Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 4 résztvevő. Utolsó frissítés: Profile photo of barivagyok barivagyok 5 éve, 7 hónapja telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzések
  • 2014.06.21. , 22:08 #81521

Amennyiben csak kelet Európa navigációt szeretnénk érdemes ezt használni.

Regisztrálj, vagy lépj be a tartalom megtekintéséhez!

• A témakör módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of GoldProject GoldProject.
    • A témakör módosításra került: 5 éve, 9 hónapja telt el-Profile photo of GoldProject GoldProject.
    • A témakör módosításra került: 5 éve, 8 hónapja telt el-Profile photo of László László. Indok: Formázás
    2014.08.07. , 23:10 #88684

Ez baromi jó, csak az a baj, hogy vírusos….

Szóval egy jótanács annak, aki ezt letölti: Az elsőt NEM SZABAD LETÖLTENI és NEM IS KELL !!! Az egy EXE állomány és ha elindítod, akkor egy csomó VÍRUSOS ÁLLOMÁNYT le akar tölteni. Csak a MÁSODIK KÉT ÁLLOMÁNY kell. Ha letöltötted, akkor a …part2.rar állományba be kell lépni és simán kicsomagolni. Nem is értem, aki ezt a linket ide betette, miért nem nézte meg…

Kedves GoldProject érdeklődnék, hogy Te ezt feltelepítetted? Ha igen, akkor hogyan? A kicsomagolt mappában van egy EXE program, amit ugyebár az android soha nem fog futtatni, ha elindítom, akkor valami válaszra vár. Oda mit kell beírni? A tomtom-ot elvileg feltelepítettem a készülékre, de amikor elindítom, azt írja, hogy “Nincs hálózati kapcsolat. Ellenőrizze a hálózati beállításokat és próbálja újra.” , holott a készülék a hálózatra van kapcsolva és a google fiókom is hozzá van rendelve. Szóval ez azért nem olyan egyszerű….

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 8 hónapja telt el-Profile photo of Tejinashi Tejinashi.
    • A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 8 hónapja telt el-Profile photo of Tejinashi Tejinashi.
    2014.08.08. , 01:24 #88688

Uploaded fájlmegosztóról letöltve mind a 3 rész önmagában nem tartalmaz vírust. Az első két állománnyal is ki lehet csomagolni a futtatható fájlt.
    FastTools_Lite.exe VirusTotal 0/52
    Comodo HIPS fájlhozzáférés.

Tudsz egy képet készíteni a vírusírtód naplózásából, hogy milyen „csomó vírusos állományt” akar letölteni?

• A hozzászólás módosításra került: 5 éve, 8 hónapja telt el-Profile photo of László László.

Két lehetőség van! Vagy nincs!
    Man's Best Friend!

2014.08.08. , 18:31 #88725

Nem a FatsTools_Lite.exe program akart letölteni, hanem a 79.TTEast.EU.5563.part1.rar.exe ha elindítom, le akar tölteni valamiket. Nincs szerencsém az eddig letöltött navigációs programokkal, egyedül a Navitel-t sikerült feltelepítenem és az működik is, de nagyon rossz a hangminősége a hangoknak, ráadásul elég rosszul navigál, mert sokszor nem lehet érteni, hogy mit miért mond. Gondoltam lecserélem egy másik programra, de akármelyiket letöltöm, hiába van odaírva, hogy semmi extra dolgot nem kell csinálni hozzá, egyszerűen nem indul el, vagy ha elindul a telepítés után, akkor nem csinál semmit, de van olyan is, hogy amikor a lehúzott programot el akarom indítani,. akkor egy egész más program indul el, ami le akar tölteni és telepíteni akar mindenféle fölösleges programot. Na mindegy, még megpróbálom a másik tomtom-ot lehúzni, hátha sikerül.

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.
    2014.08.08. , 19:44 #88734

Próbáltam reprodukálni, de csak az 1Player.exe szeretne felvánszorogni a szokásos reklámfelhívás mögött. Lehet ez lesz a bűnös.
    79.TTEast.EU.5563.part1.rar.exe – ilyen fájl nincsen. Tárhelyekről csupasz IE mellett egy reklámfelületet látok az upload.net-nél.

Kéretlen letöltést nem kínálva (rövidített reklámhirdetést ad, de egy jó blokkolóval és scriptel figyelmen kívűl hagyható.) ezzel limitálás nélkül szedheted. http://dirtywindows.hu/discussion/topic/dwp-premium-generator/
    kb. 620 kbps maximális sebességgel töltöttem.

Csatolmányok:
    You must be logged in to view attached files.

Két lehetőség van! Vagy nincs!
    Man's Best Friend!

2014.08.08. , 21:20 #88738

Azt hiszem van remény 🙂 Ötször próbáltam most letölteni, ugyanonnan az első part1.rar-t és négyszer a part.rar.exe állományt akarta letölteni, mígnem ötödiknél beugrott a part1.rar 200 megával 🙂 Vajon mitől volt ez? Most lehúzom és újra megpróbálom feltelepíteni 🙂 Köszi a segítséget, remélem már nem lesz gond 🙂

Még egy kérdés, a FatsTools_Lite.exe programot le kell futtatni? Az mit csinál? Ha jól olvastam azt amit kiírt, hogy fel kell másolni az sd kártya főmappájába és ott el kell indítani. Mivel az android nem tud exe kiterjesztésűt futtatni, ezért a PC-vel kell indítani, csak nem tudom, milyen számot kell beírni neki paraméternek.

Sikerült feltelepíteni, de amikor elindítom, megjelenik, hogy a tomtom indul és alul kiírja, hogy a kelet-európai térkép, aztán kilép a programból és visszalép a főmenübe… az apk-t egy apk mappába tettem az jó helyen van, vagy a máshova kell másolni? A tomtom mappát egy az egyben felmásoltam az sd kártyára.

2014.09.04. , 17:22 #92228

hali!telepítés után, az internetre akar csatlakozni!nincs hálózati kapcsolat címén.gps-el nem akar komunikálni!amiko tab7-esem van android 4.1.1

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezned a hozzászóláshoz.