Ennek a témakörnek tartalma 2,723 hozzászólás, 481 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of zsiga68 zsiga68 6 órája, 25 perc telt el.

24 bejegyzés megtekintése - 2,701-2,724 / 2,724
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2016.09.04. , 18:07 - válasz Tamás Nagy hozzászólására #167451

Mást nem töröltem, csak a Mobilenavigator mappa tartalmát!!!

Akkor TELJES navigációs programot sikeresen törölted. Szerezned kell egy másik navigációs programot és ebbe a mappába másolni és az exe neve is legyen ugyanez.
    Előtte azért egy adatmentő programot ráengednék arra a készülékre.

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2016.09.04. , 23:04 - válasz zsiga68 hozzászólására #167458

Felmásolnám de sajnos a gép nem látja a Navi tartalmát. Csak a Navon felirat jön be semmi több.
    Köszi
    T

2016.09.10. , 23:40 #167574

Sziasztok!

N490-nek ilyen hibája lett, tudna valaki segítni, hogy mivel próbálkozzak?
    Képernyő érintést érzékeli, de semmi egyéb, a RESETet megnyomva ugyan ide jutok el.

2016.09.21. , 19:56 #167807

Segítségre lenne szükségem! Hozzám került egy NAVON n490 GPS, amit a gazdája “előtelepített” vagyis mentés nélkül legyalulta róla a gyári navigációt, ami talán IGO8 volt. Van rá lehetőség, hogy életre keljen? 

2016.09.29. , 21:20 #167991

Sziasztok! Navon N 670 pluszon szeretnék futtatni igo-t. Volt egy csomagom amivel ezt meg tudtam valósítani de sajnos elkevertem valahova.És a link már nem él amin kaptam. :/ Tudna nekem valaki segíteni?
    Köszönöm!

2016.10.01. , 20:38 #168025

Sziasztok.

Egy Navon N 490 készülékre szeretnék friss térképet tenni, de hiába másolom a helyére nem látja az új térképet.
    Igo 8.3.5.192519 fut rajta gyárilag. 
    Tud valaki segíteni, mit kell csinálnom ? 

2016.10.03. , 18:25 #168067

Sziasztok,

Adott egy 2013-as évjáratú WinCe 6.0-s NAVON N670 készülék, melyen IGO8 szerepel gyárilag, 2013-as térképekkel.
    Szeretném frissíteni a térképeket, de az sem lenne baj, ha új IGO kerülne rá.
    Melyiket lehet rátenni?
    Felbontást ismerem, de az eddigi belső memóriás mobile navigator helyett sd kártyáról szeretném futtani a térképeket. Hogyan állítsam be a sys.txt?

Köszi a segítséget.

2016.10.09. , 00:15 #168115

Helló!

Nem indul el  Navon n490 készülékem, azt mondták, hogy a Win CE-t adta meg magát. Hogyan tudom azt frissíteni?
    Köszönöm a segítségeket!

2016.10.26. , 01:37 #169124

üdv
    Én nem vagyok annyira járatos a software használatban.Az IGO-t miként kell beállítani.hogy mutassa az aktuális sebességet?ugyanis egy elavult térképes(a térkép avult el) Navigont használok sebességmérésre.mert ott látom 
    a valós sebességet.Van friss IGO másik készüléken(Becker) de ott nincs sebesség kijelzés.Mindenképpen köszi a fáradságos munkátokat.

2016.10.26. , 05:43 - válasz dodo hozzászólására #169125

Sziasztok.
    Csak skinnel lehet megoldani.

Kedves fórumtársak. Az oldalon kerüljük a navigációval kapcsolatos linkek kérését és megosztását.Az ilyen irányú postok azonnal törlésre kerülnek!
    Köszönöm.

2016.11.01. , 19:39 #169285

Sziasztok!
    Van egy NAVON N660 navim,amin az Igo8-at szeretném lecserélni egy olyan Primo verzióra ,ami ezen a vason elfut.Letöltöttem egy Primo 2.0 az Ncore-ról,felmásoltam egy 2gigás SD karira,de a megadott instrukciók ellenére sem tudtam életre kelteni.Az igazsághoz tartozik hogy a Jáksó féle hang miatt változtatnék(benne is van a letöltött cuccban).
    Mit kell átírni ahhoz,hogy működjön a Primo?
    A segítséget előre is köszönöm!!!

2016.11.10. , 20:49 #169475

Sziasztok.

2016.11.11. , 15:49 #169478

Nekem ilyen készülékem van. Szerintem jól használható. A Naviextras Toolbox segítségével frissítheted is és a bővítésekben is segít a program. Egy év ingyenes frissítés mindenképpen jár hozzá.

2016.11.11. , 19:29 - válasz SWAT hozzászólására #169482

Szia swat.
    Köszi, hogy válaszoltál. 
    Beszereve,letudva a gondjaim. 🙂
    Köszönet mindenkinek..
    Szia swat.
    Valóban megérte, eddig nem bántam meg. Eddig minden rendben.

2016.11.12. , 09:42 #169496

Szia zeus!
    Lassan már 2 éve, hogy vettem 19 ezer körül volt az ára. Be kell regisztrálni a naviextras.com-ra. Mindig kapsz emailt, ha van valami frissítés hozzá. Ha vissza olvasol találsz tippeket, hogyan tegyél más ország térképeit hozzá. Nekem nem kellett ilyen, hiszen csak a kis országunkban járok. Nagyon egyszerűen kezelhető jól használható a szoftvere. ( A kék sárkány oldalon (eng). találsz komplex megoldásokat is a Navon NNG készülékekhez. Ott is van néhány szakértő aki itt is ad tanácsot.)
    Szerk: Az ajánlott oldal zárt.Bejutni csak meghívóval lehetséges. Zsiga68

2016.11.24. , 09:21 #169792

Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni Navon N670 Plus navigációval kapcsolatban!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy valakinek sikerült a gyári program helyett egy új programot (IGO Primot szeretnék elsősorban) feltenni a készülékre?
    Tudnátok segíteni és tanácsokat adni?
    Hol lehet beállítani a készüléken,hogy a navigáció a kártyáról fusson ne a belső memóriából?
    Köszönöm a válaszaitokat és a segítségeiteket!

Szép napot és minden jót mindenkinek!

2016.11.30. , 22:28 #169916

Sziasztok,
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy van a rokonságban 2 ugyanolyan NAVON N670 plus eszköz.
    Az egyik régebbi 8.3.5-ös iGo-val, a másik Primo2-essel.
    A 8.3.5-ösnek lejárt a licence, a primo-nak örök (lifetime) licence van.
    1. Mi történik ha törlöm a 8.3.5-ös gépet és fájl szinten átmásolom a primo-s gépet rá? Működik majd azon is majd? Vagy ezek a licence-ek eszköz/hardver ID-hoz vannak kötve?
    2. Ha működik ott is, akkor használat közben kiderülhet, hogy “csalok”? Mennek fel a GPS adatokkal a gépemről hardver/szoftver adatok?
    3. Ha naviextras-sal frissíteném az eredetileg 8.3.5-ös, de primo-vá és örökéletűvé “varázsolt” eszközöm, azzal elkaphatnak?
    Előre is kösz.
    Viktor

2016.12.12. , 23:39 #170231

Üdv!

Került hozzám egy Navon készülék, konkrét típusát nem tudom (WinCE 6.0, MSB3.0-20131210 rendszer,HW:  MSB2531 PND43V1.0 128MB RAM), de N490-N670-es licence fájl van az MobilNavigator-hoz rajta, 2015-ös full EU térképpel. Nekiestem, mint bolond tehén a fiának, mentés nélkül. Feltettem volna a 2016 Q3-as térképet a hozzá tartozó licence fájllal, erre licence problémára panaszkodik.
    Szerintem gyári szoftverrel van.
    Kijelző: 480×272

Ha tudtok egy rá való iGO-t, nagyon szívesen fogadnám. Előre is köszönöm!

Közben találtam magamnál egy 8.3.5-ös tört változatot, amit felrakva teljesen jól működik! Huh!

Tudom, hogy kaptam volna segítséget, de bénaságomból tanultam!

2016.12.13. , 14:05 - válasz atya-gatya hozzászólására #170237
    Profile photo of RG
    RG
    Felhasználó

Sziasztok!

Eddig megoldottam a dolgokat olvasással, ezúton is köszönöm a sok segítséget!

Azonban most elakadtam.
    “Atya-gatya” fórumtársam által említett hibával küzdök én is, esetleg valakinek nincs Navon n490 plus-hoz való rom-ja?
    (Navon felírat után világos alapon egy progressbar ami 0%-on áll.)
    Elvittem egy privát szervizbe, de az ő ROM-jaik nem passzoltak, többet is kipróbáltak láttam is hogy némelyikkel 60, 80, 100%-is elfutott a loader, de egyikkel sem indult el utána, ugyanoda tért vissza a masina. 

Ennek fényében kérdezném még, hogy ha vennék egy új navon n490 plus-ot térkép nélkül, akkor arról lehet ROM-ot menteni és azzal életre kelteni a teljes Európa térképes élettartam frissítéses példányt?
    most már bosszant a dolog, kezd amolyan becsületbeli jó ráfizetéses dologgá válni 🙂

Naviextras térképfrissítések alkalmával készített backupjaim vannak, de az iGO ügynek tűnik (azért gondoltam megemlítem hátha valakinek ötletet ad…)

Köszönöm előre is a válaszokat!
    Üdv,
    Gábor

2016.12.27. , 21:11 #170472

Sziasztok!

2009-ben vásárolt NAVON N470-re szeretnék egy IGO Primo-t tenni, friss térképekkel.
    Tudna valaki segíteni ?
    Próbáltam keresgélni a fórumon de a korábban feltöltött file-ok már nem elérhetők.
    Üdv

2017.03.23. , 19:27 #172188

Sziasztok, adott egy Navon 490+, amit Ablbd Mester (?!) linkje segítségével sikerült a bootlást megoldani, de nem látszik a belső memória és nem indul a navi. GPS stb. működik. Hogy lehet elérni a Tfat részt? Se XP, se win10 nem látja! Nem elérhető hiba üzenet…
    A sys infó mutat 1.86GB foglaltságot.
    HW:2521a MSB2521 GPS rev.2.1
    A N490Plus_boot.rar nem akar nekem elindulni. SD-re kicsomagolva reset után az előző indul…

2017.03.23. , 19:38 - válasz István Kiss hozzászólására #172189

Próbáld meg ezt:
    Kártyára egy iGO8 vagy egy Primo!
    Könyvtár neve: iGO8
    exe neve:iGO8.exe
    Mellé a gyökérbe egy addons.txt nevű fájl ezzel a tartalommal:

[modules]
    Navigate=”icons/logo.bmp”,”sdmmc\\igo8\\igo8.exe”

Köszönöm.

2017.03.23. , 20:36 #172192

Kösz, ez így megy. De jó volna ha, a belső is működne…

2017.03.23. , 20:44 - válasz István Kiss hozzászólására #172194

Tudtommal a kártyán van a cucc és nem a belsőbe. De ha a belsőbe is lett volna ezzel a megoldással lehet használni a navigációt. Még ezt találtam:

Spoiler:
    “Ikon létrehozása Navon esetén a Navitel számára:

Bizonyos PNA-kon (lásd Navon) a menüből indítható programokat általában valamilyen text file szabályozza, a Navon esetében ez IGOPATH.TXT ill. ADDONS.TXT.

Az IGOPATH.txt állományát az alábbira kell módosítani:

[modules]

Multimedia = “icons/media.bmp”, “”, 0

Settings = “icons/settings.bmp”,  “settings”, 1

Navigate = “icons/logo.bmp”,  “\ResidentFlash\iGO8\iGO8.exe”

Navitel = “”, “\SDMMC\Navitel Navigator\Navitel.exe”

[Multimedia]

Audio = “icons/media.bmp”, “\ResidentFlash\MP3.exe”

Video = “icons/games.bmp”, “\ResidentFlash\Video\Video.exe”

Photo = “icons/photo.bmp”, “\ResidentFlash\Photo.exe”

Az addons.txt állománya marad az alábbi:

[modules]

Navigate = “icons/logo.bmp”,  “\SDMMC\iGO8\igo8.exe”

Explorer = “”, “\Windows\Explorer.exe”

(Az \SDMMC vagy \Flash Disk változhat, gépfüggő. Navon esetében USB módban két disk látszik, a másodikon van az IGO8 is, és ide fér fel a Navitel, ez \SDMMC néven látszik. Érdemes az Explorert először felrakni, ez mindenhol \Windows\Explorer.exe, és onnan körülnézve meg lehet állapítani a neveket.)

Az Explorert sajnos fel kell tenni, és fenn is kell hagyni, mert néha a Navitel induláskor panaszkodik/panaszkodna, hogy szabálytalanul állt le, és ez az indítómenüből nem működik, ilyenkor elszáll. Ilyen állapotában csak az Explorerből indítható; aztán újra megy a gyorsmenüből is.”

Nézz bele a gépbe és keress olyan fájlt hogy:IGOPATH.TXT /elötte mentsd le valahova/ nyisd meg és keress valami ilyen sort hogy: Navigate = “icons/logo.bmp”, “\ResidentFlash\iGO8\iGO8.exe”
    Lényeg a belső memóriát kell átírni erre PL:Navigate = “icons/files.bmp”, “\\SDMMC\\primo\\primo.exe”
    Tehát a kártyán legyen egy primo könyvtárban a program és primo.exe legyen az indító fájl neve.
    Vagy hozz lérte egy txt fájlt ezzel a tartalommal:
    [modules]
    Navigate = “icons/logo.bmp”,”\\SDMMC\\primo\\primo.exe” és mensd el ezen a néven:ADDONS.TXT
    Tedd a memóriakártya gyökerébe a primo mappa mellé. Valamelyik megoldással el kéne indulni a primonak.

https://data.hu/get/10409143/MyFlashDisk.rar

Köszönöm.

24 bejegyzés megtekintése - 2,701-2,724 / 2,724

Be kell jelentkezned a hozzászóláshoz.