Ennek a témakörnek tartalma 7 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of Lakkcipő Lakkcipő 5 éve telt el.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2014.05.17. , 19:50 #76334

Sziasztok!
    … már megint használtat cseréltem használtra! (sajnos szűkös a költségvetés) 😀

De viccet félretéve, ez a második okoskám és ez már tetszik!

Ha valakinek van ilyen, megoszthatná tapasztalatait velünk!
    Igazán a nagyobb kijelző miatt nem is ragaszkodom app letöltésekhez mert ez már szabad szemmel is jól látható felület!
    Bár lehet hogy tudtok ajánlani nekem (is) jó cuccokat rá, ami nem csak csillivilli hanem hasznos is!

Köszi előre is!

• A témakör módosításra került: 5 éve telt el-Profile photo of Lakkcipő Lakkcipő.
    Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.

" A barátok olyan emberek akik jól ismernek, mégis szeretnek! "

2014.05.18. , 08:00 #76370

… nos, az első kérdésem …
    Azt szeretném elérni hogy a teló csak és kizárólag WI-FI-n kapcsolódjon a necchez!
    A beállítások között a frissítéseknél van egy “csak wi-fi” opció de ezen felül is kéne lennie valaminek …
    … mert reggelre a kikapcsolt wi-fi ellenére garázdálkodott egy kicsit unalmában … 😀
    … ha esetleg lenne ölet …
    Köszi szépen! 😀

2014.05.18. , 08:47 #76375

A mobilnetet valahol ki,- és be lehet kapcsolni.

2014.05.18. , 10:00 - válasz steve hozzászólására #76391

Szia!
    Igen, így van! És én arra lennék kíváncsi hogy hol ez a hely!? 😀

2014.05.18. , 13:06 #76417

csak feltételezem, h 2.3 droid van rajta mivel ezt nem írtad. annak is van a menüjében lehetőség kilőni a mobilnetet (talán a vezeték nélküli kapcsolatok almenüjében), de pontosan nem tudom mert ilyen rendszerrel már nincs itthon semmi.
    ami viszont egyszerűbb: hozzáadsz 1 widgetet a főképhez (vagy bármelyik másik oldalához) gyárilag van benne tehát nem playen kell keresni. v eszközök kezelése v energiatakarékosság a neve. a lényeg, h van rajta bluetooth gomb, wifi gomb, és mobilnet gomb + még1 talán gps. itt kikapcsolod a mobilnetet aztán akár el is távolíthatod a widgetet mert ő rendesen a menübe dolgozva lövi ki.

UMi Zero 4.4.4;
    Nexus 7 (2013) >> 6.0.1 ;
    WayteQ X980BT

2014.05.18. , 13:24 #76418

Csori – Köszi szépen, megnézem, bár nem találkoztam hasonlóval benne … de hátha sikerül!
    😀

2014.05.18. , 13:55 #76419

bár ez nem a gyári widget, de a képen a legfelsőt nézd! így néz ki 🙂
    abból gondolom, h az ACE-n is meg kell lennie, mert barátnőmnek S Mini volt azon is megvolt 2.3.6 alatt, és nekem is az Advance-on amíg 2.3.6 volt rajta.

Spoiler:

még ezeket találtam:
    1, Beállítások – Vezeték nélküli és hálózatok – Mobilhálózatok – Adatok engedélyezése

esetleg, ha angol menüd van:
    Settings – Wireless & networks – Mobile networks – Data enabled

-kiveszed a pipát, és le is tiltottad a mobilnetet…

2, nyomd meg hosszan a lezáró gombot ahol kiírja hogy kikapcsolás meg stb. és ott van hogy adathálózat üzemmód. és ott értelemszerűen ha be van kapcsolva az adatforgalom és rámész akkor kikapcsol a ki van kapcsolva akkor bekapcsol … ezt konkrétan ACE-re írták.

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve telt el-Profile photo of Csori Csori.

UMi Zero 4.4.4;
    Nexus 7 (2013) >> 6.0.1 ;
    WayteQ X980BT

2014.05.18. , 14:06 #76421

… igen, egy hasonlóval találkoztam, de nem ilyen sokoldalú, csak a fölső sorból lehet választani.
    Köszi!
    … utóbbi hozzászólásod megoldja a problémámat, úgy gondolom!
    Köszönöm a segítségedet!
    Köszi mindenkinek!
    😀

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve telt el-Profile photo of Lakkcipő Lakkcipő.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8

Be kell jelentkezned a hozzászóláshoz.