.6.13.405512 – 18 Jun 2014

2016.12.10. , 16:01 - válasz Ferenc Mayer hozzászólására #170182

Az egészet le kéne cserélned.. Szinte lehetetlen működő verziót találni ezért a mostani beállítások mellékesek. A probléma ennél nagyobb.

Köszönöm.

2016.12.10. , 18:36 - válasz Ferenc Mayer hozzászólására #170192

Szia Feri

hasonlo gondom volt, én egy hongkongi navit vettem az automba..ott is el-el ment az idö. Nálam a GPS beállitásoknál is be kellett állitanom az idözonát, azota jo..nem csak a naviban, ill a készülék idejét….
    nekem, mivel a gyári HiFi cd bemenetére megy a navi, csak akkor beszél a hifin keresztül, ha cd tárra jkapcsolok..ha rádion van meg sem szolal, ill szol, csak a jel nem megy a hangszorokra…
    Nekem olyan gondom van, hogy ha megy a navi, alatta szol az USBrol a zene, amint végetér a zeneszám, nem megy a következöre..Ha nincs navi, gond nélkül ugrik tovább….

50 bejegyzés megtekintése - 5,251-5,300 / 5,379

Be kell jelentkezned a hozzászóláshoz.