Ennek a témakörnek tartalma 2,772 hozzászólás, 505 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of Zolee75 Zolee75 1 év, 10 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2013.08.21. , 14:33 #42810

Ok! 

A torrent mérete 729MB, hogy kibontva mennyi, nem tudom, most töltöm lefele, de szerintem simán ráfér a 8 gigásra, persze nem ajánlom az összes térképeket bemásolni, kezdetnek minden verzióból csak egyet-egyet tegyél be a próba idejére, utána sem kell fajtánként 10-12 országnál többet betenni, úgysem fogod mindegyiket használni, meg lelassul tőle a gép, ha a teljes térképállományokat beleteszed, szóval csak ésszel, a navteq-ből és a tomtom-ból itt az oldalon találsz friss eus verziót, abból próbára először csak a magyarokat tedd bele.

Ok, Köszi! De azóta már megcsináltam, csak a magyart raktam be, de semmi, nem reagál semmire! 🙁

2013.08.21. , 15:49 #42822

Szia,Vaczak!
    A készülék elfogadta amit készítettél! 🙂

Csak elhalványul a kijelző kb. 3 mp múlva, beszélni beszél, de mikor megnyomom a kijelzőt csak fehér kép fogad, ahol semmit sem látok!

Úgy látom a dolgokat újból ha resetelem!

De mihelyt nem csinálok vele semmit, 3mp múlva megint kikapcsol a kijelzője!

Szerinted?

2013.08.21. , 16:52 #42828

Erre az esetre tettem bele a sys1.txt fájlt, ami lehet, hogy segít; kérlek töröld az elsőt és a sys1-et nevezd át sys.txt-re, töröld a save mappa tartalmat, indítsd a navit és teszteld. Köszönöm.
    Minden eshetőségre felkészülve készítem a köv. sys-t… 🙂
    Üdv.: vaczak

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2013.08.21. , 17:38 #42837

@vaczak: a sys1.txt fájl…

Abban nem jó a felbontás!!! – 480×272-re írtad meg, neki meg 400×240-es felbontású a cucca!

János!
    Amúgy nem tudom, te mit csináltál a szambás amigó-val, nálam gyönyörűen megyeget, csak sokat kellett faragni a sys.txt-ben az idióta Samsung felbontásod, a 400×240 miatt, kilógtak a feliratok, nem pozicionált be elsőre, és a skinekkel is van egy kis bajom, sajnos aki készítette a csomagot, kicsit hanyag volt. A skinek-ben lévő térképcserélőt háromszor is beletette az egész csomagba, ráadásul a főkönyvtárba is tett egy külön Mapcserélő könyvtárat, komment nincs hozzá, így nem tudom, melyik mapcserélő, melyik skin-hez tartozik. Viszont a cserélgetős könyvtárszerkezet az jó, teletettem az újabb térképverziókkat, a programon belüli fő content/maps-ban a 2013-as Tomtom magyar és osztrák térképei vannnak, a poi-ban szintén az ezekhez való dolgok, és a building-ben is, na ez így gond nélkül üzemel együtt. Lőttem pár képet az eredményről, ami ugyan a térképcserélő hiányossága miatt nem lett 100 százalékos, és a programon belül a főmenünél is van egy Naviextras.com felirat elcsúszás, -ezzel még nem tudok mit kezdeni, valószínűleg data.gro-ban, vagy az Amigo.exe-ben lehet a hiba, de így is simán használható ez a Brazil-Magyar vegyespáros.

Spoiler:

Itt még kilóg a szöveg, de a következő képen a módosításnak hála, már jól működik.

A duplázások az időközben váltott nappali-éjszakai skin-ek miatt vannak.

Azt hiszem, megfaragom ezt a verziót sima térképváltó nélkülire, mert úgy gyorsabb, és kisteljesítményű gépekre amúgy sem kell két-három országnál több, egyazon fajtából, így mindenki azt tehet majd bele, amit éppen favorizál, szeret.

2013.08.21. , 18:02 #42840

@rebecca
    Valamelyikőnk téved…!!??
    Szándékosan írtam a 480×272-es felbontást mert a Navon N-650-re ezt írja a specifikáció.

Figyelem! - Ne idézd a közvetlen előtted "szólót" - Fontos, hogy a topikban típus szerint tedd fel kérdésed - A posztban írtak javításához használd a SZERKESZTÉS opciót!
    A DW-n minden warez megnyilvánulás Tilos! Warez = "ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztésére utal"

2013.08.21. , 18:04 #42841

János-nak nem Samsung (400×240-es) telója van? – vagy megint keverem valakivel?
    Persze, Navon N650, de akkor viszont jó hozzá az eredeti brazil verziós sys.txt, abban ugyanis ez a 480×272 van benne, és nálam az emulátorban is ezzel a felbontással üzemelt gond nélkül!!! Hogy honnan vettem én a Samsung 400×240-es felbontást? – na, mindegy.

Viszont akkor ebbe a brazil-ba bele lehet tenni az eredeti torrentben szereplő játékokat is, mert azok mind 480×272-re vannak megírva, és az Amigó-ban amúgy is van egy játékok menűpont, emulátorban kipróbáltam, benne van a kedvencem, az Asia gamebox, a Mahjongg – csak éppen játszani, és kilépni nem tudtam belőle az elba@ott 400×240-es felbontás miatt.

• A hozzászólás módosításra került: 6 éve, 2 hónapja telt el-Profile photo of rebecca rebecca.
    2013.08.21. , 18:45 #42847

Erre az esetre tettem bele a sys1.txt fájlt.

Annyi változás történt, hogy a kikapcsolási idő meg nőtt 1 percre!

2013.08.21. , 19:54 #42865

Itt a következő sys!
    Töltsd le kérlek és tedd a helyére, de sys.txt-ként, save tartalom törlése és teszt.

2013.08.21. , 20:55 #42869

Ezzel is ugyan az sajnos!!! 🙁 🙁 🙁

2013.08.21. , 21:06 #42870

A dolgot azért nem értem, mert az első sys az eredeti Navon N650-es készüléké – azzal is hibázott, az új már nem tartalmazta, a legújabbat meg felspanoltam, úgy hogy semmit nem értek – Részletezd a hibákat kérlek, úgy talán jobban megmarad…

Újra átfutottam és találtam benne egy hibát, azt kitöröltem, kérlek teszted újra, de most EZZEL – save tartalom törlése. Köszönöm.

2013.08.21. , 21:26 #42872

Részletezd a hibákat kérlek, úgy talán jobban megmarad.

Elindítom, betölti, beírom hogy pl. Budapest Ferihegy, aztán elkezd tervezni de nagyon szaggat, majd elsötétül! Meg érintem a kijelzőt, akkor kivilágosodik, de csak fehérség és ennyi! :S  Hallom érintéskor hogy reagál rá de nem lehet látni! Kipróbálom aztán jelzek! Megpróbáltam, semmi változás, ez sem jó!!! 🙁

2013.08.21. , 21:46 #42876

Vagy a belső területen van még valami nem odaillő dolog, vagy, -és nagyon úgy néz ki a helyzet – ez hardverhiba lesz, sajna…szervízbe kéne vinni, de előtte a belső területet ki kéne pucolni.
    Esetleg egy jó szakival egy romcsere, vagy az eredeti rom visszaállítása talán segítene…..

2013.08.21. , 22:10 #42878

@rebecca
    Nem valószínű, hiszen iGO8 van neki a másik kártyán és az fut rendesen.
    Amivel kínlódunk 1.2-es primo – egyenlőre nem muzsikál, de majd a karmesteri pálca a popsijára csap és… 🙂

semmi változás

Köszönöm, világos és érthető!
    remélem van még kedved… 🙂
    Teszteld ezzel a párossal légy szíves. Köszönöm!
    A save tartalom törlés itt is szükséges, apropo save tartalom, törlőd a tesztelés előtt? A készüléket leválasztod tesztelés előtt? Szigorú leszek ha nem… 🙂 🙁 🙂 🙁

2013.08.21. , 23:02 #42883

Vagy a belső területen van még valami nem odaillő dolog.

Ha gond lenne vele akkor nem menne simán a gyári sd-vel mikor visszarakom!!!

Nem???

2013.08.21. , 23:10 #42885

Köszönöm, világos és érthető!
    remélem van még kedved… :)
    Teszteld ezzel a párossal légy szíves. Köszönöm!
    A save tartalom törlés itt is szükséges, apropo save tartalom, törlőd a tesztelés előtt? A készüléket leválasztod tesztelés előtt? Szigorú leszek ha nem… :) :( :) :(

Még van, de mára már csak ez az egyre! 😀

Mindent úgy csináltam ahogy leírtad!!!!!!!!!

Holnap leírom mire jutottam!

Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kívánok, és köszönöm az eddigi segítségeket is!!!!!!!

Üdv mindenkinek! Holnap folytatás! 🙂

Sziasztok!

2013.08.22. , 01:09 #42886

Ha gond lenne vele akkor nem menne simán a gyári sd-vel mikor visszarakom!!!
    Nem???

És ez nem gondolkoztat el kicsit sem?
    Mondom, hogy hardver gond lesz ott, igaz nem csak a készüléké, -erről majd később – hanem a 8 Gigás micro sd kártyáé! A géped csak a régi, hagyományos 2Gigás nagy SD kártyával megy normálisan.

Az a 8 Gigás micro sd kártya nem kiegészítő foglalaton keresztül érintkezik a navi belsejével?
    Ugyanis ilyen összeállítás már okozott gondot másoknál is, belassult gép, akadozó adatforgalom, fagyás…

Momentán erre gondolok:
    Momentán erre gondolok, mint hibaforrásra:

Arra a nagyméretű kék műa. normál SD kártyára, ami helyett nálad most szinte biztosan egy kiegészítő foglalatos, micro-sd kártya lehet betéve…az a micro-sd foglalat lehet a hiba okozója, ezt a fajta megoldást nem szereti a géped, valószínűleg….próbálj szerezni e másik, üres normálméretű sd kártyát, és arra tedd fel vaczak mesterművét….hátha úgy megjavul a ketyere.

Azután még nincs vége a műszaki problémáknak, továbbolvasva a készüléked és az Amigó régebbi tesztjét, ide illesztek még egy hardver-hibalehetőséget, ez ún genetikailag-gyárilag kódolt hibalehetőség, és nem lehet tőle megszabadulni:

Így hát neked is csak azt tudom tanácsolni, mint a másik rovatban annak a Samsung i900-as tulajának, ne akarjatok többet a készüléketektől, mint amire azt a gyárban tervezték, Vagy szedd szét, és bővítsd -javítsd fel, ha van hozzá szerszámod, alkatrészed, és türelmed….ez utóbbiból elég sok kellhet egy ilyen régebbi tervezésű, harmatos teljesítményű készülékhez…

A készüléket tesztjét itt olvashatod el.

2013.08.22. , 09:44 #42907

@rebecca
    Kérlek, a hosszúra nyúló infó esetén használd légy szíves a spoilert. Köszönöm.

2013.08.22. , 15:00 #42960

Sziasztok!

Én most nem idézek senkitől, mert már ma lejártam a lábam, a 2Gigás nagy SD kártyáért! De Kaposváron nem találtam sehol, mindenhol csak az a betétes van, azt mondják már csak olyant lehet kapni! 🙁
    Úgy hogy ennyi nagyvonalakba!

Rebecca!

Az lehet hogy az adapter miatt van a gond, már nem a 8 gigással csinálom, hanem a 2 gigással!

De nem jó!!! 🙁

Vaczak!

Megpróbáltam azzal is amit küldtél, de ugyan az a gond! 🙁

Nem tudom hogy még mit lehetne kitalálni!?

2013.08.22. , 19:09 #43003

Ó, “rengeteg” lehetőségünk van még, “mondom” az elsőt; induljunk a kályhától:
    – tedd vissza légy szíves az első csomagból a data, branding párost, valamint a kisebb tartalmú sys-t, töröld a kártya gyökeréből a device.nng fájlt, töröld a save tartalmat és teszt – ha nincs változás:
    – Töröld kérlek az SD kártyáról az egészet és az elsőként küldött csomagot tedd fel rá, de most nem Amigo névvel, hanem nevezd át légy szíves iGO8-ra (így nagybetűvel), valamint az exe fájlt nevezd iGO8.exe-re, itt sem kell a device.nng fájl és a kisebb tartalmú sys-t használva teszteld – ha nincs változás:
    – maradjon a kártyán a cucc, de most nevezd MobileNavigator -ra a mappát és az exe fájlt MobileNavigator.exe-re és így teszt – ha nincs változás:
    Keresnem kell egy iGO8-ast, mert ezek szerint a primo-t nem bírja el.

2013.08.22. , 19:22 #43006

Vaczak!

Biztos hogy nem az a gond hogy nem direkt nagy sd, hanem adapteres???

És minden próbálkozás kudarc addig amíg nem tudok szerezni nagy 2G sd-t??

Ugyan is attól félek hogy ez a rengeteg próbálkozás miatt megsérül a navi romja, vagy ilyenek!

2013.08.22. , 20:02 #43014

…a rengeteg próbálkozás miatt megsérül a navi romja, vagy ilyenek!

Amíg az sd kártyáról próbáljuk feléleszteni, és a jól megírt sys.txt miatt nem fog keresgélni, és menteni se semmit a belső flash ramra, addig ez a gond nem állhat fenn.

Az lehet, hogy régebbi frissítési próbákozásból maradt vissza valami töredék, – erre utaltam tegnap – de ezt csak egy usb kábellel összekötve lehetne meglátni, és persze tudni kéne a készülék alap, gyári könyvtáreszerkezetét, és azt is, hogy a gyári program, -ezt most nevezzük rom-nak, nagyot nem tévedünk – milyen fájlokat írt alapesetben a belső könyvtárakba.

-tegnap ezért is említettem egy szakértő által elvégezendő rom-cserét, vagy a gyári rom-mentésből történő visszarakást-

Azt sem szabad ám elfelejteni, – mert látom, senki sem olvassa a beidézett leírást, miszerint a gépbe mindössze 64Mega Ram van,  és ehhez mindössze csak 64 Mega flash-ram társul!!!  Nem véletlen tehát, hogy gyárilag is a gyenge Amigó-val hozták forgalomba, és néha még azzal is beszaggat, hiszem elfogy a szabad ram-mennyisége. Ha most erre betöltitek az sd kártyáról a korszerűbb, több ram-ot használó igo8-at, ugyanaz lesz a helyzet. Sőt, azt sem tudjuk, hogy az oprendszer a teljes WinCE-s oprendszer, vagy annak csak a Core, azaz legyengített, minimális tartalommal bíró verziója van a gépben, mert ez sem mindegy ám a Ram-fogyasztás miatt. /a kisebb, Core verzió betöltődéskor eleve kevesebb memóriát használ magának, így elvileg abból a 64 Megából még marad valamennyi az Amigónak,  bocs, igo8-nak./

És ehhez még társul az a gond is, hogy a készülék csak a régi, nagyméretű sd kártyáról működik normálisan, a foglalatos micro sd kártyával nem! De persze, lehet próbálkozni…de azt sem szabad elfelejteni, hogy az eredeti, NNG-s 2gigás SD-kártyát, amin a gyári, Amigó van, a készülék ún. ID szám alapján ismeri fel!!  Ez az sd kártyaterület egy kicsin része, amit a winCE oprendszer  sima kártyatörléskor nem bánt, és nem ír felül. Ebből következik az is, ha a János lementi a teljes 2gigás sd kártya tartalmát a saját számító-gépére, úgy , hogy közben a kártyáról is törli az adatokat – figyelem, nem formázza a kártyát!!- csak törli róla az adatokat – akkor a törölt-de nem leformázott – sd kártyára már rá lehetne tenni egy minimális igo8 verziót, és kipróbálni, hátha így nem fagyogat a gép. Persze tts hang el van felejtve, 3d-s filék úgyszintén, skin szintén felejtős, dem fájlt messze kerülni kell, és egyetlen térképpel, és a hozzátartozó poi-val kell kezdeni, – én még speedcam filéket se tennék bel – de ezt vaczak is nagyon jól tudja, jobban, mint én.

2013.08.22. , 21:34 #43034

Biztos hogy nem az a gond hogy nem direkt nagy sd, hanem adapteres???

Ha nincs lezárva az írást tiltó retesz és kompatibilis a készülékkel, akkor szerintem jó.
    Az ördög tudja, mi a biztos, ami viszont tényleg biztos azt Rebecca leírta:

Amíg az sd kártyáról próbáljuk feléleszteni, és a jól megírt sys.txt miatt nem fog keresgélni, és menteni se semmit a belső flash ramra, addig ez a gond nem állhat fenn.

Ahhoz, hogy tudjam egy-egy készülék lelkivilágát, minimum 100-at ismernem kellene, de még a sajátommal is hadilábon állok… 🙂

Természetesen finoman kell vele bánni, nem kínozni, időnként kikapcsolni, pihentetni, hogy a proci is és egyéb IC cuccok visszahűljenek, de ezt Te érzed, hiszen a kezedben van legtöbbször.

Hol tartasz most a teszteléssel?

2013.08.22. , 21:47 #43036

Még sehol mert elszálltak a gépembe az usb portok!

Most azt csinálom!

2013.08.23. , 12:37 #43086

Sziasztok!

Vaczak!

Mindent megcsináltam ahogy leírtad, de semmi!!! 🙁

Sőt már a gyári sd kártyát is el baltáztam!!! 🙁 🙁 🙁

Letöröltem róla a gyári cuccokat, az első leírástól az utolsóig azon is megcsináltam amit kellett!!!

De azon sem működött egyik sem, ott is kikapcsolt a kijelző fél perc elteltével!!!

Vissza akartam menteni a biztonsági mentésből az eredeti gyári navit, de már az sem működik!!! 🙁 🙁 🙁

Most akkor mit csináljak???

Most kerültem padlóra!!!

Se GPS, se Lóvé!!! 🙁

Ez az én formám!!! 🙁

2013.08.23. , 13:52 #43092

Te kis “szorgalmas”… 🙁
    Ha szabad tudnom, a gyárit miért törölted le?
    Hásszen az előző kártya is jó volt, mert beolvasta róla a navit, az más kérdés, hogy nem töltődött be.
    A gyárinál szokott olyan sikerülni, hogyha véletlenül letöröljük a cuccot és nem formáztuk a zsugát, akkor a sima visszamásolás helyre állítja a dolgokat.

U.i.: Utánanézek egy rafinált megoldásnak, addig is próbálkozz a másolásos visszaállítással…

No, ezt rakd a zsugára, de ne a gyárira:
    Regisztrálj, vagy lépj be a tartalom megtekintéséhez!
    A csomagban lévő cuccot egy az egyben másold légy szíves a kártyára, azaz a kártya gyökerébe, a kártya maradjon a készülékben és reset-tel indítsd a készüléket, pár percig szöszmötölni fog, mert tettem cuccot a speedcam mappába is. Miután betöltődött teszteld kérlek. Köszönöm.

Itt a másik összeállítás:
    U.azt kell vele tenned, mint előzőekben és ugyanúgy szöszmötöl is…

2013.08.23. , 17:30 #43094

Sziasztok!Mi a véleményetek a Navon N490+ -ról?Van rá telepítve  IGO 8 az van olyan jó mint a primo?Esetleg lehet rá tenni primot?Előre is köszönöm a választ.

2013.08.23. , 18:45 #43099

Te kis “szorgalmas”… :(
    Ha szabad tudnom, a gyárit miért törölted le?
    Kedves VACZAK!

Azért mert mondom eredeti nagy, nem betétes, hátha! De hátha helyett inkább nátha lett belőle 🙁

Na szóval, az elsőnél, amit küldtél betöltési errort ír! A másodiknál meg nyelvi errort ír 🙁

KÉREM SZÉPEN a további instrukciókat! 😀

• A hozzászólás módosításra került: 6 éve, 2 hónapja telt el-Profile photo of László László. Indok: A nagybetűs írás kiabálásnak minősül
    2013.08.23. , 20:30 #43103

A másodiknál fontos lenne tudnom, a nyelvi error üzit angolul, mert csak nyelvi error nem lehetséges, hiszen minden benne van. Az üzinek arról kell tájékoztatnia, hogy nem találja, ebben az esetben a sys-ből ezt a rész kommentelni kell, így:
    ;content=”%SDMMC%\content” (pontosvesszőt az elejére).

Az elsőt elrontottam… 🙁
    ;content=”\CDMMC\Amigo\content” (pontosvesszőt az elejére).
    A csomagban lévő hibás mert nem CDMMC hanem SDMMC – ha a kommentelés után is hiányolja, akkor ezt javítjuk újra.
    Légy szíves nyitsd meg és mind két esetben a sys-t és a fenti módon kommeteld – save törlés… Köszönöm.

2013.08.23. , 20:49 #43105

@berci
    Rossz a kérdés – a fejlesztők azért dolgoztak évekig, hogy egy minőségében, rendszerében, esztétikájában, felhasználói kiszolgálásban, újat teremtsenek. Ez többnyire sikerült is nekik.
    Az iGO8 a “múlt”, a Primo a jelen és a jövő, mivel a primo minimum rendszerigénye 128MB. RAM és 600MHz – ez annyira elég, hogy bizonyos felületjavító alkalmazást is fel lehet rá tenni. Ennél kisebb teljesítményű készülékre csak nagyon lekarcsúsított primo 1.2-est lehet rátenni minimális térkép és adatfájlok (speedcam adatbázis) kíséretében.

Tehát a kérdés így lenne helyén való: Mivel, mennyivel jobb a Primo az IGO8-tól – A Mercédesz és a Trabant, mindkettő elvisz a célhoz, de a kényelmi és kiszolgálói szempontok már nagyon eltérnek.

Ha az első oldaltól kezdve átnézed ezt a részleget, fogsz találni, olyat, amelyik már működik ugyanavval a készüléktípussal. Kellemes időtöltés!

2013.08.23. , 20:53 #43106

@vaczak

Tehát a primo a merci. 🙂

Köszönöm a választ.

Üdv.:berci

2013.08.24. , 08:34 #43131

Jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm Szépen Mindenkinek a Segítségét!!!!!

De most jött el a pont hogy befejezzem a próbálkozást!!!

Mindent sikerült nagy nehezen vissza állítanom a régi gyári állapotába!!!

Egyet megtanultam!!! SOHA TÖBBET NEM!!! VESZEK OLYAN CUCCOST, AMIBE GYÁRI SZAROK VANNAK!!!

Most már lehet venni olyan navikat, ami szoftver nélküli!

És nem ilyen szart ami ilyen keveset tud!!!

Eddig asztali pc-be is, meg notiba is olyant vettem amin nincs semmi!!!!!

Had azt rakjak rá amit én akarok!!!

Megjegyzem soha nem volt gondom velük!!!!!!!!

Ilyen szar mint ez a navon meg szívat már egy hete!!!

Ennyi volt!!!

Még egyszer KÖSZÖNÖM a segítségeket!!!!!

Mindenkinek további szép napot!

Sziasztok!

2013.08.24. , 09:32 #43143

Jobban berágtál mint én… 🙂
    Ha beleolvasol (még nem késő) Kedd és köztem zajlott párbeszédbe, na az nem volt semmi, ott megkínlódtunk a ketyerével, ma már elsőrangúan muzsikál. “Csak” annyi volt a baj elejétől fogva, hogy a reset utáni betöltődés idejét hosszúnak ítélte a kérdező és idő előtt kikapcsolta,-a véletlen úgy hozta, hogy a betöltődés ideje alatt dolga akadt, s mire visszajött “csodák-csodája”…

Ez egy példa arra, hogy a távmunka milyen időigényes, ha adott esetben a két gondolat, olykor nem találkozik.

… és most vitatkozom:
    – Kissé eltúlzod a készülék “magánjellegű tulajdonágait”… 🙂
    – A navigációs szoftver tekintetében azt adja, amit egy ilyen készüléken adnia kell, tökéletesen navigál

Szép napot neked is, üdv.: vaczak

2013.08.24. , 09:37 #43146

Tehát a primo a merci.

Ezzel kellet volna kezdenem… 🙂

Tudok neked feltölteni egy Primo 1.2-est, amely már többeknél kiállta az idő próbáját – egyaránt feltehető belsőmemóra és SD karira.

2013.08.24. , 09:55 #43149

Kedves Vaczak!

Ha esetleg nem nagy kérés, vagy nem nagy gond!

Ha az időd engedi, tudnál nekem készíteni egy ütős indítót?

Valahonnan kell pénzt szereznem minden kép, hogy tudjak venni egy szoftver nélküli navit, amire majd a legújabb Európa térképet fel tudom rakni!

Üdv 🙂

Ja az egyik ismerősömnek vettem még régen egy CNS Globe Via Navigációt, természetesen szoftver nélkül!

Még azóta is azt használja hiba nélkül!!!

2013.08.24. , 10:48 #43157

Szívesen, de mit is?
    Ütős indítooóó…, most vagy fáradt az agyam, vagy szottyadt, mert nem tudom mire gondolsz. Amit a belső memórián lévő iGO szórabírására lehet alkalmazni? Segíts kérlek. Köszönöm.

2013.08.24. , 12:04 #43165

Szívesen, de mit is?
    Hát hogy csak már a friss térképeket keljen felraknom!

Az ütősön meg azt értem, amihez a legújabb térképeket simán elfogadja!

igó, igó 8!

Én nem tudom hogy melyik a jobb! 🙁

Így már érted? 😀 🙂

2013.08.24. , 13:15 #43170

Kártyára, vagy belső memóriára akarod?
    … csak azért kérdezem, mert azt a csomagot egyszer már letöltötted és az infó is benne van. Nem ördöngős, másolás és átnevezés a feladat.
    JanosN650.rar
    Először csak a license cserével próbáld, ha nem reagál, akkor az exe csere és átnevezés.

2013.08.24. , 15:11 #43174

Kártyára, vagy belső memóriára akarod?

Ezek lennének a paraméterek:

• Processzor: MStar MSB 2521 500MHz
    • Operációs rendszer: Microsoft WindowsCE 6.0
    • Rom / Ram: 4GB Nand Flash ROM / 128MB. RAM
    • Kijelző: 5 coll
    • Kijelző felbontása: 480*272 pixel
    • GPS vevő chip: MStar MSR2112
    • Bluetooth: nincs
    • FM transmitter: van
    • Magyar menü: van

Szerinted hova lenne jobb rakni?

De egyébként már meg akartam kérdezni!

Nincs véletlenül Skyped?

Ott azért könnyebb lenne írogatni!

2013.08.24. , 18:55 #43194

Akkor ez a korábban már említett CNS Globe Smart PNA készülék “szűzen, csupaszon”? A zsuga MicroSD, vagy MicroSDHC, vagy mindkettőt elfogadja?
    Ha mindkettőre igen a válasz, olyan ajándékot kapsz, hogy kevesek büszkélkedhetnek vele és még kevesebben ismerik: IGO Primo v1.2.1 9.2.4.271232 (11.26.2012) – gyors és nem csak a betöltődése, hanem egyenesen egy műhold varázsló… Ezen kívül az i3-as Primo v2.0, nem olyan gyors, de a szolgáltatása több “oktánnal” jobb, szebb. Kérdés, hogy rászolgáltál e. Rászolgáltál! Más választ nem ismerek… 🙂 Mikorra kéred? A tegnap már elmúlt… 🙂

2013.08.24. , 20:00 #43206

Akkor ez a korábban már említett CNS Globe Smart PNA készülék “szűzen, csupaszon”? A zsuga MicroSD, vagy MicroSDHC, vagy mindkettőt elfogadja?

Igen arról! 🙂

Bővíthetőség: micro SD (SDHC kompatibilis 32GB-ig)

Holnap jó lesz a cucc! 🙂 😀 😛

Ja, hogy melyiket a kettő közül, azt rád bízom! 🙂

Ja, a lényeg a lényeg!!! >>>> A GPS be kéne, mert kártya nincs benn!

Max ha nagyon muszáj szerzek bele!!! De ha nem kell akkor inkább nem! 🙂

2013.08.25. , 15:59 #43273

Szia János!
    No, a megrendelt portéka megérkezett:
    A csomagon belül találod a Primo mappát, azt kell a kártyára másolni tartalmával együtt, betallózod a navit és indítod, útra készen, az ellátmány benne, természetesen lehet, sőt kell bővíteni.
    Az, hogy az 1.2-ből, 1.2.1-legyen (amit ígértem), ahhoz ezt a csomagot is le kell töltened:
    Ebben van az 1.2.1 exe fájl, melyet az 1.2-be kell betenned a benne lévő helyett és szintén Primo.exe névre átírva, majd ezt követően indítani a navit.

A csomagon belül találod az i3Primo mappát, azt kell a kártyára másolni tartalmával együtt, betallózod a navit és indítod, útra készen, az ellátmány benne, természetesen lehet, sőt kell bővíteni.
    Kellemes időtöltést!

2013.08.25. , 17:27 #43294

Szia János!
    No, a megrendelt portéka megérkezett
    Te Egy Isten Vagy!!!!!!! 🙂

Majd érkezem és mondom a fejleményeket!  😀

2013.08.25. , 17:40 #43297

A “vagy” és az “isten” közül hiányzik a fia… 🙂 A többi stimmel! 🙂

2013.08.25. , 19:34 #43324

Betöltésnél ez írja: Failed to open file:ui_igo9\480_272\ui\startlang.ui exiting application.

Help!, Help! Help!

2013.08.25. , 19:56 #43329

hibás-kevés adatot tartalmazó data.zip-et kaptál…mindjárt küldök egy másik data+branding párost, csak lassú a feltöltésem…

2013.08.25. , 20:23 #43332

Ok! Köszönöm! 🙂

2013.08.25. , 22:09 #43362

Itt van ez a csomag, ezt az emulátorban többször is kipropbáltam most, mielőtt feltettem, nálam tökéletesen megy. A vaczak általi első csomagodhoz ajánlott használni.

2013.08.25. , 22:21 #43365

Ok! Köszönöm!

Remélem már jó lesz! 🙂

2013.08.25. , 22:24 #43366

Hú, de lassú vagyok,-persze, mert hiába kérem, hogy ne idézzétek egymást amikor a párbeszéd zajlik, hiszen mindenki látja, hogy egymással diskuráltok – nekem meg felesleges munkát adtok, mert törölnöm kell mindegyiket, hogy ezt picinyke szervert kíméljük amennyire csak lehet.
    Több figyelmet kérek. Köszönöm!

@János
    Failed to open file:ui_igo9\480_272\ui\startlang.ui exiting application.

A hibaüzenet arról tájékoztat, hogy a data.zip-ben az érintett fájl (startlang.ui) nem található a hivatkozott könyvtárban (480_272).

Oops, ezt elcsűrtem, benne felejtettem a “rosszat”… 🙂 🙁
    Íme a jó, mely mindkettőhöz jó: Regisztrálj, vagy lépj be a tartalom megtekintéséhez!
    A csomagban lévőkkel írd felül a programban lévőket.

Amint látom, Rebecca is segít, mindenképp tesztelt az Ő javallatával is, fontos, hogy hosszútávon jól működjön minden. Köszönöm neki én is!

2013.08.26. , 08:16 #43384

Köszönöm Szépen a Segítségeteket!!!!!!!!!!!!!!!! Szuperül működik mindegyik!!!!!!!!!

Minden Tiszteletem a Tiétek!!!!!!!!!! Nem gondoltam volna hogy vannak ilyen Jó emberek mint amilyen Ti Vagytok!!!!

Na de nem ám elbízni magatokat! 🙂

Még egyszer KÖSZÖNÖK mindent!!!!!!!!!!

Sziasztok!

Tisztelettel! Mihályfalvi László János (misike66) Kaposvár!

ui: azt elfelejtettem meg kérdezni hogy ez a mappa mit tartalmaz?: iGO Navteq Europe 2012.Q4 Extra Files ? Milyen extra, mit ad többet???

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 2,773

A téma ‘Navon N sorozat – navigációs készülékek archívum ’ le van zárva.